Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7 מקומות עד 50K

sapir_b
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מברר בשביל גיסי שצריך לעבור בקרוב ל-7 מקומות לאחר לידת הילד הרביעי.

כמו שהזכרתי התקציב שלהם עד 50K, חשוב לו שהרכב יהיה אוטומט, לנסיעה עירונית בסביבות 10 אלף בשנה.

ילד ללא כיסא,2 ילדים עם בוסטרים(יש לציין בוסטרים צרים ואפשר להתפשר על מרחב פנים במקרה הצורך) רק התינוק עם כיסא בטיחות.

אמינות ואחזקה טובים (והעדפה ליפניות לאחר אימפרזה 03 וקורולה 08.

מתכנן להישאר עם הרכב באיזור ה-5 שנים לפחות.

עד עכשיו חשב על כיוון של ורסו אך בתקציב יצטרך לרדת בשנתונים יחסית לאופציות אחרות,

לכן פתוח לאופציות וחוות דעת נוספות.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי sapir_b
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא נוסע הרבה, זקוק לרכב 7 מקומות ויש לו 50 אלף₪, אני ממליץ במקום ורסו לחפש רנו גרנד סניק מנוע בנזין 2000 סמ"ק.

הרבה יותר זול מטויוטה "בזכות" הסמל של רנו, למרות שהמנוע והגיר זהים לניסאן קשקאי.

הוא גם יותר מרווח ונוח מאשר טויוטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא נוסע הרבה, זקוק לרכב 7 מקומות ויש לו 50 אלף₪, אני ממליץ במקום ורסו לחפש רנו גרנד סניק מנוע בנזין 2000 סמ"ק.

הרבה יותר זול מטויוטה "בזכות" הסמל של רנו, למרות שהמנוע והגיר זהים לניסאן קשקאי.

הוא גם יותר מרווח ונוח מאשר טויוטה.

בדומה למה שייעצת לי בזמנו על רנו סניק, מושבים נפרדים מאחורה, וצריכת דלק קצת גבוהה, אך לנוסע מעט אכן לא משמעותי.

האם המזגן מפוזר בצורה טובה גם במושבים האחוריים?

נ.ב-מעניין לשמוע מבעלים של טויוטה ורסו, שבחים על הגרנד סניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לטויוטה ורסו, הפרש של כ 20 אלף₪ במחיר לאותו השנתון.

אני מאוד מרוצה מטויוטה. היא מומלצת מ 2013 ויותר חסכונית.

לקרובי המשפחה היה רנו גרנד סניק 2011 במשך 5 שנים בלי תקלות עד 120 אלף קילומטרים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לפגוע, מצטער אם הבנת ככה.

רציתי להחמיא שבעלים של ורסו שנחשב מהיקרים והאיכותיים בקטגוריה, יודע לנתק את עצמו ולהמליץ על רכב אחר פשוט יותר.

שלא כמו תגובות שמפוזרות פה בפורום, שהרכב כמו שלי הוא הכי מומלץ וכו'.

סה"כ אני מלא הערכה אלייך (בפרט שעזרת לי ברכישת הרכב הנוכחי) ולחברי הפורום בכלל.

וכן גם לי יש חבר שמרוצה מהגרנד סניק 2013 שלו, ויחסית ללא תקלות משמעותיות למשך כמה שנים בבעלותו.

להרחבת האפשרויות, מה בנוגע לסיטרואן פיקאסו או קיה קרניבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מפיקאסו בתקציב הזה יהיה לפני 2014, עם גיר רובוטי לא מוצלח ומנוע לא אמין.

אם אתם מוצאים דגם 2014 במצב שמור, עם 165 כ"ס !!! ( לא 156 שיש גם ב 2014), אז זה כן רכב מצויין.

קרניבל? זה רכב ענק עם צריכת דלק של טנק.

אולי התכוונת לקארנס? זאת כן אפשרות סבירה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארנס חסכוני רק בדגם הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מפיקאסו בתקציב הזה יהיה לפני 2014, עם גיר רובוטי לא מוצלח ומנוע לא אמין.

אם אתם מוצאים דגם 2014 במצב שמור, עם 165 כ"ס !!! ( לא 156 שיש גם ב 2014), אז זה כן רכב מצויין.

קרניבל? זה רכב ענק עם צריכת דלק של טנק.

אולי התכוונת לקארנס? זאת כן אפשרות סבירה.

אפשרות סבירה היינו לא מומלצת?

או שפחות מוצלחת מהגרנד סניק והפיקאסו?

קארנס חסכוני רק בדגם הדיזל.

דיזל הוא לא מעוניין, עד כמה הוא לא חסכוני בבנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מוצלחת מאשר רנו וסיטרואן, גם בסידור הפנימי, נוחות וגם צריכת דלק בדגם בנזין ( 1:8.5 משולב בקיה ).

ממה שראיתי, פיקאסו 2014 עם מנוע 165 כ"ס ב 50 אלף₪ זאת אופציה ריאלית. חייבים לראות ברישיון הרכב שרשום 165 כ"ס.

אם רואים 156 כ"ס, לברוח!

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5008 זה אותו המנוע 156 כ"ס בכל הדגמים הרלוונטיים לתקציב - בקיצור, לא.

גם פורד אקס מקס בסימן שאלה, בעיקר לגבי הגיר הרובוטי.

אני מניח שיש גם טויוטה ורסו בתקציב הזה, לא הייתי פוסל אחת שמורה, גם אם יותר ישנה.

יש גם מאזדה 5, אבל המושבים בשורה השניה מתאימים ל 2.5 נוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5008 זה אותו המנוע 156 כ"ס בכל הדגמים הרלוונטיים לתקציב - בקיצור, לא.

גם פורד אקס מקס בסימן שאלה, בעיקר לגבי הגיר הרובוטי.

אני מניח שיש גם טויוטה ורסו בתקציב הזה, לא הייתי פוסל אחת שמורה, גם אם יותר ישנה.

יש גם מאזדה 5, אבל המושבים בשורה השניה מתאימים ל 2.5 נוסעים.

לסיכום הפיג'ו והפורד ירדו, המאזדה אכן צפופה בשבילו, ומעדיף שלא להתפשר בזה, אך עדיין אופציה.

לכן גרנד סניק או פיקאסו (165 כ"ס) או ורסו כמו שרצה מההתחלה, רק מיושנת קצת ובתקווה שימצא שמורה.

אם יש מה להוסיף אשמח לשמוע, ואם לא אז תודה, נעביר אותו לשלב החיפושים ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...