Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חסכוני ואמין בסביבות 20K

AOTO
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה,

אני מחפש רכב חסכוני ואמין שלא יהיה לא תקלות, שישמש אותי לנסיעה לעבודה 60 ק"מ כל יום בינעירוני (30 הלוך 30 חזור), שיתאים למשפחה של 4 נפשות (2 תינוקות) צריך מקום לעגלה למושב תינוק ובוסטר.

כתבתי בכותרת 20K, אבל אני בעיקר רוצה שאתם תכתבו לי בבקשה כמה תקציב אני צריך בשביל זה, אם יש הבדל משמעותי בעוד 5K/10K אשמח לשמוע, או שבכלל אני לא בכיוון ואני צריך יותר?

אשמח לדעת דגם מפורט כולל שנה וכל מה שצריך לדעת משום שזה רכב ראשון, אין לי ניסיון קודם ואני נהג חדש (לא צעיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לדעתי, טויוטה ספייס ורסו מתאימה לכל הדרישות. גם הונדה ג'אז.

אבל התקציב בהחלט לא מספיק לרכב ראוי ולא ישן מדי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש יונדאי I30CW או קיה סיד סטיישן 2012, לא קל למצוא עם קילומטראז' סביר (נניח לא יותר מ 130-140K) אבל אפשרי (יש ביד 2).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים משפחתיים עם מנוע 1.6 צריכת דלק יותר גבוהה ב 30%-25 מאשר לספייס ורסו/ ג'אז.

צריך לקחת את זה בחשבון.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הם יתאימו מבחינת מקום לצרכים? נראה בתמונות קטן לא?

אם אוסיף עוד 5k/10k יעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה שברולט קרוז 2012 מנוע 1.6,עשיתי איתו כל יום בין 64ל71 ק"מ תדלוק פעם בשבוע,אמין מאד רק טיפולים שוטפים,צריכת דלק סביב 1:10 ,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היתה פרסומת להונדה ג'אז ( קטנה מבחוץ, גדולה בפנים ).

שני הרכבים האלה יכולים להוות תחליף לרכב משפחתי קטן למשפחה של 4 נפשות ( עם עגלת תינוק אחת ).

אבל כל אחד והסטנדרטים שלו, ככה שצריך לראות בעניים שלך, האם יש מספיק מקום.

מנועים 1.3-1.4 של טויוטה או הונדה חסכוניים מאוד. משהו סביב 1:14- 1:15 ק"מ לליטר ( כ 50% יותר טוב משברולט קרוז שהציעו לך עכשיו ).

תפתחו לוח יד 2 ותראו מה זמין למכירה ובאיזה מחיר ( לא מדובר בכמויות גדולות של רכבים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תגיד לא עדיף לקנות מיני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאן מכניסים עגלות?

זה כל הקטע של ג'אז וספייס ורסו - צריכת דלק של רכב מיני ושימושיות למשפחה עם עגלת תינוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר סופר מיני מרווחת כלשהי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאן מכניסים עגלות?

זה כל הקטע של ג'אז וספייס ורסו - צריכת דלק של רכב מיני ושימושיות למשפחה עם עגלת תינוק.

מתייעץ..

עגלה אחת לא תיכנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי טיולון.

אבל למה לעשות לעצמך דבר כזה? כל פעם להלחם להכניס עגלה...

אילו היה רק ילד אחד, אפשר היה לקפל חלקית מושב אחורי לטובת עגלה.

עם שני ילדים זה ממש לא שימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי טיולון.

אבל למה לעשות לעצמך דבר כזה? כל פעם להלחם להכניס עגלה...

אילו היה רק ילד אחד, אפשר היה לקפל חלקית מושב אחורי לטובת עגלה.

עם שני ילדים זה ממש לא שימושי.

אוקי מקבל

וסופר מיני?

ואם כן איזה דגמים הכי אמינים וחסכוניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רושם כבר בפעם החמישית - הונדה ג'אז וטויטה ספייס ורסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף גם ניסן נוט.

אותם יתרונות של הטויוטה וההונדה רק במחיר נמוך בהרבה.

רכב סופר אמין שנותן תמורה מצויינת. במיוחד למי שמחפש רכב בתקציב נמוך יחסית.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...