Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזרחות פולין

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי את התהליך

הרבה מהדברים שרשמו לך לפני נכונים

גם עניין השירות הצבאי

וגם עניין שצריך דבר ראשון לעבור את התהליך עבור אחד מהוריך... שהם בניו של הסב יליד פולין.

רק אחכ אפשר לעבוד על האזרחות שלך

ורק לאחר מכן, אפשר לעשות את האזרחות לילדייך.

מבחינתי זאת הייתה המטרה הסופית (אזרחות לילדי).

במקרה שלנו, שכרנו את שירותיו של עו״ד פולני שמתמחה בכך.

הכל הלך חלק, גם השירות שקיבלנו ממנו וגם העברת הכספים אליו...

ואכן יש להמציא לא מעט מסמכים על הדרך.

בהצלחה

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היו כמה כתבות לפני ככה וככה זמן שבכלל פוטרים ישראלים מוויזה בכניסה לארה"ב? או שזה פלופ של טראמפ ?

תהנה עם הדרכון החדש,לכשיגיע,בוקי :)

(עופ טופיק על הטופיק - נראה לי שאם הוריי היו עולים קצת יותר מוקדם,היה לי היום דרכון צרפתי...היה איזה סיפור עם יהודי אלג'יר והרבה שעלו ממרוקו זכאים)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אין כניסה ללא ויזה לאזרחי פולין לארצות הברית. האוטוטו הזה יכול לקחת כמה שנים.

רק בכדי לסגור פינה למען מי שיקרא בעתיד, שכחתי לעדכן, הדיון הזה התנהל ב29.10.10 ה"אוטוטו" שעלול לקחת שנים, לקח פחות משבועיים, בעלי אזרחות פולנית לא צריכים יותר ויזה בארהב החל מה 11.11.19.

https://www.ynet.co.il/vacation/article/S1jiSrSir

בשורה טובה לעשרות אלפי הישראלים שמחזיקים בדרכון פולני: החל ממחר (יום ב') כל אזרחי פולין יוכלו לבקר בארצות הברית למשך 90 יום ללא צורך בוויזה.

נזכרתי בזה בעקבות הידיעה הזו היום:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5652983,00.html#autoplay

ממשל טראמפ נגד הישראלים: גזירות הוויזה החדשות

ארה"ב הפחיתה במפתיע וללא התראה את התקופות שישראלים רשאים להשתמש באשרות הכניסה: ויזות הרילוקיישן צומצמו בשנה; ויזת המשקיעים היוקרתית הופחתה לשנתיים בלבד בעוד שאזרחי רוב המדינות מקבלים ויזת משקיעים לחמש שנים

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אעדכן, פנינו לעו"ד שמתמחה בנושא, אחד שקיבלנו המלצות עליו.

אמר שחד משמעית אין זכאות לאזרחות לתושבי השטחים שהיו בשליטת פולין ועברו לשליטת רוסיה ב 1939. יש זכאות רק לתושבים (לשעבר) באיזורים שגם היום נמצאים בגבולות פולין.

בקיצור אני לא זכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...