מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: נמאס לי מהרכב!

נהג צעיר (> 150 הודעות)

נמאס לי מהרכב!

שלום לכולם,
    כאמור נמאס נמאס נמאס! אני "מבלה" למעלה משעתיים בכל יום בכבישים הלוך וחזור על דרך של 30 קמ לצד!
    אני חושב יותר ויותר על פיתרון של קטנוע אבל אין לי שום נסיון בתחום ולכן מבקש את עזרתכם,
    אני אדם רגוע ושליו שלא מתכנן להשתולל. חשבתי על תלת אופן - ימאה טריסיטי 125 ברשיון A2 נראה לי אחלה, זול ואמין (?)
    השאלות שלי הן כאלו:
    1. המסלול שלי הוא מודיעין-ירושלים. סימפטי לכזה תלת אופן? חלש?קליל? מתאים? ממש אין לי מושג . אני כאמור לא מחפש לטוס , 80-90 קמ"ש די לי והותר...
    2. מהן העלויות הכוללות ( כמובן בלי עלות הקטנוע שמהתבוננות ביד 2 נע סביב ה7-10 אלף) רשיון? ביטוח? דלק? טיפולים?
    3. אם אני עדיין "לא בשל" לחתוך רכבים באטרף, אלה לשייט בנינוחות בשוליים ולעקוף רק בפקקים= אפקטיבי?
    תודה רבה לעונים ולמייעצים!

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בעניין: נמאס לי מהרכב!

125 נראה לי ייגמר מהר, כבד מידי מודיעין ירושלים בשביל נפח כזה אבל חכה לתשובה מיותר מומחים ממני באופנועים.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Grease Monkey הסימלון של igal_zeltser

מנוע 125 הוא חלש מידי לכבישים בינעירוניים, ובמיוחד לכבישים הרריים.
    נעזוב רגע את העיניין המכאני בצד, זה פשוט מסוכן מידי לסוע על כלי כזה בכבישים שציינת.
    נכון שאתה רוכב רגוע ושקול, אבל חלק משמעותי מבטיחות ברכיבה היא היכולת לרכב לכל הפחות בקצב התנועה, בזמן שישנה עתודת כח מינימאלית למיקרים ותגובות. במקרה של הכלי הזה, אתה לא תהיה אפילו בקצב של התנועה, תוך כדי שהמנוע על הקצה כל הדרך.
    הייתי ממליץ לכל הפחות 250 סמק, ואם הרשיון מתאים, הייתי פוזל גם לכיוון כלים טיפה יותר גדולים מזה.

יום טוב גם לך

5. 2 חברי הפורום הבאים הודו לigal_zeltser על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של אורח לרגע

ציטוט בנתיים אוטובוס כתב: הצג הודעה
    1. המסלול שלי הוא מודיעין-ירושלים.
    2. מהן העלויות הכוללות
    3. אם אני עדיין "לא בשל" לחתוך רכבים באטרף, אלה לשייט בנינוחות בשוליים ולעקוף
    1. כפי שציינו- 125 חלש ומסוכן לרכיבה כזו על בסיס יום יומי.
    250 סמ"ק יתן לך את המענה בצורה מצויינת.
    2. קטנוע 250 נורמלי- הייתי אומר ש10,000 זה תקציב מינימום.
    רשיון- משער שכאלפייה לכל הסיפור.
    דלק- חסכון משמעותי מאוד לעומת רכב. מעבר לכמות דלק לקילומטר- אל תשכח שאתה לא מבזבז זמן (ודלק) בפקקים, לא משלם על חנייה ולא מחפש חנייה (חסכון עצום בזמן).
    טיפולים- +- טיפול קטן כל 5 (שמן ומסנן, בערך ליטר), וטיפול גדול כל 10 (טיפול לוריאטור). זה כמובן משתנה מקטנוע לקטנוע. חלקי חילוף לדו גלגלי יקרים משמעותית מחלקים לרכבים, אבל בסך הכללי אחזקת דו גלגלי זולה יותר.
    לא לשכוח מיגון. קסדה, מעיל וכפפות (המינימום של המינימום). כ2000 לציוד נורמלי. שרשרת ומנעול טובים זה עוד כ200 ש"ח.
    3. אם אתה לא בשל סע במרכז הנתיב הימני באיזו מהירות שבא לך. לא יציקו לך. גם אם תסע 80 כל הדרך עדיין תעקוף את כל מי שעקף אותך כשתגיע לצומת של מחנה עופר ולמחסום. מהר מאוד תתרגל.

*ביטוח- בין 3,500 ל7,000 (ויותר). מדובר על חובה בלבד. משתנה בין רוכב ורוכב. יש מחשבון ביטוח באינטרנט. תבדוק שם. אין לך מה לבדוק בין חברות שונות כי כל פוליסות הדו גלגלי מונפקות ע"י ה"פול". גם אם תעשה דרך חברה אחרת היא עושה לך את זה בפול. האינטרס של חברות אחרות לבטח אותך זה שהן מתנות את הביטוח בהוספת ביטוח צד ג' וזה הקופון היחיד שהן גוזרות.

*הכותב מחזיק קטנוע ורכב, ונוסע מירושלים למודיעין לא מעט.
    נערך לאחרונה על ידי אורח לרגע : 27/10/19 ב- 9:47

7. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חבר מועדון ה-5 הסימלון של YaronNahum

מחזק את כל מה שאמרו מעלי , הכלי אכן חלש ליעוד. (מתאים לנסיעות בעיר לא לכבישים מהירים )
    רק דבר נוסף , ותק ביטוחי בנהיגה ברכב לא נספר כאשר רוצים לרכב על אופנוע ולהפך.

כך שאתה בודק את עלויות הביטוח , תבדוק לפי נהג ללא ותק ביטוחי. (כנראה יצא יקר יותר)
    גם אני מבקר במפגש השפלה...

נושאים דומים

1. תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 15/09/13, 12:25
  2. נמאס לו להיות הנהג של החברה שלו...
    By The Garlic Press in forum רכב כללי
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 20/02/04, 19:09
  3. אני לא יכול יותר ! נמאס !
    By drugstore in forum רכב כללי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 13/11/02, 17:33
  4. לי נמאס , מה אתכם ?
    By RedR in forum רכב כללי
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 23/09/02, 12:15
  5. האם נמאס לה ממני? (או: הכוכב היה זורח)
    By מאיר in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 08/08/02, 0:19

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •