Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש 6 צפון - איך יודעים אם יש חוב?

פינדר
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שני מנויים , כביש 6 דרכם

כביש 6 צפון משולם דרך פנגו - אז חסכתי טלפון

טלפון? לדבר עם אנשים? מה אנחנו ברבריים? כשעשיתי מנוי ל-E-ZPass הכל נעשה דרך האתר ואת המשדר קיבלתי לאחר מספר ימים בדואר.

https://www.e-zpassiag.com/about-us/members

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם בישראל. למעשה את הפס קל צריך רק בכביש 6. כל כבישי האגרה נותנים את ההנחה לפי LPR. והכל נעשה דרך המרשתת. כביש 6 מחייב לפי LPR עם הנחה למי שרשום והנחה נוספת למי שמתקין פס-קל. במנהרות הכרמל אפשר לשלם גם בשערים, אבל יש על זה "קנס" שמן של 3 ש"ח לקטע.

היוצא מהכלל הוא הנתיב המהיר כאשר רוצים לקבל את הנסיעה חינם צריך לעבור באיזה משרד כדי להראות שברכב מספר הנוסעים הנדרש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בישראל. למעשה את הפס קל צריך רק בכביש 6. כל כבישי האגרה נותנים את ההנחה לפי LPR. והכל נעשה דרך המרשתת. כביש 6 מחייב לפי LPR עם הנחה למי שרשום והנחה נוספת למי שמתקין פס-קל. במנהרות הכרמל אפשר לשלם גם בשערים, אבל יש על זה "קנס" שמן של 3 ש"ח לקטע.

היוצא מהכלל הוא הנתיב המהיר כאשר רוצים לקבל את הנסיעה חינם צריך לעבור באיזה משרד כדי להראות שברכב מספר הנוסעים הנדרש.

גם במסצ׳וסטס, כל כבישי האגרה משתמשים ב-LPR באופן בלעדי. במדינות השכנות, יש כבישים שבהם יש עמדות תשלום מזומן עםת מיכה במשדר, ו/או עמדות שתומכות במשדר בלבד (אבל צריך להאיט ל-40 קמ״ש) ו/או מסלול LPR.

מה שאני לא מבין זה מדוע צריך בכלל בישראל את המשדרים אם ממילא כל כבישי האגרה נבנו מראש עם LPR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק בכביש 6, שנפתח מוקדם ואולי לא סמכו על ה-LPR, שעדיין לא היה נפוץ בכבישים מהירים ללא שערים. נדמה לי שרק ה-407 ETR הקדים אותו. אבל זו מחשבה, לא ידיעה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק בכביש 6, שנפתח מוקדם ואולי לא סמכו על ה-LPR, שעדיין לא היה נפוץ בכבישים מהירים ללא שערים. נדמה לי שרק ה-407 ETR הקדים אותו. אבל זו מחשבה, לא ידיעה.

אז למה הם ממשיכים לתת הנחה למי שיש משדר? לא חבל על הכסף שהולך לרכישת המשדרים ותחזוקתם? מה כל כך חשוב להם לכער את החלונות הקדמיים של כולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע. אינרציה? להחזיר כסף למי שקנה את המשיב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע. אינרציה? להחזיר כסף למי שקנה את המשיב?

מעניין אם הפסקל עובד גם כשהוא בתא הכפפות, כי מנסיוני, המשדר של E-ZPass עובד בדרך כלל בתא הכפפות גם בכבישי אגרה ללא LPR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן.

אחרי שפתחתי את השרשור, באוקטובר, נרשמתי לאתר ושם נכתב שאין חשבוניות על שמי. וידאתי את זה עם שירות לקוחות וגם הם אמרו שאם יש חשבונית, היא תופיע באתר.

אתמול הגיע בדואר, מכתב עם פירוט נסיעות שיש לשלם, עבור חודשים ספטמבר ואוקטובר. נכנסתי שוב לאתר, ועדיין מופיע שאין חשבוניות על מספר הרכב שלי...

סרקתי את הברקוד שעל החשבונית והגעתי לדף תשלום. שילמתי את החוב ואז הופיעה הודעה, "יש חשבוניות נוספות, לתשלום לחץ פה". לחצתי פה. הגעתי לעמוד שבו צריך להכניס מספר חשבונית לתשלום. אבל אין לי חשבונית לתשלום...

התקשרתי לשירות לקוחות והגעתי למוקד השארת הודעות...

חלטורה...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. החיובים מהם תמיד מגיעים באיחור של כחודשיים או שלושה.

וכן, חוצה צפון עושה בינתיים רושם של חלטורה, לומדים תוך כדי תנועה במקום לעשות שיעורי בית, כאילו שהם כביש האגרה הראשון בישראל. הייתי מראשוני הנוסעים במנהרת יוקנעם, את המיילים הראשונים מהם קיבלתי עם כל מיני כותרות דיפולטיות מגוחכות של מערכת הבילינג שלהם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי, אחרי העברת בעלות על רכב, כביש חוצה צפון מסירים אוטומטית את הרכב מהמנוי.

כביש 6 רק שולחים תזכרות ובהעדר פעולה מצד בעל המנוי, הרכב ישאר רשום במנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ רק בכדי להשלים , מנהרות הכרמל לא מודיעות וכמובן משאירות את הרכב על שם המנוי.

השבוע גיליתי שרכב שמכרתי לפני חצי שנה שכחתי להוריד במנהרות הכרמל. מזל שהקונה ירושלמי וכנראה לא נוסע הרבה לחיפה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

מניסיון מלפני שבוע, רכב שהיה רשום במנויים בכביש 6, כביש 6 חוצה צפון ומנהרות הכרמל.

אחרי העברת בעלות כביש 6 חוצה צפון שלחו מייל:

בעקבות קבלת דיווח על העברת בעלות, רכב מספר XXXXXXX הוסר מהמנוי, לפרטים פנה למוקד השרות.

כביש 6 שלחו מייל:

בעקבות קבלת דיווח על העברת בעלות לרכב מספר XXXXXXX אנו ממליצים לך לעדכן את רשימת כלי הרכב במנוי.

פנגו שלחו הודעה "הרכב הוסר מהמנוי בנתיב המהיר", למרות שלא היה מנוי לנתיב המהיר. (או שזה אוטומטית עם פנגו?)

מנהרות הכרמל לא שלחו כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, כיוון שכביש 6 ומנהרות הכרמל מופעלים שניהם על ידי "דרך ארץ".

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו לשאלה למה לא מאחדים את כל המערכות. וגם לדוגמא של הרב קו, שלקח כל כך הרבה זמן לאחד את (כמעט) כל תשלומי התחב"צ תחתיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...