Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו איפרזה 06 - ירידת מים ברדיאטור, במאמץ יש מעבר יתר למיכל עיבוי וגולש משם.

יאר
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו אימפרזה 2006, נקנה עכשיו והתחמם אחרי שעתיים של בעקבות מחסור במים.

בוצעה בדיקה בלחץ ולא איתרו נזילות נוספות.

הוחלף פקק רדיאטור ומיכל עיבוי.

אין טרמוסטט, רדיאטור דיי חדש.

אין ערבובב שמן/מים ולא רואים בועות בהתנעה.

כשהמנוע חם יש לחץ בצינור העבה מהרדיאטור.

המוסך אומר שצריך להחליף מנוע, כי הוא "לוחץ" את המים החוצה.

אם אפשר הסבר על הבעיה (המנוע הוחלף לפני 100אלף ) וסדר גודל של מחיר (רכב גפ"מ/בנזין)

ואולי מישהו חושב שאולי זה בעיה יותר פשוטה?

תודה רבה.

(המערכת גז גם נבדקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה. ניסיתי וכמובן הוא אומר שזה נדפק ב"קארמה" שלי ושחברה שלו בדקה את המים כול שבוע.. אני לא בנאדם שיצליח לאלץ אותו להחזיר את הכסף. רק אם משהו מבין תבעיה ויכול להסביר לי? גם החימום לא עובד אם זה קשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך אוויר במערכת תעשה חיפוש הסברתי על זה כבר כמה פעמים בסובארו בגלל המבנה ובגלל שהטרמוסטט נמצא בכניסה למנוע בצינור התחתון ולא כמו שאר המנועים ביציאה בצינור העליון יש להוציא אוויר כמו שצריך, ואתה מחזק אותי עוד יותר כשאתה אומר שלא יוצא אוויר חם כשאתה מדליק חימום.

תוודא שהרכב לא מתחמם לך למישהו שמבין בסובארו ושים טרמוסטט מקורי.

ותנקז אוויר כמו שצריך.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארמה אמא שלו.

מתי רכשת את הרכב? עפ"י חוק החוזים אתה יכול לשפד את הנשמה שלו בבית המשפט לתביעות קטנות, המוכר נכנס להגדרה "ידע או היה עליו לדעת...", אלו לא דברים שקורים בשנייה.

כששמים מודד 4 גזים במיל עיבוי, מה קריאת CO? אם יש קריאה יש לך אטם ראש פרוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך אוויר במערכת תעשה חיפוש הסברתי על זה כבר כמה פעמים בסובארו בגלל המבנה ובגלל שהטרמוסטט נמצא בכניסה למנוע בצינור התחתון ולא כמו שאר המנועים ביציאה בצינור העליון יש להוציא אוויר כמו שצריך, ואתה מחזק אותי עוד יותר כשאתה אומר שלא יוצא אוויר חם כשאתה מדליק חימום.

תוודא שהרכב לא מתחמם לך למישהו שמבין בסובארו ושים טרמוסטט מקורי.

ותנקז אוויר כמו שצריך.

כתב שאין טרמוסטט

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהוא כתב שאין טרמוסטט זה לא אומר שלא יכול להיתקע בועת אוויר, אני רק נתתי תאור של איך המנוע בסובארו בנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש אוויר במערכת

עשיתי את השיטה שכתבתה בעבר, באמת חל שיפור אבל עדיין יורד מים מהרדיאטור ואפילו שהאוטו קר, יש לחץ וכשפותחים הוא "פורק". יכול להיות שתשלב הראשון של פתיחת צינור מהרדיאטור הפנימי לא עשיתי טוב. כשפתחתי המים זרמו מכיוון המנוע אחוצה, מילאתי מים וסגרתי תוך כדי הזרימה, המשכתי עם כול השלבים ואז אחרי נסיעה ירדו המים וכשמילאתי יצאו בועות.

מתלבט אם לתקן כבר תמנוע כמו שהמוסך אמר, אשמח ליעוץ וכמה זה אמור לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה יותר ספציפי מאיפה מבעבע מאיפה יוצא מים ומתי.

יש לך שני מכסים, אחד של הרדיאטור שהוא בעצם פקק לחץ, והשני של במיכל עיבוי מימין פלסטיק לבן עם מכסה צהוב.

עכשיו תתאר מאיפה יוצא המים באיזה סיטואציה ואם האוטו חם או קר או כבוי או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יש מעבר יתר למיכל עיבוי , מילאתי במיכל עד הקו שכתוב max ואחרי נסיעה של 15קמ והתקררות מנוע- המיכל מלא (נוסף לו ליטר) וחסר מים ברדיאטור. וכשאני ממלא מים ברדיאטור יוצא בועות.

ביקשתי מהמוסך לנסות לעשות ניקוז אוויר. הוא אמר שאין דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המים עוברים למיכל עיבוי בזמן שהמנוע חם זה תקין.

המים אמורים לחזור לרדיאטור כשהמנוע מתקרר, ואם לא אז יש מצב שהפקק רדיאטור שלך לא תקין, החלפת אותו?

לגבי הוצאת אוויר, אם אמר לך ככה לך למוסך אחר.

https://strongforsubaru.com/resources/subaru-coolant-bleeding/

הנה שוב תהליך הוצאת אוויר מרכבי סובארו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקק הוחלף ואין לי מושג למה אין טרמוסטט .

משה אשמח אם תיתן לי שם של מוסך באזור ירושלים שמחזיק במשפך לרדיאטור

לסובארו. מחר אני בתל אביב אז אפשר גם במרכז.

תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...