Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במה אפשר להחליף את המולתימדיה פחותת יכולות של פולו 6C 2016 ?

DinoSlmn
שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מורכבת בפולו 2016, 6C מערכת Composition Color של VW

בנוסף במעמד הקנייה הורכב (באחריות על די גיל קאר) מתאם אנדרויד לצורך מתלמת רוורס + וייז( איטרנט בעזרת סים או מודם חיצוני)

הכל היה "יפה וטוב" שהכל עבד. למזלי המתאם התקלקל שבועין לפני גמר אחריות.

הוחלף בגיל קאר בת"א...לא בדגם שהתקבל עם האוטו אלה בגדם אחר. הבעיה שגם בחדש האנדרוית "התחרבש"...

שאלתי ההעם חוץ האנדרויד סיני שזה גן אופציה יש משהוא שיתמוך גם בתפרית המלא של האותו. וזה חשוב מכייון שיש פונקציות באותו שרק משל נתן לשנות.

תודה

דינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מרוב המצלות לא יודעה מה לבחור

שאלה נוספת...משהו התייסק עם המתאם אנדרויד שהורכב בזמנו בפוךו 6C 2016 ?

איך העלים את האנדרויד (כנראה 4.1.2) מחדש ?

עדיין לא מצאתי מערכת אנדרואיד שתתמוך גם בפונקציות מקוריות של האוטו ( כמו במע' המקורית שלוחצים על SETTINGS+CAR)

רעיונות ?

תודה מראש.

דינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מרוב המצלות לא יודעה מה לבחור

שאלה נוספת...משהו התייסק עם המתאם אנדרויד שהורכב בזמנו בפוךו 6C 2016 ?

איך העלים את האנדרויד (כנראה 4.1.2) מחדש ?

עדיין לא מצאתי מערכת אנדרואיד שתתמוך גם בפונקציות מקוריות של האוטו ( כמו במע' המקורית שלוחצים על SETTINGS+CAR)

רעיונות ?

תודה מראש.

דינו

כאתה אומר מערכת שהותקנה על ידי גיל קאר אתה מתכוון ל - connect it ?

בעבר ניתן היה להיכנס להגדרות המערכת הזאת על ידי סיסמא קבועה אבל כנראה בגלל שהרבה אנשים נכנסו להגדרות המערכת ודפקו אותה, הבנתי שכיום הסיסמא מתחלפת כל חודש וניתן לקבל אותה רק על ידי אפליקציה שיש לטכנאי גיל קאר בנייד שלהם...

אני חפרתי הרבה במערכת הזאת (בעצם של QROI) לצערי עד היום לא הצלחתי לעבור את שלב הסיסמא המתחלפת...

לדעתי אם תצליח להגיע פיזית לקופסת האנדרואיד, יש לה לחצן reset ואז היא תחזור להיות אנדרואיד של QROI

אבל לא היה לי אומץ לנסות לעשות את זה....

אם יש למישהו מידע איך עוברים את מסך הסיסמא.....שישתף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תודה על תגובתך.

אני מתכוון למתאם אנדרויאד שהותקן על ידי גיל קאר בקומבינה עם צ'מפיון

זה מתאם סיני של חברה בשם EGLOBER

מרכיבים בנוסף כרטיש קישור בין המסך של המע' המקורית לקופסה הזאת. בלחיצה על כפתור VOICE בהגה עוברים ממסך המקורי למסל האנדרויד ושם ניתן להפעיל וייז ומצלמה רוורס . וייז צרך יסים להיבור אינטרנתי. נתן גם עם מודם חיצוני או חיבור לסמרטפון דרך WIFI.

לפי החיפושים שלי החברה הסינית כבר לא קיימת לפחות לא עונים למיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תודה על תגובתך.

מרכיבים בנוסף כרטיש קישור בין המסך של המע' המקורית לקופסה הזאת. בלחיצה על כפתור VOICE בהגה עוברים ממסך המקורי למסל האנדרויד ושם ניתן להפעיל וייז ומצלמה רוורס . וייז צרך יסים להיבור אינטרנתי. נתן גם עם מודם חיצוני או חיבור לסמרטפון דרך WIFI.

מצטער...אבל את הקופסא הזאת אני לא מכיר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שלום,

תודה על תגובתך.

היי,

אני נתקל באותה דילמה.

האם ואיך הצלחת לפתור/להיפטר מהתוסף הזה שהתקינו ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי מולטימדיה של JOYING מאליאקספרס ב800 שקל.

מסך מגע כמו של טלפון. תענוג. עם חנות תוריד מה שבא לך.

תחפש JOYING VW תקבל כל מיני. מגיע עם מתאם קאן באס. דבר איתי בפרטי אם תרצה פרטים.

תואם מקור

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי מולטימדיה של JOYING מאליאקספרס ב800 שקל.

מסך מגע כמו של טלפון. תענוג. עם חנות תוריד מה שבא לך.

תחפש JOYING VW תקבל כל מיני. מגיע עם מתאם קאן באס. דבר איתי בפרטי אם תרצה פרטים.

תואם מקור

קודם כל תודה רבה!

וברמת העיקרון, בשביל השיחה, אם נניח שלא בא לי להשקיע 800 שקל, יש דרך לעקוף את מה שהם עשו עם התוסף הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה!

וברמת העיקרון, בשביל השיחה, אם נניח שלא בא לי להשקיע 800 שקל, יש דרך לעקוף את מה שהם עשו עם התוסף הזה?

לא מכיר את המערכת. ראיתי שעושים כל מיני תואמי מקור בשקל ורבע. מה שיש לי הוא בהרבה רמות מעל זה.

היה לי לפני את הרדיו דיסק המקורי בלי MP3 אפילו. היום אני עם ראפיד עם מערכת מקורית בלוטות'. מספיק לי. מוסיף מגבר, סאב וקומפוננט.

ד"א המערכת שלי של הJOYING למכירה אם אתה מעוניין. לפי דעתי שווה לשים משהו כזה. זה שדרוג רציני. בעיקר אם אתה שם וויז במערכת וכל מיני שטויות. אני לא השתמשתי בזה

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המערכת. ראיתי שעושים כל מיני תואמי מקור בשקל ורבע. מה שיש לי הוא בהרבה רמות מעל זה.

היה לי לפני את הרדיו דיסק המקורי בלי MP3 אפילו. היום אני עם ראפיד עם מערכת מקורית בלוטות'. מספיק לי. מוסיף מגבר, סאב וקומפוננט.

ד"א המערכת שלי של הJOYING למכירה אם אתה מעוניין. לפי דעתי שווה לשים משהו כזה. זה שדרוג רציני. בעיקר אם אתה שם וויז במערכת וכל מיני שטויות. אני לא השתמשתי בזה

קודם כל תודה על המענה והעזרה.

אני לא מחפש כרגע להשקיע כסף ככה שלצערי מערכת אחרת פחות רלוונטית כרגע.

כנראה שאיאלץ להישאר עם הקומבינה שעשו :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את מה שמתקינים בארץ באליאקספרס, זה עולה 280 $

יש אילטורים ביוטיוב שמחברים סטרימר פשוט לאוטו.

המערכות הסיניות כל כך זולות שזאת לא כזאת השקעה גדולה לקנות אנדרואיד חדש.

מי ששאל על עדכון אנדרואיד אז בכל מכשיר או שיש עדכון אחד קדימה או שאין בכלל, בדרך כלל זאת בעיית חומרה לעדכן אנדרואיד

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אצלי , כרגע, הבעיה נפטרה. בגיל קאר החליפו את המתאם אנדרויד שהתקלקל באחד "חדש" ששוב התקלקל אחרי חודש והרבעי כרגע עובד.

לפי דעתי המתאת זה האופציע היחידה על מנת לשמור על המע' המקורית.

אפשר להחליפה שכל אנדרויד ל VW שבל מאבדים כל אפשרות לתפרית CAR SETINGS של האותו. לי לא מתאים.

לפי משהבנתי גל להחליף במערכת יותר מתקדמת של VW לא נתן. אולי רק ב קימפיון...גם לא בא בחשבון

בקיצור אנו תקועים עם מש שקנינו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...