Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעניין: איום בתביעה שלמה Sixt

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ידעת שיש תקלה, וידעת, סיכוי סביר שבית משפט יפסוק כנגדך.

זה כמובן לא שחור ולבן, כי גם לחברה יש אחריות לזה שלקחה רכב בלי לבדוק, והיא מסתכנת ביודעין, כי במספרים הגדולים זה שווה לה, ועדיין יש לשני הצדדים כאן אחריות.

מציע לך להיפגש איתם ולסגור פשרה כלשהי, בכתב.

בעיקר כי אתה לפי עדותך כאן רמאי ונוכל לדעתי, וכי הם טיפשים.

הקונה לא טיפש, כי הוא עושה את החשבון הסטטיסטי שלו, ויש לו עו''ד בריטיינר.

הציע חמש אלף, כי זה סכום שחשבו שיסכים בלי התעסקות

המוכר נהג בחוסר תום לב.

יילך לבית משפט עם הגירסה המיתממת שלו, שיבוא עם ווזלין

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היחיד שמשחק אותה צדיק זה אתה.

על פי מה שרשמת, ידעת שיש בעיה מהותית במנוע, בחרת להסתיר אותה ולנסות לגלגל אותה למגרש.

הם בדקו, לא סברו שיש סיבה לא להאמין לך, ונפלו על נוכל.

זה שיש להם חלק באחריות לנזק - בוודאי, אבל מי ששיקר ורימה זה אתה, ולא הם.

אז אל תהיה תמים, ניסית לעקוץ מגרש מכוניות וגילית שזה לא עובד כל-כך בקלות.

חשבת שתבוא לכאן ותקבל עידוד 'יאללה אחי, זיין אותם, אל תוותר' ואתה מתפלא לגלות שגם גולשי האתר לא ממש בעד נוכלים, לא משנה אם הם מגרש או אנשים פרטיים.

הדבר האחרון שאפשר לומר עליך זה שאתה תמים. אתה לא. רחוק מזה.

כנראה שהבנת את דבריי לא נכון. ממליץ לך לקרוא את הפוסט בשנית.הייתה חוות דעת על חשד לנזק ולא ידעו בבירור מה הבעיה והאם יש בכלל בעיה. אני לא אמור להסיק ולחשוב מה הם חושבים והאם לבטוח בי או לא. לכל מגרש רכב יש ניהול סיכונים מחושב. לי הובהר שהם אינם צריכים דבר מלבד רכב נוסע ולכן לא ראיתי שום צורך לספק להם מידע מעבר לכך. שהבעלים של המגרש מגיע אלייך ואומר לך אל תדאג אני יודע מה אני עושה ואומר לך שיש סיבה שאני לא בודק את הרכב אז כן אני מאמין לו וגם שראיתי איך הם מתמחרים את הרכב הבנתי שהם מגלמים בזה את הסיכון. להגיד נוכל ורמאי, לדעתי פיספסת את הרציונל של המעשה. אתה צריך בראש ובראשונה להבין שכל התעשייה הזאת זה חבורה של חאפריסטים. כי אם היה סדר לכל דבר והיו נהלים ברורים למכירה וקניה של רכבים האי הבנות האלו היו נמנעות מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לגרום לזה להראות יפה ולגלגל את הכדור לצד השני וזה לא הוגן.

אני אתן דוגמא דומה: קיבלת שטר מזוייף של 200 שקל. אינך יודע ממי. אתה יכול לגשת למשטרה ולהפסיד 200 שקל.

מנגד , אתה יכול לנסות לגלדל אותו הלאה לעסק אחר ושהוא יתמודד עם הסיטואציה ולקחת הימור שלא יעלו עליך.

זה בדיוק מה שעשית. גלגלת את הבעיה שלך הלאה בידיעה מלאה ובתקווה שלא תתפס.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה רשמת. ידעת שיש בעיה במנוע. לא צריך להיות צדיק. צריך להיות הוגן. אם היית אומר שיש נזק ככל הנראה במנוע ועל זה הורידו לך 7000 שקל אף אחד לא היה אומר כלום.

אתה חושב שהמכונית שלך הייתה נמכרת במחיר מחירון אם הייתה תקינה? היית מוריד בשקט 5-7 אלף בשביל למכור אותה וזה בלי שיש בעיה במנוע.

לך נמאס מהרכב, לא רצית להשקיע בתיקון, אז אמרת לעצמך שמישהו אחר "יאכל אותה". מה לעשות, זה חזר אליך בומרנג. ואם מישהו היה עושה זאת לקרובים שלך?

אתה אומר שלא התכוונת להסתיר או לרמות. מצטער, אבל מה שעשית זה בדיוק להסתיר ולרמות. אם זה לא נקרא להסתיר ולרמות, אז מה זה להסתיר ולרמות?

שוב אני מרגיש פיספסת חלק מהפוסט. הם הדגישו והבהירו שהם אינם צריכים דבר מלבד רכב נוסע. תבין את הרציונל. אני מבחינתי קיבלתי חוות דעת ממוסך מורשה שהמוניטין שלו לא בידיוק בשמיים אבל אתה יודע מה זה לא משנה. אני מגיע למגרש בודקים לי את הרכב ונותנים לי הצעת מחיר ושואלים שאלה פשוטה - הרכב נוסע כן או לא. אין כאן שום כוונה לרמות, אני מבחינתי סמכתי על המגרש הוא קונה ובסוף סיפקתי בידיוק את מה שהם צריכים. כמו שרשמתי באחת ההודעות פה, הבעלים של המגרש אמר לי בפירוש שהוא אינו צריך שום מידע מעבר לכך שהרכב נוסע ואני בעצמי הצעתי שיסע ויבחן האם הוא מרגיש שמשהו לא לטעמו ואף ביקשתי שיפתח את המכסה מנוע ואפילו הצעתי שיבדקו. הוא סירב, ואני הסקתי שהוא באמת לא צריך ובהתחלה אף חשבתי שהוא לוקח את הרכב לפירוק. למה הוא לא ביקש היסטוריית טיפולים? למה לא שאל על תאונות או תקלות? אולי אם הייתי משתף מרצוני זה היה נחמד אך זה לא מה שנדרש ממני לפי מה שאמרו לי. אני מבין איך אתה מסתכל על הדברים - מציע לך לראות את הצד השני של התמונה. זה הכל מתחיל ממערכת לא מסודרת והתנהלות רשלנית. בן אדם שמוכר רכב ולא בודק אותו, בן אדם שמטעה לקוח ואומר לו שהוא לא צריך כלום מלבד רכב נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לגרום לזה להראות יפה ולגלגל את הכדור לצד השני וזה לא הוגן.

אני אתן דוגמא דומה: קיבלת שטר מזוייף של 200 שקל. אינך יודע ממי. אתה יכול לגשת למשטרה ולהפסיד 200 שקל.

מנגד , אתה יכול לנסות לגלדל אותו הלאה לעסק אחר ושהוא יתמודד עם הסיטואציה ולקחת הימור שלא יעלו עליך.

זה בדיוק מה שעשית. גלגלת את הבעיה שלך הלאה בידיעה מלאה ובתקווה שלא תתפס.

עוד פעם - לא הייתה ודאות לתקלה, היה חשד בלבד. אני מבהיר שהרכב נסע ללא נורות והכל עבר כשורה אחרי היציאה מהמוסך ולא ליום אחד אלה למספר ימים. לאדם שקנה את הרכב אין לי מושג מה קרה איתו, ומה עשה עם הרכב ואין לדעת האם זהו החשד שעליו דיברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם זאת כך : זה אולי כשר אבל מסריח.

תשים את עצמך במקום של מי שקנה את הרכב.

לדעתי, במשפט אתה הולך לחטוף. לא בטוח שהשופט יאהב את זה שהייתה הערה לגבי המנוע ולא אמרת דבר על כך. הטיעון שלא שאלו לא בטוח שיחזיק במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר חשד שגורם להידלקות נורה ודורש פתיחת מנוע למעט קומפרסיה נמוכה. אם אכן זה מה שרשום בדו"ח של המוסך אז כדאי באמת שתביא וזלין למשפט כפי שפאלו המליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לחפש הקבלות והצדקות בינך לבין התעשייה הזו.

זה לא קו הגנה מומלץ, לא כאן ולא בבית המשפט.

אתה מתעקש שבגלל שלמגרשי רכב יצא שם רע של נוכלים , אז זה בסדר שאתה תהיה גם נוכל בהתנהלות מולם.

יש כאן כמה וכמה גולשים עם נסיון של איזה שנה, שנה וחצי. כותבים לך שאתה בבעיה, ואתה משכנע אותנו שאתה אמנם נוכל, אבל בגלל שעקצת מגרש אז זה לא נחשב.

אשמח שתחזור לפרסם את תוצאות המשפט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך כולם פה משחקים אותה איזה צדיקים. כל המגרשי רכב האלה מוכרים רכבים חצי מפורקים וזו תעשייה שלמה. זו לא הייתה כוונתי להסתיר ולרמות. אני הגעתי למגרש והובהר לי שהם לא צריכים ממני שום דבר ורק צריכים לעשות סיבוב על הרכב ולראות שההילוכים עובדים. אז מה אתה רוצה שאעשה? אני מבחינתי הם לוקחים את הרכב לפירוק ולוקחים את הסיכון שגם אם ישנה בעיה הם יוכלו לעמוד בזה ולכן הם לא בודקים ולא מעניין אותם.בנוסף הם הורידו לי כמעט 10 אלף שקל מהמחירון שיחסית לקילומטרז' של הרכב זה מאוד מאוד נמוך ואפילו לא התווכחתי על המחיר. אני מבין איך זה נראה מהצד אבל יש פה סיפור שלם שחלק מחברי הפורום לא מצליח להבין. אני צילמתי אותם מאשרים את הרכב כי מבחינתי זה היה מוזר שלא מעניין אותם כלום מלבד נסיעה ולכן הסרטתי. אני לא יודע איך הרכב הגיע למצב שהולך לו המנוע כי לי זה לא קרה. אולי נדלקה לו נורה והנהג לא עצר והלך המנוע ? אולי הוא נוסע בפראות ? מאיפה אני יודע מה קרה שם? המגרש שמוכר רכב צריך לקחת אחריות על מעשיו ואם הוא מוכר רכב למישהו הוא צריך לבדוק אותו אלף פעם ולא להגיד לבן אדם שהוא קנה ממנו את הרכב שלא מעניין אותו כלום חוץ מזה שהרכב נוסע ואז להחתים אותו שהוא מתחייב שכל המכלולים וכל המנוע תקין ובכך סותר את עצמו. אני יצאתי תמים בכך שהאמנתי להם.

המואדם משפט לפנתיאון

הכחלחל כאן בדיוק היה הזמן שלך להגיד להם את האמת ואתה משחק אותה תמים ועוד מפיל את האחריות על המגרש.

טוב כנראה שחוות דעת המוסך המפוקפק והחתימה שלך על המסמך המואדם הם שני המסמרים האחרונים ....

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצבך הייתי עושה הכל בכדי לא להגיע למשפט מכיוון שכנראה זכאי לא תצא בו. תנסה להתמקח על סכום הפיצויים ובכל אופן תקח את ההצעה שלהם, ניסת שיטת מצליח ויש לזה מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה:

אם בית המשפט יחייב אותו ב 100% אשמה, מה יהיה הסכום? עלות תיקון המנוע? או רק אחרי הפחתה מהמחירון? דהיינו בניכוי 7 אלף?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לחפש הקבלות והצדקות בינך לבין התעשייה הזו.

זה לא קו הגנה מומלץ, לא כאן ולא בבית המשפט.

אתה מתעקש שבגלל שלמגרשי רכב יצא שם רע של נוכלים , אז זה בסדר שאתה תהיה גם נוכל בהתנהלות מולם.

יש כאן כמה וכמה גולשים עם נסיון של איזה שנה, שנה וחצי. כותבים לך שאתה בבעיה, ואתה משכנע אותנו שאתה אמנם נוכל, אבל בגלל שעקצת מגרש אז זה לא נחשב.

אשמח שתחזור לפרסם את תוצאות המשפט.

טוב, ניסיתי פעם אחת אבל כנראה שישנה בעיה קשה בהבנת הנקרא. לא סתם הם הציעו פשרה. לא ככ מהר מגיעים למשפט וזה לא כזה פשוט כמו שאתה חושב. אין שום הקבלה ושום הצדקה, אני מבין שזה מקרה בעייתי ולכן פירסמתי פה וזה לא בסדר להיות נוכל בשום מצב. אם היה לך קצת ניסיון כמו שאתה מתאר היית יודע שהמגרשים האלה לא מפסידים בשום מצב ושוב אני לא מנסה חלילה להצדיק מעשה כלשהו אני פשוט מדגיש שלכל דרך פעולה שלהם יש סיבה. יש סיבה שהם מחפפים. יש סיבה שהם לא בודקים. אני לא אומר שזה נעשה בכוונה אבל הם מאוד מחושבים ואל תחשוב שאפשר לעקוץ אותם כך בקלות. אני מקווה שנגיע לפשרה והדברים יסתדרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/color]

המואדם משפט לפנתיאון

הכחלחל כאן בדיוק היה הזמן שלך להגיד להם את האמת ואתה משחק אותה תמים ועוד מפיל את האחריות על המגרש.

טוב כנראה שחוות דעת המוסך המפוקפק והחתימה שלך על המסמך המואדם הם שני המסמרים האחרונים ....

אני מבין שאתה אוהב להגיב ברמזים, גם אופציה. שום דבר לא הוסתר וכל מה שנרשם כאן הוא לא סוד. כל הדברים נאמרו. שני הצדדים אמורים לקחת אחריות ולא סתם המגרש והחברה אינם מעוניינים להגיע למשפט ככ מהר. יש פה בעיתיות וזה לא כזה פשוט כמו שאתה מתאר זאת. עם זאת אני מכבד את הדברים שנאמרו באשכול ואני מקווה שהדברים יסתדרו ונגיע לפשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת שרשור כפי שכבר נאמר כאן בתקווה ובציפייה כי יגידו לך שהכל 'חליק' ומשלא כך הדבר אתה טוען שלנו יש בעיה בהבנת הנקרא...

אינני עו"ד כך שאני לא משוכנע מה יגיד ביהמ"ש וכמה אשמה באמת יש לסיקסט במקרה זה שכן הם כנראה, לדבריך, בחרו שלא לבצע בדיקה לפני קנייה / בדיקה במוסך מטעמם.

אך יחד עם האמור לעיל, אין כל ספק שאינך תמים -

גילית תקלה מהותית ברכב והחלטת להעיף את הרכב במהירות האפשרית טרם שיקרה מה שאכן קרה כמה ימים לאחר מכן.

עד כאן בסדר.

אבל אם יושר והגינות לא הביאו אותך לכדי לספר אודות המצב אזי חוק גילוי נאות לבטח צריך היה.

בחרת להסתיר את זה ביודעין ומכאן שלהערכתי הלא מקצועית אבוי לך במשפט. תגיע איתם לפשרה ויפה שעה אחת קודם.

אה וגם, תתנצל.

אם חתמת על מסמך כזה או אחר המאשר כי למיטב ידיעתך אין תקלות מהויות / תאונות מהותיות ברכב אזי שההמלצה לוזילין מדויקת להפליא וממליץ גם להביא את מנהל הבנק איתך למתן הלאווה.

עוד כפי שנאמר, החלטת לפתע להסריט במלצמה נסתרת את המאורע כי ידעת טוב מאד שמה שאתה עושה אינו תקין -

אם סיקסט קוראים את הפורום אז מה טוב עבורם, ואל תוסיף חטא על פשע ותסתיר גם את זה אבל זה לבטח לא משחק לטובתך במשפט.

בקיצור, יצאת לא פסדר. עכשיו תאכל קש.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה:

אם בית המשפט יחייב אותו ב 100% אשמה, מה יהיה הסכום? עלות תיקון המנוע? או רק אחרי הפחתה מהמחירון? דהיינו בניכוי 7 אלף?

סוחר קונה מתחת ל מחירון מוכר מעל המחירון כאשר מדובר על רכב תקין. כמובן זה יכול להיות קונה מתחת למחירון בהרבה מוכר מתחת למחירון במעט. צריך להתפרנס מהמרווח.

רכב לא תקין - אולי לא נוגע בו.

לסוחר יש חובת גילוי נאות? יש

מה עושה.

מחתים את המוכר על טופס שבו המוכר מצהיר את כל הידוע לו על הרכב.

זה הביטוח שלו . על פי המידע הזה הוא נותן את הצהרת הגילוי הנאות שלו.

עושה בדיקה חפיפית / ויזואלית כדי לראות שהרכב במצב נסיעה ואין תקלות קולוסאליות ואם הכל נראה תקין רוכש את הרכב.

במקרה הפרטי כאן המוכר עשה את הבדיקה החפיפית לא גילה דבר החתים את המוכר ומכר את הרכב כרכב תקין על פי מה שאמר לו המוכר . פות"ש טוען שלא אמר, אז מילה שלו מול מסמך חתום על ידו.

ברגע זה הפסיד את המשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...