Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2shehem1
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי בפורום שיש כמה תקלות רצועת טיימינג בדגם הישן, האם הם עדיין קיימות השנתון הזה?

משהו שצריך לשים לב?

מתכנן לקנות מלובינסקי (90k)

בנוסף אשמח להמלצה למכון בדיקה מקיף ואמין לפני קניה, באיזור הצ׳ק פוסט חיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1.יש לשים לב לעניין הטיימינג ולקחת החלפתו בחשבון מיד לאחר הרכישה אם אין החלפה מתועדת בהסטוריית הרכב.

2. מכוני הבדיקה רובם +- אותה רמה אבל אחד לטעמי הוא הטוב ביותר והוא מ.מ.מ שנמצא צמוד למשרד הרישוי ברח' אדיסון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה קיימת בכל המנועים שיוצרו לפני 05/03/2017 לפיכך בעיית הטיימינג רלוונטית לרכב הנ"ל, כדאי להחליף בהקדם, או לוודא שהחליפו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגשים לפני רכישה:

1. רצועת תיזמון, אם לא הוחלפה להחליף במיידי.

2. רכבים מבציר 2014-15 ועד אי שם בתחילת 2016 לקנות רק כאלה שהוחלף להם סרן אחורי או לפחות שעברו מילוי קצף בסרן - ממליץ להתרכז בכאלה שעברו החלפה.

3. לוודא שלאורך כל חיי הרכב בוצעו טיפולים בזמן ועם שמן בתקן בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ריקול בנושא הסרן האחורי?זה היה משהו כולל לכל הרכבים או רק לסדרה מסויימת?יש לי 308SW 2015 ולפי הסטוריית הטיפולים של לובינסקי לא נגעו בסרן האחורי בכלל

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ריקול בנושא הסרן האחורי?זה היה משהו כולל לכל הרכבים או רק לסדרה מסויימת?יש לי 308SW 2015 ולפי הסטוריית הטיפולים של לובינסקי לא נגעו בסרן האחורי בכלל

גם לי נשמע מוזר, זוכר שהיו בעיות עם הסרן האחורי בפז'ו/ סיטרואן לפני חמש עשרה, עשרים שנה, משהו בסגנון. לא ידעתי שהם מקפידים כל כך יפה על מסורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריקול היחיד שהיה ל-308 מהדגם הזה, הוא בעניין ברגים בסרן הקדמי והוא היה במהלך 2017 כך שכל המכוניות עם טסט בתוקף עברו אותו מזמן.

יתכן שהיו פה ושם תקלות בסרן האחורי - קריאת שירות או טיפול/תיקון גורף - לא היה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ריקול על החלפה של אומים בסרן הקדמי.

לי יש שני רכבים כאלה ולא נגעו בסרן האחורי ,אבל יכול להיות שהיה משהו בסדרה מצומצמת של רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה ריקול מסודר כאמור. בתחילה החליפו סרן אחורי קומפלט (מחירון לצרכן 10K), עד שהגאונים הגו פיתרון יצירתי וזול (ולא ממש מוצלח יש לומר) של מילוי קצף על הריתוכים הסדוקים (התחילו ליישם סביב תחילת 2016). בהתחלה המילוי עובד נפלא אך לאורך זמן התיקתוקים חוזרים.

התיקון בוצע על בסיס תלונות לקוח בלבד, רק למי שזה הפריע, טופל.

אכן, התופעה לא הופיעה בכל האקזמפלרים, אך בחיפושיי אחר כלה מיועדת לפני שנה נתקלתי בדי הרבה כלים מהשנתונים הללו שעברו החלפה או מילוי. כמה הרבה? סביב 50 אחוז, וסקרתי עשרות כלים (מעל 20).

ביוטיוב יש מספיק דוגמאות לכך. דוגמא:

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגשים לפני רכישה:

1. רצועת תיזמון, אם לא הוחלפה להחליף במיידי.

2. רכבים מבציר 2014-15 ועד אי שם בתחילת 2016 לקנות רק כאלה שהוחלף להם סרן אחורי או לפחות שעברו מילוי קצף בסרן - ממליץ להתרכז בכאלה שעברו החלפה.

3. לוודא שלאורך כל חיי הרכב בוצעו טיפולים בזמן ועם שמן בתקן בלבד!

זה תקף גם ל C4 ול 308 הרגיל שנתוני 2015-2016?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 אותו מנוע וגיר. מזגן מעולה עם בקרת אקלים. אחלה מולטימדיה, כאשר השליטה במזגן נפרדת.

לא ידועות לי מחלות כרוניות של הדגם עצמו פרט לטיימינג מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה, הלכתי לבדוק את המכוניות הזו בלובינסקי, הם היו נראות ממש גרוע. לא נראה כמו אוטו בן 3,אלא אוטו שכנראה עבד מאוד קשה, היו שם המון 308 סטיישן, אחרי שנכנסתי ל5-6 רכבים, פשוט יצאתי משם מאוכזב.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...