Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיות ואכזבה ממצב שוק הידניות בארץ

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפרה - אין שום בעיה לנהוג ברכב אוטומטי עם בלימת מנוע, זה מצריך לחיצה אחת על כפתור או הזזה אחת של ידית. כמובן שזה חוסך שימוש בבלמים. אישית אני נוהג ברכב עם תיבה רציפה (7 מצבים) - כרגע עומד על כ-47,000 ק"מ עם הבלמים המקוריים שהגיעו מהונגריה. וגם אני גר באיזור הררי (חיפה). ואני לא יודע איזה מכלולים נשחקים באוטומטי יותר מאשר בידני. דווקא תיבת ההילוכים זקוקה בדרך כלל לשיפוץ אחרי נסוע ה הרבה יותר גבוהה מאשר, נניח, החלפת המצמד בידניות. כמובן שיש תיבות בעייתיות, בעיקר הרובוטיות, אבל אלה יותר קרובות לידניות.

ch2856 - ומה ההבדל בין מה שאתה כתבת למה שאני כתבתי? אני כתבתי 2/3 ידניות (או, אם תרצה, שליש אוטומטיות), אתה כתבת 35%. ממש לא הבדל מובהק.

אל תשווה החלפת מצמד לשיפוץ גיר. גיר משופץ לא שווה לגיר ידני עם קלאץ חדש.

החלפת מצמד היא פעולה הרבה יותר פשוטה וזולה. גם התוצאה שלה היא שונה - מצמד חדש. כל בעל מקצוע עם יד אחת ימנית ידע להחליף קלאצ׳ והתוצאה של הפעולה הזו היא בדרך כלל זהה, אלה אם הוא חמור בצורה חריגה.

שיפוץ גיר מעבר להיותה פעולה יקרה יותר היא גם לרוב מסובכת יותר, ודורשת איש מקצוע יעודי. איכות התוצאה של השיפוץ תלויה באותו איש מקצוע, והתוצאה בכל מקרה היא גיר משופץ, משופץ גרוע או משופץ טוב. האחריות היא בדרך כלל מאוד מוגבלת בזמן, ואם הגיר התפגר שוב אח״כ זה בעיה שלך.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תיבות רציפות שהיצרן בכלל לא תומך בשיפוץ שלהן, לדוגמה התיבה הרצופה של ניסאן מיקרה. מה הכוונה לא תומך - לא מוכר בנפרד את החלקים הפנימיים. אפשר לקנות רק בלוק שסתומים שלם או גיר שלם. אין מקט"ים לשום דבר אחר.

יש בעלי מקצוע שעדיין משפצים אותן על ידי איתור חלקים מיצרני החלקים עצמם, אלו שמייצרים עבור ניסאן.

בלי קשר, לתיבות אוטומטיות רגילות נפוצות יש ערכות שיפוץ תחליפיות ברמות איכות שונות.

בדרך כלל הלקוח לא יודע באיזה חלקים בוצע השיפוץ וזה בניגוד לקלאץ', שם לרוב הלקוח כן יודע של איזה יצרן הקלאץ' שהורכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...