Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגים לפאביה 195/55R15

dvoron
שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מחפש המלצה לצמיגים עבור פאביה 2011 המידה 195/55R15 85H

כרגע מוכרבים על הרכב רביעיה GOODYEAR EfficientGrip Performance

אני מאוד מרוצה מהם , אבל אינם קיימים במלאי כבר מספר חודשים ואין צפי לחודש הקרוב.

התקציב שלי לצמיג 350 ש"ח בערך

אשמח להצעות כיוון ואני מעוניין להחליף ביום שישי את הצמיגים.

אני נוסע הרבה כ 35k לשנה בממוצע.

דיברתי עם שרות הלקוחות של itire

ונאמר כי כרגע למידה הנוכחית ישנם :

1. GOODYEAR Eagle Sport

2.SAVA Intensa HP

תודה לעוזרים.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלפתי לאותה מידה, רציתי גם Goodyear efficient grip ואמרו לי שאין ליבואן ויש רק את ה-eagle.

בסוף לקחתי falkan e310 לפי ההמלצות כאן בפורום, עלות 300 לצמיג. תאריך יצור לפני חמישה חודשים ודרך אגב הם מיוצרים בטורקיה.

בניגוד אליך אני נוסע מעט, ואני בדרך כלל מחליף צמיגים שהם מתחילים להתייבש, מקווה שהם לא יתייבשו מהר.

הדנלופ SP Sport המקוריים התייבשו אחרי 3.5 שנים, הקלבר HP3 שאחר כך החזיקו 5.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע 35 אלף קילומטרים בשמה, תקנה רק michelin energy saver. שווה לשלם 25% יותר עליהם כי מבחינת השחיקה אין להם תחרות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר, הגיע משלוח טרי במידה הזו לפני חודשיים בדיוק (חיכיתי חודשיים לפני כן וכל שבוע התקשרתי, ברגע שהגיע הזמנתי).

כנראה כל מה שהגיע נמכר.. אבל היה 85v.

הפאלקן כנראה האופציה הכי טובה במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן מומלצים למי שנוסע קילומטראז' שנתי ממוצע.

מי שנוסע המון ( כמו פותח השרשור ), מישלין יחזיקו מעמד 50% יותר קילומטרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלפתי לאותה מידה, רציתי גם Goodyear efficient grip ואמרו לי שאין ליבואן ויש רק את ה-eagle.

בסוף לקחתי falkan e310 לפי ההמלצות כאן בפורום, עלות 300 לצמיג. תאריך יצור לפני חמישה חודשים ודרך אגב הם מיוצרים בטורקיה.

בניגוד אליך אני נוסע מעט, ואני בדרך כלל מחליף צמיגים שהם מתחילים להתייבש, מקווה שהם לא יתייבשו מהר.

הדנלופ SP Sport המקוריים התייבשו אחרי 3.5 שנים, הקלבר HP3 שאחר כך החזיקו 5.

אבדוק לגבי הדגם שציינת. תודה רבה.

אני מחליף כל שנה וחצי גג שנתיים, כמובן שבהתאם למצב הצמיג.

אם אתה נוסע 35 אלף קילומטרים בשמה, תקנה רק michelin energy saver. שווה לשלם 25% יותר עליהם כי מבחינת השחיקה אין להם תחרות.

תודה על התגובה , אבדוק לגבי המישלין גם .

זה מוזר, הגיע משלוח טרי במידה הזו לפני חודשיים בדיוק (חיכיתי חודשיים לפני כן וכל שבוע התקשרתי, ברגע שהגיע הזמנתי).

כנראה כל מה שהגיע נמכר.. אבל היה 85v.

הפאלקן כנראה האופציה הכי טובה במקרה הזה.

יותר מזה , אחי הזמין את הצמיגים שיש לי כרגע המתנתי כמעט חודש וכשלא היה צפי להגעה אחי ביקש לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי שהיה בעבורו נסיון לא טוב איתם להבדיל מהקניה הראשונה שלו מהם, הרביעיה הנוכחית.

לבסוף קיבל את ההחזר אבל אחריי רדיפה שלו אחרייהם , ולבסוף כשלא צלח פתיחת קייס ב paypal ואז ההחזר בוצעה לאחר יום.

אז בטוח שלא היה להם במלאי - לפחות זה מה שנאמר לאחי במשך חודש לאחר שביצע את ההזמנה והתשלום (ל 85V) ושאין צפי הגעה למידה הנ"ל.

אבדוק לגבי הפאלקן.

תודה לכולם.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי אם לפתוח נושא חדש...

בעקבות המלצות שקבלתי פה בפורום לפני פחות מחודש חיפשתי צמיגים מדגם מסויים שהשיקול הוא המחיר לפי הפירסום ביד 2 צמיגים, להפתעתי הרבה רוב הפנצ׳ריות "הזולות" טענו שלל טענות... "אין לסוכן", "כבר לא מיבאים את הדגם הזה", "יצא דגם חדש" ועוד שלל תירוצים ואז התקשרתי לברר בפנצ׳ריה ידועה שלא מפרסמת ביד 2 ולהפתעתי ביקשו ממני את הטלפון שלי כדי לברר ולחזור אליי אם יש או אין וכמה תהיה העלות, לאחר כמה דקות חזרו אליי אם תשובה שהצמיגים קיימים והמחיר גבוה בכ20 אחוז מהמחיר של יד 2 צמיגים.

לאחר שהייתי מבולבל, החלטתי לעשות בדיקה אמיתית והתקשרתי ליבואן וכך הגעתי לגברת שאחראית על האספקה לפנצריות והיא אמרה לי שכל פנצריה שתזמין היום תקבל מחר ואף נתנה לי אישור לצטט אותה בפני בעלי הפנצריות, לאחר שיחה נוקבת ולחץ מצידי עם שניים מבעלי הפנצריות הם הודו בפה מלא "שלא משתלם להם למכור במחיר הזה" ו"היו שינויים במחירים" ועוד שלל שקרים.

ידע הציבור ולא יתפתה לרכוש מה שדוחפים לו.

בסוף קניתי מהפנצריה שהיתה נותנת מחירים מעולים עוד הרבה לפני יד 2 וגם באו לקראתי במחיר באחד הדגמים שרציתי ושילמתי מתחת למחיר יד 2 צמיגים.

אני כותב פה לתועלת הכלל את שם הפנצ׳ריה: אנטון ביפו.

שם מתקשרים ומקבלים מחירים בטלפון.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב הוחלפו 4 הצמיגים

הצמיגים היוצאים : GOODYEAR EfficientGrip Performance 195/55R15 85V - צמיגים מעולים , לא הותקנו בשנית עקב חוסר במלאי בארץ.

הצמיגים שהורכבו: Falken ZE310 195/55R15 85V עלות כולל התקנה : 1191 ש"ח , הוזמנו מ tireclub

תודה לכל מי שהגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מה תאריך הייצור של הצמיגים?

אני לא זוכר אם זה היה שבוע 17 או 19 , אם זה קריטי אבדוק בבוקר.

2019 שבוע 19, תחילת מאי

מניח שנפלנו על אותו משלוח ..

עריכה אחרונה על ידי dvoron

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...