Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C-HR מול CX3

Arnon Rabinowitz
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ל25000 ק"מ הייתי מחפש רכב כמה שיותר חסכוני, CHR ההיברידי יהיה חסכוני יותר,

אך בשני הרכבים האלה יש נושאי נוחות בעייתיים שלא יתאימו לכל אחד, ועליך לבדוק זאת בעצמך בעזרת נסיעת מבחן וכו..

הCHR, מאוד מרעיש ברמה מתישה, לנוסעים מאחור הוא יהיה קלסטרופובי בגלל חלונות קטנים,

CX3, יהיה הרבה פחות חסכוני, וגם צפוף מאוד מאוד שלא יתאים לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים צפויים לנסוע ברכב?

לזוג הייתי קונה טויוטה ( חסכונית, הרבה נסיעות ).

למשפחה הייתי קונה בכלל קיה נירו.

יותר מרווחת, חלונות אחוריים נורמליים וגם יותר כוח מאשר לטויוטה CH-R

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב, הטויוטה די איטית, המאזדה הרבה יותר דינאמית ומהנה, בתור מוביל נוסעים, הטויוטה ממש קלסטרופובית מאחור, המאזדה גם צפופה . צריכת הדלק של הטויוטה תהיה נמוכה משמעותית.

הכל תלוי בצרכים שלך. האם אתה מוכן לשלם בצריכת דלק של 12 קמ לליטר מול 18 כדי לקבל רכב ספורטיבי יותר?

אני הייתי מנסה קיה נירו או ספורטאז' דיזל. ומקבל רכב מרווח יותר וחסכוני כמו הטויוטה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיר את הטויוטה קח בחשבון שהרכב איטי והרעש מהגיר כאשר לוחצים לצורך עלייה או עקיפה מתיש עד בלתי נסבל בגלל שהגיר רציף . אם אתה מתכוון לנסוע ברכב יותר מ2 אנשים קח בחשבון שהוא ממש לא נוח . ( נ. ב אם היו מציעים לי היום את הרכב הזה ממש לא הייתי לוקח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי היה CHR, הרכב רועש ברמת ההטרדה, הבידוד רעשים איום ונורא.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגישות לרעש גם מושפעת מרכב אליו אתה רגיל.

ברור שבידוד הרעשים בטויוטה chr אי אפשר להשוות ללקסוס או אולי גם לרכב הנוכחי שלך ( אני לא מכיר מה רמת בידוד הרעשים בסטלביו ).

כל אחד גם רגיש בצורה שונה לרעשים.

גיר רציף של טויוטה מרעיש בכל הרכבים ( קורולה, ורסו וכו.. ). אותך זה מטריד, לי זה לא מפריע.

לכן נסיעת מבחן הכרחית.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני חושב שנושא הרעש המדובר לא מכוון רק לרמת רעשי מנוע בשיוט, אפילו לפעמים לא תשמע אותם,

הבעיה בCHR כמו בעוד רכבים פשוטים יותר זה שאם תסע בכביש בינעירוני אתה פשוט תתעיף ותהיה מותש מכמות הרעש שחודר לתא הנוסעים מכיוון הצמיגים והרוח, ואפילו אם זה מהמנוע בשיוט, אז זה משהו שאני אישית לא סובל, לפעמים בנסיעה מבחן תגיד "נו, לא כזה רציני" אך אחרי שתחזיק ברכב ותצטרך לסבול את זה יום יום ועוד בנסיעות ארוכות, אתה תגיד "די" בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגישות של אנשים לרעשים לא זהה.

את זה אני אומר מניסיון. לחבר שלי יש הונדה סיוויק חדשה, עליה הורכבו מקדימה צמיגים לא מוצלחים.

מבחינתי אי אפשר לנהל שיחה ברכב על 90 קמ"ש, בגלל רעשי גלגלים שחודרים לתוך הסלון. החבר לא יודע על מה אני מדבר. טוב שיש נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק שרגישות היא סובייקטיבית, אבל למה לקנות רכב כזה, שיש רכבים אחרים,שעולים אותו הדבר, שהם מרווחים יותר, מהירים יותר, שקטים יותר, ועולים אותו הדבר. אז למה ?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...