Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות ממצלמה ,רכב חברה

שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צילמה אותי מצלמת מהירות 50 קמש יותר מהמותר בדרך עירונית. הרכב הוא בליסינג מהעבודה הבנתי שיש אפשרות להשאיר את הדוח על החברה והדוח גודל פי 4. השאלה היא כאשר זה לא דוח כספי כרגע וזה זימון למשפט האם זה אפשרי עדיין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי מישהו צריך להתייצב בפני השופט.

אם יש קצין בטיחות בתעבורה בחברה הוא ישר יסב את הדוח של הזימון למשפט עליך ואז העבירה רשומה על שמך אלא אם אתה תסב את הדוח על שם אחר.

אם אין קצין בטיחות בתעבורה בחברה או מנהל צי הדוח יגיע לחברה וגם אם לא יוסב מישהו יצטרך להתייצב מול השופט ולקחת אחריות לאירוע.

גם במקרה של דוח תאגיד שהקנס הוא פי 4 מחובתו של הקצין בטיחות להסב את הדוח על שמך ולא להשאיר את הדוח כך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדוח לא הוסב על שמך, והחברה מסכימה לכך, תוכל לשכור עורך דין שיתייצב בשם החברה שיכול לנסות להגיע לפסק דין של קנס כספי בלי לשייך את הדוח לאדם ספציפי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהשופט יאשר זאת. מישהו עשה עבירה ( חמורה) וצריך לתת את הדין.

לא מאמין ששופט יתן יד להתחמקות מעונש.

אם זה קנס, יש חברות שאין להם קצין בטיחות בתעבורה ואינן יודעות שיש להסב את הדוח, ונותנות לעובד אפשרות לשלם את הקנס פי 4 ולהמלט מהנקודות.

במקרה של משפט, חברה לא תשפט במקום בעל הרכב כי אז מי שצריך לתת את הדין זה מנכ"ל/ בעל החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר באופן אישי מקרה כזה שקרה לקולגה. רמזור אדום ולא מהירות. קיבל אישור לשכור עורך דין בשם החברה. עורך הדין סגר עסקת טיעון ואף אחד מהחברה לא התייצב. הוא שילם כ 6000 ש"ח בסהכ עלות עוד וקנס אך הדוח לא הוסב על שם אף אחד ואף אחד לא קיבל נקודות.

אני מניח שיש שופטים שלא יסכימו, בטח תלוי גם בכמה מקרים שכאלה קורים בחברה הספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נדיר ולדעתי היה במעמד מאוד בכיר בחברה.

ברוב המקרים השופט יבקש שיציגו מי נהג בחברה או שהקנס יחול על בעל הרכב או מי מטעמו. ברגע שחברת הליסינג הסבה את הדוח על החברה הם הצהירו שלמרות שהם בעלי הרכב הרכב היה אצל חברה x. מה שאומר שאותה חברה היא כרגע מחזיקת הרכב והיא צריכה לומר מי נהג. לא תאמר בעל החברה/ מנכ"ל/סדרן/ קצין בטיחות בתעבורה יועמדו לדין.

מישהו יצטרך לתת את הדין. מכיוון שהמקרה לא מובא במלואו ולא היה נגדך אלא צד ג' כלשהו לא באמת ניתן להתייחס לזה כראוי והכל על סמך השערות. יתכן שהעורך דין מצא פרצה כלשהיא ופעל דרכה.

בכל מקרה, בהצלחה לפות"ש והייתי ממליץ לקחת עורך דין. 50 קמ"ש מעל המהירות המותרת בדרך עירונית זה המון ורצוי למזער נזק באמצעות עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אדם סאני מכיר היטב, ואני קישרתי בינו לבין עורך הדין וניסחתי לו את מינוי עורך הדין על ידי החברה.

זה לא שמעתי מחבר ששמע מחבר שמשהו קרה אולי. עורך הדין גם לא גרם לזה להישמע כאילו זה משהו יוצא דופן.

עורך הדין מונה,ץ וטיפל בעניין בלי מעורבות נוספת של אף אחד. שולם שכרו של עורך הדין והקנס שהוטל על החברה שולם על ידי העובד וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל יתכן שזה היה רכב פול ולא היה להם תיעוד רשמי שהרכב היה אצלו או פרצה שהעורך דין מצא.

כל עוד לא ראית את הפסק דין ואת ההחלטה אתה יודע את העובדות והנתונים בדיוק כמוני.

יש גם הבדל בין חברה שיש לה קצין בטיחות בתעבורה וחברה קטנה שאין לה. אם בחברה של פות"ש יש קצין בטיחות בתעבורה הוא לא יאפשר זאת.

פות"ש, ברכבים של חברתך יש מדבקת "איך אני נוהג?". אם כן, אז יש קצין בטיחות בתעבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוקק הביע את דעתו כי במקרה של תאגיד ישלם קנס בשיעור פי ארבע במקרה ו"מחביאים" את הנהג.

לכן בהזמנה למשפט אם השופט בדעה שקנס מספיק יזמבר את החברה בהתאם.

אם יחליט שלא מתאים לו , יוזמן בעל החברה לדין, ואז כנראה "יסגירו" את הנהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבל אישור לשכור עורך דין בשם החברה. עורך הדין סגר עסקת טיעון ואף אחד מהחברה לא התייצב.

דבר והיפוכו כתבת כאן.

אף אחד מהחברה לא התייצב, אבל עורך הדין כן, והוא מייצג את החברה ופועל בשמה.

זה זהה למצב שבו אדם פרטי שוכר עו"ד ואינו מופיע במשפט אבל עורך הדין שמייצג אותו כן.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל יתכן שזה היה רכב פול ולא היה להם תיעוד רשמי שהרכב היה אצלו או פרצה שהעורך דין מצא.

כל עוד לא ראית את הפסק דין ואת ההחלטה אתה יודע את העובדות והנתונים בדיוק כמוני.

יש גם הבדל בין חברה שיש לה קצין בטיחות בתעבורה וחברה קטנה שאין לה. אם בחברה של פות"ש יש קצין בטיחות בתעבורה הוא לא יאפשר זאת.

פות"ש, ברכבים של חברתך יש מדבקת "איך אני נוהג?". אם כן, אז יש קצין בטיחות בתעבורה.

זה לא היה רכב פול, זה רכב צמוד של העובד. אכן חברה קטנה, קצין בטיחות אין.

אני יודע היטב מה היה גזר הדין. תשלום קנס (שמן) ללא נקודות. זהו.

דבר והיפוכו כתבת כאן.

אף אחד מהחברה לא התייצב, אבל עורך הדין כן, והוא מייצג את החברה ופועל בשמה.

זה זהה למצב שבו אדם פרטי שוכר עו"ד ואינו מופיע במשפט אבל עורך הדין שמייצג אותו כן.

ברור שהוא מייצג את החברה, אבל אינו עובד החברה. נאמר בתגובה לכך שטענו שלא יכול להיות וכי יזמנו את המנכ"ל לחקירה אצל השופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - לא שונה מאשר לקוח פרטי שאותו עו"ד מייצג במשפט תעבורה אחר ולא מגיע לדיון.

קראתי בתגובה למה זה נכתב ואני חושב שהבנתי גם בדיוק למה התכוונת, פשוט הטקסט עצמו הוא דבר והיפוכו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...