Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מתלים לVW פולו 2012 ?

Segevg1
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לקבל הכוונה והמלצה לאיש מקצוע.

אני מעוניין לשפר את נוחות הנסיעה ברכב באופן משמעותי.

הרכב נוח מאוד לנסיעה על כבישים חלקים אך מתרסק ממש בכל בור "קטן" או פסי האטה "צנועים" ככל שיהיו.

תודות ושבוע טוב :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,

אבדוק זאת. מה עלות רכישה של החלפת החלקים הללו? הבנתי שבכל מקרה הנסיעה בגרמניות היא נוקשה מהממוצע .

מעוניין לעבור לנסיעה רכה יותר, האם תמליצו על החלפת מתלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

צריך לדייק, החלפת בולמים ולא מתלים.

זוג בולמים + כריות בולם + עבודה = 2000-2500 ש"ח.

לגבי נוח/לא נוח, תצטרך לקנות בולמים מסדרות מסוימות של יצרנים מסוימים, שם ידוע אם הבולמים לכיוון הצד הנוקשה או היותר רך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

צריך לדייק, החלפת בולמים ולא מתלים.

זוג בולמים + כריות בולם + עבודה = 2000-2500 ש"ח.

לגבי נוח/לא נוח, תצטרך לקנות בולמים מסדרות מסוימות של יצרנים מסוימים, שם ידוע אם הבולמים לכיוון הצד הנוקשה או היותר רך.

היי רותם,

עשיתי היום נסיעה הלוך חזור ת"א-חיפה והנסיעה הייתה קשה מאוד, כאבי גב.

הייתי אצל רון ואכן הרכב שקע, הבולמים עוד מהמקור, המליץ לבצע החלפה של הבולמים הקדמיים.

רון מחזיק ומתקין מה שמגיע עם הרכב במקור.

טרם החלפתי.

מעבר לך, מכיר מישהו בארץ שמתמחה בנושא הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אהלן

לצורך החלפת בולמים, אין צורך במוסך שמתמחה בכך(לא מדובר בעבודה מסובכת), מה שכן, אפשר להרכיב בולמים תחליפיים ולאו דווקא מקוריים, ישנם חברות מומלצות כגון, מונרו, קאייבה, בילשטיין וכו', אני ממליץ מאוד להחליף בנוסף כריות בולם(מורכבות על כל אחד מהבולמים), חבל שעוד כמה חודשים תגלה שהכריות בלויות והרכב דופק בבמפרים ותצטרך כדי להחליפם, לפרק בולמים שוב.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון כבעל מקצוע הוא בין היחידים שהייתי סומך עליהם כמעט בעיניים עצומות בהקשר של VAG (במיוחד כסטנדרטיות).

שים לב שעוד משהו שמשפיע ה מ ו ן על איכות הנסיעה הוא חתך הצמיגים והסוג שלהם.

למרות שצמיגים רחבים ונמוכים על ג׳אנט גדול נראים מעולה, וצמיגים ספורטיבים (באמת ... לא 400TW קיץ) קשיחים משמעותית בדפנות ונותנים אחיזה עדיפה - בהרבה מקרים - הם המקור לחוסר נוחות.

(That said - בכמה מהרכבים שלי נסעתי עם קוילאוברים בקונפיגורציה של מסלול :) וצמיגי 200TW שתוך 15 אלף קילומטר - כבר צריך להחליף - אבל זה דפיקות מסוג אחר כבר)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי אצלי ברכב דומה את הבולמים לקייבה והשיפור היה מאוד משמעותי (ולמרות השיפור בנוחות, גם בנסיעה דינאמית היה שיפור).

במקרה שלי הקפיצים גם שקעו מעט ולכן החלפתי לקפיצים תואמים לקייבה, מעט שונים באורך מהמקוריים.

סה"כ גם החלפה של בולמים גמורים בלבד תתן לך שיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הייתי אצל רון והוחלפו סט הקדמיים למקוריים. כפי שחשבנו, לא היה שיפור מהותי, אבל בהחלט הרגשתי את זה שהרכב התרומם וזה הקל מעט את התחושה.

לפני כמה חודשים אכן עליתי מידה מ-15" ל-16" בג'אנט ובצמיג. בדיעבד לא הייתי עושה את זה.

IMAG1440.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים אכן עליתי מידה מ-15" ל-16" בג'אנט ובצמיג. בדיעבד לא הייתי עושה את זה.

יאפ. אנשים לא מבינים לפעמים כמה שהחתך והסוג של הצמיג משפיע על ה״איכות נסיעה״

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לנוחות - ממליץ לבדוק צמיגים של קונטיננטל מסדרת PREMIUM\ECO, הדופן שלהם רכה יחסית (על חשבון עמידות, פחות מתאים למי שנוסע בדרכים לא סלולות או שמתעצל להנמיך מראה ימנית בחניות במקביל).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...