Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב ל4 נפשות

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.בינואר אני עתיד להחליף את הרנו אספאס 2009 אשר ברשותי ברכב חדש יותר וקטן יותר.

קצת עלי, גר בשוויץ, יש ל2 בנות בגילאים 2וחצי ו4, עגלה אין יותר, רק טיולון אשר מתקפל בקלות ולא תופס מקום.

הרכב החדש אמור לשמש לקניות בסוף שבוע (אני ואישתי עובדים על יד הבית), והסעות לגנים, פעם / פעמיים בשבוע ניסעות לאוסטריה לבית שיש לנו שם (780 ק"מ לכיוון), או טיולים כאלו ואחרים, פעם בכמה חודשים אנחנו 5 ברכב (חמותי) אבל לרוב רק 4, הנסיעה השנתית שלי מסתכמת בכ8 אלף ק"מ +/-

עכשיו לדרישות שלי מהרכב:מנוע: בנזין, עד 1600, ידני.

מרכב: סטיישן / מיני וואן, ג'יפון?

שנה: 2016 עד 2019

ק"מ: 0 עד 50 אלף.

מחיר: עד 15 אלף פרנק (אני לא רוצה להוציא יותר).

מבחינת דרישות הבטיחות: כמובן מירב כריות האוויר שיכול להיות, ומה שמקובל בקטגוריות.

עכשיו לרכבים אשר חשבתי:

סיטרואן קקטוס 2018 1.2 ליטר 131 כ"ס המאובזרת ביותר מחיר 15000 פרנק, ק"מ בין 15 ל30 אלף ק"מ.

פיאט טיפו סטיישן 2019 1.4 טורבו 120 כ"ס, מאובזרת מחיר 13900 פרנק, ק"מ בין 10 ל30 אלף ק"מ.

אופל אסטרה שטיישן 2016 1.4 טורבו 125 כ"ס, אבזור יחסית סביר, מחיר 15,000, 27 אלף ק"מ.

יונדאי I30 סטיישן 2016 1.6 135 כ"ס, לא מאובזרת, 14000 פרנק, 45 אלף ק"מ.

פורד סי מקס 2016 1.0 טורבו, טיטניום, 13500 פרנק, 45 אלף ק"מ.ל

פי הנתונים הנ"ל אלו מהרכבים כדאי ישר לפסול בגלל בעיות טכניות ידועות? חוסר מקום או מחלות כאלו ואחרות? אילו כדאי לשקול?

בתודה עדי

עריכה אחרונה על ידי renaultfreek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האופל והפיאט הייתי מוותר מראש.

אם אתה הולך להחזיק רכב להרבה שנים הייתי נותן עדיפות לפי שנתון ומנסה לקחת את החדש ביותר.

הקקטוס - האם מדובר בגרסה החדשה או הקודמת עם הבאמפים? אם זו החדשה בהחלט הייתי שוקל

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, האם יש סיבה לוותר על האופל או הפיאט? הפיאט הבנתי שהיא רגישה לטיפולים אשר לא נעשים בזמן, את האופל לצערי אני לא מכירמדובר על הגירסה החדשה, עם הבאמפים בתחתית הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי אופל אסטרה כזאת באיטליה לפני שנה, זכור לי שהמזגן היה חלש מאוד והבנתי שיש בעיות אמינות...

מה גם שהשנתון 2016 לטעמי פחות מומלץ בשבילך להחזקה לטווח ארוך

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, על התגובה, דווק על הפיאט קראתי דברים טובים וקיבלה גם יחסית ביקורת טובה בCARWOW וCARBUYER.כנראה אני אקח אותן לנסיעת מבחן לראות ולחוש את ההבדלים (פיאט, וסיטרואן).התיכנון להחזיק את הרכב ל7 שנים הבאות (בתקווה שהכל יעבוד כמו שצריך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...