Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא מראה מהאייבי

DirtNasty
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מראה צד לדגם של רכב מסוים, אפילו לא את כל המראה הצדדית, רק את המראה עצמה עם דבק דו צדדי מאחורה שמקלפים את הישנה ושמים את החדשה.

משרד התחבורה בחר שלא לאשר לי את הייבוא של החלק המסוכן הזה.

למראה אין תו תקן או משהו כזה והיא לא מקורית.

מישהו התנסה איתם איך לשחרר את את החלק מהמכס?

אפשר לטעון שהמראה מיועדת לאיפור להדבקה על הקיר בבית ? הרי זה בסה"כ מראה מי קבע שהיא תשמש דווקא לרכב זה לא איזה חלק בטיחותי כמו מערכות בלימה או היגוי שמיועד לרכב בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 3 פעמים מראה (זכוכית בלבד) והגיע בלי בעיות.

כמה עלה? אני הייתי מזמין אחרת ולא מתעסק עם הביורוקרטיה. אולי תבקש מהשולח לרשום רק MIRROR (כלומר לא לשקר) ולא לציין שזה לרכב.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 3 פעמים מראה (זכוכית בלבד) והגיע בלי בעיות.

כמה עלה? אני הייתי מזמין אחרת ולא מתעסק עם הביורוקרטיה. אולי תבקש מהשולח לרשום רק MIRROR (כלומר לא לשקר) ולא לציין שזה לרכב.

עלה כמעט 200 ש"ח, הטעות שהמוכר לא שלח את זה בדואר רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמשרד התחבורה כבר בדק את החלק יהיה מאוד קשה לשכנע אותם שזו מראה שמיועדת לאיפור. למראת רכב יש צורה ברורה. כמו כן, אם הבנתי נכון, המוכר הצהיר על החבילה שמדובר בחלק חילוף לרכב.

הם גם יודעים להסתכל ב-eBay ולראות במה מדובר. לפני מספר שנים ראיתי במו עיני פקיד מכס נכנס למכירה פומבית ב-eBay ומגלה שהסכום ששולם על פריט מסוים היה גבוה יותר ממה שהוצהר (זה קרה למי שהיה לפני בתור, והוא חטף מהם).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה כמעט 200 ש"ח, הטעות שהמוכר לא שלח את זה בדואר רגיל

אכן. מכיוון שהסיכוי שתקבל אישור אפסי, עדיף שהחבילה תוחזר לשולח ותשלח מחדש בדואר. הסיכוי שתעצר בדואר, קלוש.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מאמזון לפני קצת פחות מחודש מראה צדדית לרכב , הגיעה עד הבית בעלות של 200 ש"ח במקרה שלי.

מראה - כל המכלול, לא רק המראה עצמה.

עצה שלי - בדוק באמזון וכמובן את אפשרויות המשלוח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה כאן היא שלמראה אין תקן, היא לא עומדת בתקנים הנדרשים.

סתם לדוגמה היא יכולה לעוות את ההשתקפות כמו מראה פנורמית, לא לפזר את האור בצורה תקינה ועוד כל מיני.

לשחרר אותה מהמכס אחרי שעלו עליה - לא יקרה, אלא אם במקרה תצליח להשיג אישור שהיא אכן עומדת בתקנים וסיבה מספיק טובה למה אין סימן כזה מוטבע עליה.

בקיצור לשלוח חזרה או להשמיד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...