Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בפאנגו/סלופארק

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אני לא רוצה להתייעץ לגבי מה עדיף, אלא שאלה טיפה אחרת.

אף פעם לא השתמשתי באחת מהאפליקציות הנל, ואני בקרוב אצטרך להתחיל להשתמש כי אני אחנה בנשר בכחול לבן.

הבעיה היא שהבנתי שיש מגבלת חנייה לשעתיים.

בפאנגו הבנתי שכל שעתיים אצטרך לחדש ידנית את החנייה, ובעצם אין חידוש אוטומטי - כך שהדבר בטח יגרור פקח שיעמוד ליד הרכב ורק יחכה שהדד ליין יגיע.

בסלופארק לא מצאתי אף אמירה לגבי חידוש ידני או אוטומטי, ורציתי לדעת אם יש כאן אנשים שיכולים לומר לי אם בסלופארק אכן אפשר לבצע חידוש אוטומטי ללא צורך להיכנס כל שעתיים?

בכלליות, אשמח לקבל מכם תשובה האם אתם מכירים דרך טובה ויעילה לכך שהחנייה תתחדש אוטומטית עד אשר אבטל אותה עצמאית ללא צורך להיכנס כל שעתיים בכדי לחדש ידנית.

תודה מראש.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנגו אמנם יש מגבלה של שעתיים אך אינך צריך לחכות שייגמרו שעתיים כדי לחדש. בכל נקודת זמן במהלך השעתיים אתה יכול לחדש את הזמן.

כמו כן, יש אפשרות בכמה שקלים בודדים בחודש להרשם לשירות שנותן תזכורות בעת החנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנגו אמנם יש מגבלה של שעתיים אך אינך צריך לחכות שייגמרו שעתיים כדי לחדש. בכל נקודת זמן במהלך השעתיים אתה יכול לחדש את הזמן.

כמו כן, יש אפשרות בכמה שקלים בודדים בחודש להרשם לשירות שנותן תזכורות בעת החנייה.

זו הבעיה, אני מתחיל ללמוד בקרוב והפסקות יש פעם ב4 שעות. במהלך השיעור לא אוכל להיכנס לפלאפון בכדי לחדש, אתה מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין חיה כזו לימודים 4 שעות ברצף. חייבת להיות הפסקה לאחר 40-50 דקות, ובהפסקה זו תוכל לחדש את החניה.

2. בדוק רכישת איזיפארק. עד כמה שאני זוכר הוא כולל את האופציה להארכה אוטומטית של החניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין חיה כזו לימודים 4 שעות ברצף. חייבת להיות הפסקה לאחר 40-50 דקות, ובהפסקה זו תוכל לחדש את החניה.

2. בדוק רכישת איזיפארק. עד כמה שאני זוכר הוא כולל את האופציה להארכה אוטומטית של החניה.

תתפלא, אבל יש..

בגלל זה אני רוצה לדעת אם יש אופציה לחידוש אוטומטי

התקשרתי לשירות של סלופארק, אמרו לי שתמורת תשלום של 7 שקל יש חידוש אוטומטי. השאלה אם את אותו שירות יש גם בפנגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה עיר ואיזור?

מגבלת השעות היא של העיריה, לא של האפליקציה.

יש מקומות שמוגבלים לשעתיים, יש שלוש ויש ללא הגבלה לכל היום.

האפליקציה עובדת לפי המגבלה באותו איזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה עיר ואיזור?

מגבלת השעות היא של העיריה, לא של האפליקציה.

יש מקומות שמוגבלים לשעתיים, יש שלוש ויש ללא הגבלה לכל היום.

האפליקציה עובדת לפי המגבלה באותו איזור.

נשר, מגבלה של שעתיים.

יש אופציה או לחניה שעתית או יומית.

זה נראה לא הכי משתלם, כי שעתית זה 4 לשעה, ויומית זה 12 לכל היום. אבל עדיין, אלה המגבלות

עריכה

אני יודע שאלה מגבלות של העיר עצמה ולא של האפליקציה, אבל האפליקציה מגבילה את האופציה להארכה אוטומטית.

בגלל זה אני רוצה לדעת אם קימת אופציה הארכה אוטומטית עד אשר אבטל ללא צורך בכניסה ידנית להארכה

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את מגבלות החניה בנשר, אבל בחיפה ה"חניה היומית" קיימת במקומות ספציפיים, ולא בכל כחול לבן. אתה צריך לבדוק במגרש\רחוב שבהם אתה מתכוון לחנות.

לגבי שיעורים בני 4 שעות - זה הרבה מעבר למגבלת כושר הריכוז של הסטודנטים ויכולת ההוראה של המרצים. לכן גם כאשר מוקצה בלוק של 4 שעות הוא מחולק ל-4 קטעים עם מנוחה של 5-10 דקות ביניהם. היוצא מהכלל הוא מבחנים, ונדיר ביותר שהם עולים על 2.5-3 שעות. כן, וגם המעבדה בכימיה אורגנית ("כל מה שמסריח ומתפוצץ"), אבל משם אפשר לצת מפעם לפעם לשירותים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את מגבלות החניה בנשר, אבל בחיפה ה"חניה היומית" קיימת במקומות ספציפיים, ולא בכל כחול לבן. אתה צריך לבדוק במגרש\רחוב שבהם אתה מתכוון לחנות.

לגבי שיעורים בני 4 שעות - זה הרבה מעבר למגבלת כושר הריכוז של הסטודנטים ויכולת ההוראה של המרצים. לכן גם כאשר מוקצה בלוק של 4 שעות הוא מחולק ל-4 קטעים עם מנוחה של 5-10 דקות ביניהם. היוצא מהכלל הוא מבחנים, ונדיר ביותר שהם עולים על 2.5-3 שעות. כן, וגם המעבדה בכימיה אורגנית ("כל מה שמסריח ומתפוצץ"), אבל משם אפשר לצת מפעם לפעם לשירותים.

אין לי מושג, לא בדקתי את זה עדיין אבל אני כולי תקווה שיש חנייה יומית שכזו.

פשוט, זה לא יהיה לי משתלם להפעיל שעתית במידה ואכן שעה זה 4 שקל, כי אם יש לי יום לימודים של שעות כבר ייצא לי יותר מאשר חנייה יומית.

איך אוכל לבדוק אם במקום שאני צריך לחנות יש חניה יומית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע למקום והסתכל על התמרור. יהיה שילוב של 626 ומתחתיו 439 עם פירוט שעות תוקף הצורך בתשלום, קיום חניה יומית וכו'.

אני סקרן איזה שיעורים מצריכים 4 שעות הוראה רצופות.

ד"א - היכן אתה גר והיכן אתה צפוי ללמוד? יתכן שהפתרון שלך אינו האופטימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע למקום והסתכל על התמרור. יהיה שילוב של 626 ומתחתיו 439 עם פירוט שעות תוקף הצורך בתשלום, קיום חניה יומית וכו'.

אני סקרן איזה שיעורים מצריכים 4 שעות הוראה רצופות.

ד"א - היכן אתה גר והיכן אתה צפוי ללמוד? יתכן שהפתרון שלך אינו האופטימלי.

אני מהקריות, אלמד בטכניון.

ההגעה שלי היא דרך שער נשר של הטכניון, ככה שאני מחנה בנשר. אם תוכל לעזור לי למצוא חנייה יותר טובה, זה יהיה מצוין.

לפי בדיקה בגוגל מאפס, זה באיזור המרגניות (משהו כזה)

1 המרגנית

https://maps.app.goo.gl/S4yHUaZSXajNftRz8

עריכה לגבי הלינק:

כן, זה הלינק. להמשיך עם הקו הכחול מראה בדיוק את איזור החנייה על הכביש. איפה שכל האפור, זה כחול לבן. [emoji24]

מקווה שזה הלינק הנכון, זה המבט מגוגל מאפס (הלא מעודכן יש לומר, הכל כחול לבן שם עכשיו).

לגבי שיעור 4 שעות או לא, זה פחות קריטי בדיוק מהסיבה של התשלום השעתי. גם אם היו 4 שיעורים והפסקה בין כל שיעור, והייתי צריך לחדש חניה, היה יוצא לי יקר יותר מאשר חנייה יומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההגעה לטכניון, יתכן שיהיה לך עדיף לעשות את כל הדרך בתחב"צ או למצוא חניה באזור לב הבמפרץ ולהמשיך בתחב"צ משם או באחד הקוים המהירים עד הגרנד קניון ומשם באוטובוס המקומי - כאמור, מצריך בדיקה. מעבר לכך, הרכבלית בשלבי הקמה מתקדמים. אמנם איני יודע מתי היא אמורה להתחיל לפעול, אבל נראה שבהמשך לימודיך תוכל להעזר בה.

לגבי נושא החניה היומית - כאמור, לא בכל מקום היא מותרת, ואתה צריך לבדוק במקום המיועד. וצילומי גוגל אנם בהכרח מעודכנים, חלקם מ-2011, ומה לעשות, אפילו נשר משתנה. אם אין לך אפשרות לחניה יומית לא תהיה לך ברירה, אם תרצה לחנות במקום תצטרך לחדש את החניה מדי שעתיים. בודאות של 99% תוכל לעשות זאת מהטכניון.

אופציה נוספת היא איזיפארק. לא מכיר את המהדורה החדשה, אבל במהדורה הקודמת היתה אפשרות ל"חידוש אוטומטי" - למעשה האיזיפארק הראה כל הזמן שעתיים עד שכיבית אותו. לא יודע אם זה קיים במהדורה הנוכחית והאם בנשר יש מניעה לשימוש בו בשיטה זו. בעבר השתמשתי בשיטה הזו ביפה מפעם לפעם, אבל לא בשנים האחרונות.

עוד אפשרות - דומני שסטודנטים יכולים לרכוש מדבקת כניסה לטכניון תמורת 200 ש"ח לשנה או משהו כזה. נכון שהחניה מוגבלת לאזורים מסויימים, אבל מהם תוכל להגיע לפקולטה שלך או לאולמן ברגל או בתחב"צ הפנימי. ודרך אגב, אם בתחב"צ עסקינן, ודא שיש לך רב-קו, אישור לימודים וכרטיס סטודנט, והגש בקשה לקבלת פרופיל סטודנט. אתה אפילו לא צריך להגיע לתחנה של רב-קו לצורך זה, אפשר להגיש דרך הרשת, בתנאי שיש לך קורא רב-קו מחובר למחשב (5 ש"ח בתחנות) או NFC בטלפון, לצורך עדכון הכרטיס. מתבצע באמצעות אפליקציית ravkav online במחשב או בטלפון. הפרופיל נותן לך הנחה של 33% בכל הנסיעות, ואם אתה רוכש גם חופשי סמסטריאלי או שנתי ההנחה בקוים שאינם כלולים בו עולה ל-50%.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההגעה לטכניון, יתכן שיהיה לך עדיף לעשות את כל הדרך בתחב"צ או למצוא חניה באזור לב הבמפרץ ולהמשיך בתחב"צ משם או באחד הקוים המהירים עד הגרנד קניון ומשם באוטובוס המקומי - כאמור, מצריך בדיקה. מעבר לכך, הרכבלית בשלבי הקמה מתקדמים. אמנם איני יודע מתי היא אמורה להתחיל לפעול, אבל נראה שבהמשך לימודיך תוכל להעזר בה.

לגבי נושא החניה היומית - כאמור, לא בכל מקום היא מותרת, ואתה צריך לבדוק במקום המיועד. וצילומי גוגל אנם בהכרח מעודכנים, חלקם מ-2011, ומה לעשות, אפילו נשר משתנה. אם אין לך אפשרות לחניה יומית לא תהיה לך ברירה, אם תרצה לחנות במקום תצטרך לחדש את החניה מדי שעתיים. בודאות של 99% תוכל לעשות זאת מהטכניון.

אופמיה נוספת היא איזיפארק. לא מכיר את המהדורה החדשה, אבל במהדורה הקודמת היתה אפשרות ל"חידוש אוטומטי" - למעשה האיזיפארק הראה כל הזמן שעתיים עד שכיבית אותו. לא יודע אם זה קיים במהדורה הנוכחית והאם בנשר יש מניעה לשימוש בו בשיטה זו.

אכן יש אופציה לתחבצ, אבל אני מעדיף להתנייד ברכב.

ניסיתי ליצור קשר עם פאנגו, נאמר לי שיש להם אופציה להפעיל חנייה ללא הפסקה(בתשלום נוסף כמובן) , זאת אומרת שבחנייה של שעתיים לצורך העניין, לא תיגמר עד שלא אעצור בעצמי.

שוב, קצת מבאס העניין של היומית, במידה וזה באמת לא מתאפשר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את העדכון להודעה שלי. אני קצת מצוי בעניין כיוון ששני בנים שלי מצויים כעת בסוף היישורת האחרונה שלהם במוסד (אחד תואר ראשון והאחר תואר שני) ויש לי עוד סטודנט שמתחיל ללמוד במוסד אחר, אז די התעמקתי בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את העדכון להודעה שלי. אני קצת מצוי בעניין כיוון ששני בנים שלי מצויים כעת בסוף היישורת האחרונה שלהם במוסד (אחד תואר ראשון והאחר תואר שני) ויש לי עוד סטודנט שמתחיל ללמוד במוסד אחר, אז די התעמקתי בעניין.
כמובן, ניסיתי להגיש בקשת חנייה בטכניון, אבל אין מקום לצערי.

לגבי תחבצ, שוב, כרגע זו האופציה האחרונה מבין כל האופציות. אני מעדיף להגיע ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...