Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון עד 15 אלף שקל

idoda12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום. אני רוצה להתייעץ איתכם לגבי הרכב הראשון שאני הולך לרכוש.

התקציב שלי הוא עד סכום של כ- 15,000 שקלים.

הרכבים שמצאתי במסגרת התקציב הם: ניסאן מיקרה 2012 כולל טסט לשנה מלאה. הרכב עשה 180 אלף קילומטר. המוכר דורש ממני 14,400 שקלים.

האופציה השנייה טויוטה run x שנת 2005 הרכב 128,000 קילמוטר טסט לשנה, המוכר דורש 16,000 שקלים.

אופציה שלישית סובארו אימפרזה מנוע 1600 או מנוע 2000.

מיצובישי לנסדר הדרוש החדש מנוע 1.8

מאזדה 3.

על מה הייתם הולכים בתקציב והאם עוד אופציות שהם כדאיות לתקציב? תודה רבה על המענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה היא לא משפחתית לעומת שאר הרכבים.

מה אתה מחפש ברכב? צריכת דלק? ביצועים? מרווח?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה היא לא משפחתית לעומת שאר הרכבים.

מה אתה מחפש ברכב? צריכת דלק? ביצועים? מרווח?

קודם כל תודה על התגובה. שנית אני מחפש רכב ראשון. אני מחפש ברכב אמינות, ביצועים יותר טובים פחות טובים פחות רלוונטי חי. הכי חשוב לי שה האמינות של הרכב שישמש אותי לפחות שנתיים שלוש בכיף. יש לציין שהנסיעות יהיו גם בעיר ומידי פעם מחוץ לעיר ( לפחות מספר פעמים) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים יסעו לרוב? יש צורך בתא מטען גדול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיני ידני אפשרי?

בתקציב תוכל לקנות ספארק 1.2 עם נתונים טובים הרבה יותר מאשר ההצעות שיש לך כרגע.

תודה על התגובה. פחות בקטע של רכב ידני. מעדיף אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש מזדה 2 עדיפות לרמת איבזור דינמיק, מעבר לתוספת איבזור לדינמיק 6 כריות אוויר לעומת 2 באקטיב.

הרכב נחשב לאמין ועקב משקל נמוך נחשב לסופר מיני זריזה לאותם שנים.

יונדאי i20 גם אופציה טובה, בטיחותית יותר ברמת איבזור הבסיסית ומאובזרת יותר אך חלשה יותר.

יש גם את הפיאסטב עם מנוע 1.4, לרכב איכות חומרים עדיפה והיחידה בקטגוריה עם 7 כריות אוויר.

יש גם את הסוויפט שזריזה אך עם תא מטען קטן יותר ועקב שמירת ערך טובה יותר תהיה ישנה יותר לקניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר של המייקרה צריך להוריד את המחיר בכמעט חצי כדי שמישהו יסתכל על הרכב שלו בכלל עקב הק''מ הגבוה.

לטויוטה לא הייתי מתקרב כי היא זקנה וגם יש לה את בעיית הבוצעה במנועים של השנים הללו.

לגבי הסובארו והמיצובישי, אם אין רכבים ספצייפים שווה לבדוק, כי המחיר שלהן בקרשים היום. מה שכן, היא לא עונות כלל על ההגדרה של רכב סטודנטים כי הן לא כאלה חסכוניות.

יש אופציות טובות יותר אבל צריך שתגדיר צרכים קודם. אני כסטודנט מסתדר יפה מאד עם ספארק 2011 ידנית. אפילו מיטה וארון העברתי איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של מיקרה עם 215000 קילומטר אני ממליץ עליה כרכב מאוד אמין עם עליות טיפול זולות יחסית, צריכת דלק אמיתית של 1:16. ממש קל לחנות איתה בחניות צפופות בגלל אפשרות לקוטר סיבוב קטן.

מה שכן עם כל כך הרבה קילומטרים הייתי קצת מודאג ממצב הגיר הרציף - הגיר הרציף די אמין חוץ מבעיה של התחממות בפקקים שעלולה לקצר את החיים שלו ולכן הייתי מקפיד בעיקר לקנות מיקרה שאת רוב הקילומטרים עשתה בתוך העיר. שיטה קלה לבדוק את זה היא להסתכל על הצד הימני התחתון של דוושת הבלם - אם היא שחוקה מאוד יחסית לשאר הדוושה = הרבה נסיעה עירונית. את הטיפ הזה למדתי מכאן

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...