Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למשהו יש סרטים ? בבהול !

יניב 106
שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש למשהו סרטים של מכוניות ספורט, אקזוטיות, ראלי וכיוצא בזאת אנא דחוף ורק אם ניתן ליצור קשר עמי, צריך את הסרטים ליום שבת להקרנה על מסך ענק באולם תצוגה בפוריה (המפגש בצפון) ליום אחד בלבד.

מי שיביא סרט שיתאים יקבל ארוחה נוספת חינם.

טל: 052-427416

יניב

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה מאוד יפה... למרות שלא אוכל להגיע (אבל מאוד רציתי) בגלל עבודה יש לי הצעה בשבילך- גש לוידיאומט/בלוקבסטר אמיתי, הקרוב לביתך ביום שישי בבוקר... אם אתה רוצה המלצות לסרטי מכוניות אין לי הרבה ידע אבל הנה כמה וחברי הפורום האחרים בטח שיוכלו להוסיף:

FAST AND FURIOUS

DRIVEN

GONE IN 60 SECONDS

GRAND-PRIX (למרות שאני בספק גדול אם זה יהיה בבלוקבסטר...) .

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היתה לסרטים שמראים אקשן או פעולה לא סרט קולנוע... משעמם לראות בחטף במבט מדי פעם קטעים מסרט קולנוע, לעומת זאת קטע מראלי לא משנה מתי תסתכל יהיה יפה לראות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לאנשים רבים אחרים בפורום יש המון סרטים מדהימים, אבל הבעיה היא עריכה.

אצלי לפחות כולם על CDROM-ים, ובאיכויות שונות. אם היה הרבה זמן היה אפשר לערוך ולשים אותם על קובץ אחד גדול בן כשעה, נניח. העניין הוא שזוהי פעולה שלוקחת הרבה זמן ועבודה קשה, וכן אח"כ צריך להשיג ציוד הקרנה מתאים שמתחבר למחשב...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה לכולכם.

ב. אני בכל זאת אערוך קלטת מלאה כך שאם מישהו אי פעם יצטרך יוכל לפנות אליי.

ג. מקווה לראות אתכם ביום שבת ב 10:00 בצומת גלילות.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...