Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Sonax bsd האם אתם מוהלים אותו?

שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש בתרסיס הנ"ל לייבוש הרכב לאחר שטיפה, כאשר על הרכב יש אוטם צבע(scholl neo). החומר נראה מאוד מרוכז וחשבתי למהול אותו עם מים ביחס של 1:1 , דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדלל עם מים.

תשתמש ישר מהבקבוק.

החומר הזה עובד אצלי מעולה אחרי שטיפה וכשהרכב בעודו רטוב.

1-2 לחיצות ריסוס על פאנל רטוב, מעבר עם מגבת ייבוש = פאנל יבש, נקי ומבריק בלי מאמץ (כמו שאתה מבין השיטה נקראת DryingAid).

אם אתה רוצה לגרום לחומר להיות יותר "ידידותי" לשימוש, דובר ששילוב עם V07 עושה הבדל גדול (דילול 50/50).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לדלל את bsd כל עוד אתה מיישם אותו באופן קבוע על רכב רטוב.

דילול על רכב יבש, מקל את פיזור החומר באופן אחיד. אבל לא דילול של 50% אלא 20% מספיק בהחלט.

מכוון שאני לא מיישם אותו על רכב יבש ( שיש הגנה אין לזה משמעות) אלא תמיד בזמן ייבוש הרכב

אין לי צורך בדילול.

בעבר הייתי רוקח הרבה מוצרים, הגעתי למסקנה שאין בזה הרבה יעילות ועדיף להשתמש בכל מוצר בדיוק כפי שתכננו אותו.

ככה גיליתי למשל את היתרונות של PW. (ללא ערבוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שמשתמשים בו לבד הוא עושה סימני מריחות קשות, זה דיי מעצבן. לכן גם מומלץ לא לרסס אותו על חלונות כי זה ישאיר HAZE על החלונות וזה דיי סיוט לנהוג ככה (אל תשאל איך אני יודע)

אני מדלל אותו עם V07 של כימיקל. או עם מוצרי קוויק דיטיילר אחרים, אבל זה אחד השילובים הטובים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בתרסיס הנ"ל לייבוש הרכב לאחר שטיפה, כאשר על הרכב יש אוטם צבע(scholl neo). החומר נראה מאוד מרוכז וחשבתי למהול אותו עם מים ביחס של 1:1 , דעתכם?

בהחלט. יכול למהול 1:4 או 1:3. הבחור פה בסרטון עושה כך. זה חומר מרוכז מאד ועושה עבודה טובה באותה מידה כשהוא מדולל, זה גם נוח הרבה יותר לפזר אותו ככה כי הוא GRABBY מדי על הפח. אני מרשה לעצמי לרסס ממנו יותר כשהוא מדולל, אבל גם ככה זה דילול מאד חסכוני אז למי איכפת. הוא מדולל ולכן צריך יותר ריסוסים. לפזר אותו יותר טוב על הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא אוהב את החומר בכלל בגלל היישום המעצבן שלו. מדלל אותו חצי מים חצי חומר מרסס על המגבת ואז על הפח. יש לי 3 סוגים של קוויק דיטיילר ופשוט מת שהחומר כבר ייגמר כדי להפטר ממנו. עד עכשיו לא מבין מה ההייפ סביבו כי הוא לא עדיך מאף חומר אחר ובנוסף עצבים בזמן מריחה ובאפינג כוחני. איף.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...