Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להפסיק להיאכל בחיים ע"י פרעושים? מה ניתן לעשות והאם מוצר מסויים שווה משהו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר מתן חומר נגד פרעושים לצוות המשימה המיוחד שלנו, הפרעושים התחילו לאכול אותי ואת כל מי שנמצא בדירה.

נתקלתי במוצר הזה בחיפושיי אחרי פתרון. האם הוא עובד? האם הוא מסוכן לחתולים (עובד עם תאורה כלשהי)?

רעיונות אחרים, ללא שימוש בכימיקלים יתקבלו בתודה, הערכה והוקרה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם המוצר, ואני סקפטי.

בתור אבא ל-6 חתולים (+כרגע שתי גורות נוספות שמחפשות בית - בה"פ), עם פרעושים, יש לי ניסיון.

ההמלצה שלי - מלבד טיפול בחתול (אנחנו משתמשים ב broardline) - בכל טיפול - לכבס את כל המצעים והריפודים שעליהם החתול שורץ. אני גם רוחץ בכל שבוע את הרצפה באקונומיקה מדוללת ב- 50% מים, לפני שטיפה בנוזל רצפות. זה משמיד את הפרעושים והביצים שלהם מבלי לרסס חומרים רעילים (גם לחתול) בבית. במקומות לא נגישים לחתול (למשל מתחת למקרר) אני מרסס סנו K333 ודומיו (על בסיס מים).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...