Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'טה 1600, מנוע לעיתים מגמגם לאחר הנעה

OJetta
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעיצתכם:

ג'טה 2011, 1600 BSE (אטמוספרי), כ75000 ק"מ.

לאחרונה החל לעיתים (לא באופן קבוע), לגמגם לאחר ההנעה, כאילו עובד על 3 בוכנות, ונדלקות נורת בקרת החלקה, ולאחר כמה רגעים אם שמים גז, והרכב מגמגם במעלי הסל"ד, נדלקת מנורת מנוע בצבע כתום.

מספר מאפיינים, זה לעולם לא קרה בהנעה ראשונה בבוקר, אלא רק בהנעה שניה במהלך היום, חשבתי שיש קשר לחום השמש, אך בשישי האחרון זה קרה גם בחניון מקורה.

כשאפשרתי לרכב להתחמם, וכיביתי, ומיד הנעתי, התקלה נעלמה, ואז המנוע עובד עגול ותקין.

חשבתי על מספר כיוונים.

אשמח לעצתכם.

כמוכן, אם יש למישהו באיזור השרון סורק תקלות, אשמח להעזר בו.

יש לי סרטון, אך לא מצליח לעלות לפה.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה.

חשוב לציין שהפלאגים הוחלפו לפני כ20K ק"מ. (3 שנים ,נסועה מועטה, בעיקר עירונית). פלגים מקוריים.

איך אני יכול לבדוק חוטי הצתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מאור על ההצעה , אשמח לעזרתך (אנא פנה אלי בפרטי)

הבנתי שיש להצליב חוטים כדי להבין אם הבעיה בחוטים על פי זהות הבוכנה בה יש מיספייר, אבל ללא כלים, קשה לי לזהות איזו בוכנה משתנקת.

אגב, מאז יום ההודעה, זה עוד לא השתחזר, אם כי אני משוכנע שזה יחזור.

תודה שוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...