Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לקראת ייבוא אישי של טויוטה פריוס פריים הייבריד פלאג אין מארה"ב

newmen
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אני אמנם ותיק מאד כאן, אך מופיע לעיתים רחוקות. אני מקווה שמיקמתי את השאלה במקוםהנכון. אני מתעניין בייבוא אישי של טויוטה פריים פלאג אין 2020 מארה"ב. (לפני כעשרים שנה ייבאתי ג'יפ גרנד צ'רוקי ZJ חדש שאני נהנה ממנו עד היום). כאור עבר זמן רב ואני מבקש לדעת האם אתם מכירים חברת שילוח ימי שמתמחה ברכב ומומלצת, עמיל מכס מתמחה ומומלץ ובכלל כל מידע עדכני ועצות רלוונטיות למשימה. אני יודע שיוניון מוטורס ייבאו את המכונית מספר שנים מ - 2011 וכבר שנים הפסיקו לייבא אותה, אבל רישיון הייבוא לרכב הזה קיים. כל ניסיונותיי לקבל מידע חד משמעי ממשרד התחבורה לא צלחו. גם מהמכס קשה להבין האם 42% מכס להיבריד פלאג אין מעודכן או שונה . אשמח לכל מיידע שאמור היה להתקבל מהמדינה, אך כולנו מכירים את המצב כאן. תודה לכולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר ushopsmotors , לא מכיר טיב השרות

הי, אני לא מחפש מאכר בישראל. אני לא מאמין לאף אחת מהחברות ל"יבוא אישי" בישראל ולא מציע לאף אחד לפנות אליהם. אני מתכוון לייבוא אישי אמיתי ולא ע"י סוחרים. אני ממתין למידע מעודכן באשר ליבוא אישי ישר ובלי קומבינות והחוק מאפשר זאת ומתכוון ליבוא אישי של אזרח המייבא עבור עצמו. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שיובא לארץ נקרא פריוס פלאג אין והוא חלק ממשפחת הדור השלישי של הפריוס. הפריוס פריים שאתה מדבר עליה היא מדור 4 וזה רכב שונה לחלוטין כולל שילדה חדשה לגמרי, אני מאוד בספק אם הרשיון של דור 3 תקף לגבי הדגם החדש שמעולם לא שווק בישראל.

אגב לדעתי הייצור של הפלאג אין התחיל בשנת 2012 ולא 2011 אבל יכול להיות שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שתהיה לך בעיה להביא אותה, אבל קח בחשבון שכללי המיסוי לרכבי פלאג הולכים לעבור שינוי דראסטי לרעה בינואר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היברידיות פלאג אין זה gateway drug. אתה מהר מאוד תרגיש את הצורך בדבר האמיתי, רכב חשמלי. חבל לדעתי להשקיע כאלו מאמצים ביבוא כזה רכב. זה נשמע אבסורדי, אבל ברכב היברידי פלאג אין אתה יותר משועבד לטעינה מאשר ברכב חשמלי. זאת כיוון שברכב פלאג אין הטווח החשמלי קטן ולכן כדי לסוע על חשמל אתה חייב לטעון כל יום. אתה כמובן יכול לסוע על בנזין, אבל לא בשביל זה קנית רכב פלאג אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
היברידיות פלאג אין זה gateway drug. אתה מהר מאוד תרגיש את הצורך בדבר האמיתי, רכב חשמלי. חבל לדעתי להשקיע כאלו מאמצים ביבוא כזה רכב. זה נשמע אבסורדי, אבל ברכב היברידי פלאג אין אתה יותר משועבד לטעינה מאשר ברכב חשמלי. זאת כיוון שברכב פלאג אין הטווח החשמלי קטן ולכן כדי לסוע על חשמל אתה חייב לטעון כל יום. אתה כמובן יכול לסוע על בנזין, אבל לא בשביל זה קנית רכב פלאג אין.

חברים, הרכב מדהים ממש ! אין להשוות לפלאג אין האירופאי שמיובא לארץ לעם היושב בציון ומוכה ע"י ממשלתו הדואגת אך ורק רק לעצמה על חשבונו, כולל "התקנה בארץ" וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן קצת פרטים על התהליך - פרוצדורה עלויות וכו' כדי שכולנו נוכל להנות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל פריוס עם סוללה גדולה. היה משעמם ונשאר משעמם. נסיעה חשמלית מלאה על רכב ששוקל 1540 ק"מ ומנוע של 71 כ"ס ו-16.6 קג"מ.

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לפירוט,

הכל באתר משרד התחבורה, מגישים בקשה לרשיון יבוא אישי מקוונת באינטרנט בלבד, מצרפים את כל האישורים והמסמכים סרוקים ל - PDF אחד ! משלמים אגרה, ומצרפים הכל לאתר וחשוב לשמור מספר הזמנה ! מרגע הבקשה אתה קיים רק עם מספר ההזמנה. חוץ מעמיל מכס לשחרור, לא צרכתי שום שירות ממאכר. בדרך כלל הישראלי מייבא מכוניות מנקרות עיניים "לשכנים" , אני ייבאתי דגם אמריקאי כאמור, מדהים ומתאים לנו כמו כפפה. ברור שהוא לא מתאים לחובבי קיקדאון ורייסים, נוסע מדהים ושקט. כמו הכל בישראל בירוקרטיה ופקידי מדינה שרובם רעים אך חלקם בני אדם מקסימים. אפשר לעשות את זה. אם יש שאלות בבקשה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

כמה שאלות בבקשה -:)

האם רכשת רכב משומש?

איזה שנה רכשת?

כמה יצאה העלות הכוללת?

כמה עלה הרכב? כמה עלות המס? כמה לקח עמיל המכס?

איפה מצאת את הרכב? באיזה אתר?

למי שילמת את הכסף והאם קיבלת בטחונות לכסף?

האם קיבלת תוצאות בדיקה שעשו לרכב לפני הרכישה?

האם עשית בארץ חוות דעת שמאית לרכב כדי לעשות ביטוח, בכמה העריך השמאי את שוויו של הרכב?

מה שונה בין הדגם הזה לדגם הנמכר בישראל?

לדגם הנמכר בישראל אין תא מטען, כלומר יש אבל בגודל של 190 ליטר בלבד (עד גובה המדף) שזה בערך חצי מתא מטען של רכב סופר מיני. זה פשוט פגם גדול מדי לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב חדש 2020, עלות כ - 170-180 אלף ש"ח. קניתי מדילר גדול של טויוטה בארה"ב ושילמתי לו ישירות, עמיל מכס 2000+ מע"מ, למרות שהרכב חדש משרד התחבורה דורש קארפקס - עלות 45 דולר, הדגם האמריקאי שונה מהאירופי ברמה הנמוכה ביותר שמייבאים לארץ, תא המטען זהה לדעתי ואכן קטן יותר בעשרה ס"מ בערך מהרגיל בגלל הסוללה ולנו זה מספיק לגמרי. לא הרווחתי כסף מהיבוא לעומת המחיר בארץ, פשוט קיבלתי רכב אחר והרבה יותר כייפי, טוב ומאובזר. כנראה שגם נתוני הטעינה שונים וטובים יותר באמריקאי אבל אלה דברי מוכרן בטויוטה בארץ. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...