Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מגעילה של בעלי חניית נכה שמחנים בחניית אחרת על מנת ל״שמור״ חנייה.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה נתקלתי בזה לאחרונה, אבל אני מבין שזה משהו מוכר.

אחד השכנים ברחוב קיבל חניית נכה ברחוב. הופקעה חנייה מהציבור עבורו. האם מגיע לו או לא? לא חשוב. לא אני אקבע.

הוא פיתח לעצמו מנהג כזה להזיז את הרכב בשעה שאין מצוקת חנייה למקום אחר ושהבן שלו חוזר הביתה הוא מזיז את הרכב חזרה לחניית הנכה השמורה.

עכשיו, לא בשביל זה שמרו לו חנייה ברחוב. לדעתי זאת חוצפה ממדרגה ראשונה. יש לי משהו לעשות עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי בטוח שאתה שכן שלי עד שאמרת שיש להם עוד רכב והוא שומר חנייה לבן שלו. יש אצלנו בבניין שכן שקיבל חניית נכה וקבוע לא מחנה שם. קבוע החנייה ריקה והוא אפילו חונה בכניסה לרחוב במקום אשר אסורה בו החנייה בכניסה לכביש ללא מוצא ומשאיר את החנייה שלו ריקה. חשבתי לדבר איתו אבל אני תכף עוזב אז לא כזה בוער לי. אם הדירה הייתה שלי לטווח הארוך הייתי מדבר איתו על זה ואם זה לא היה עוזר, הייתי בודק אם צילום והוכחה שהוא לא מחנה שם יכלים לפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, לא בשביל זה שמרו לו חנייה ברחוב. לדעתי זאת חוצפה ממדרגה ראשונה. יש לי משהו לעשות עם זה?

כשר - אבל מסריח.

לדעתי רק לדבר איתו, ולהבהיר לו שלא למטרה זאת הוקצתה לאו החניה, ושאם הוא ימשיך להתנהל בצורה הזאת אתה תתלונן בעיריה על שימוש לרעה.

אולי זה יעזור.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מישהו שאפשר לדבר איתו.

השאלה האם בעירייה מישהו יקשיב לזה בכלל? יש פה קייס?

לגבי תווי החנייה הפיקטיבים. תראו, אנחנו לא ועדה רפואית ולא ביטוח לאומי. אבל מה שכן אפשר לאכוף זה את העובדה שתו הנכה נמצא בשימוש חורג אצל כל בני המשפחה המורחבת. יש איזו מחשבה כזאת שמי שנכה זה הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש פה קייס, אבל לא נראה לי שזה ילך בלי הידברות. בעקרון אם אתה בא הביתה והוא עומד בחניה ציבורית אתה יכול לעמוד בחניה שלו, ולהודיע לעיריה שהיות שהוא תפס חניה (פוטנציאלית) שלך - אתה מרגיש חופשי לתפוס את החניה השמורה שלו.

ולגבי תווי נכה באופן כללי - זה נהיה בדיחה עצובה. לכל רכב עשירי(!) הרשום לתנועה בדרכים בישראל, יש תו נכה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשר - אבל מסריח.

לדעתי רק לדבר איתו, ולהבהיר לו שלא למטרה זאת הוקצתה לאו החניה, ושאם הוא ימשיך להתנהל בצורה הזאת אתה תתלונן בעיריה על שימוש לרעה.

אולי זה יעזור.

הייתי יותר נכון מצלם 5 פעמים את הרכב חונה שלא לפי תו ואומר לו שאם לא יתחיל להשתמש בחניה שלו בצורה קבוע ידווח לביטוח לאומי שביקש תו / חניה סתם וזה מאוד יעניין את ביטוח לאומי .

יש גם את אלה שחונים בחניות נכה ללא תו ומחכים באוטו שאם במידה ויבוא נכה נפנה לו .

מה זה למה צריך לבקש החניה צריכה להיות פנויה .

עריכה אחרונה על ידי lishaina

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בשכונה זה ככה, אפילו יותר גרוע

הקציאו שטח ברחוב לחניית נכה מסויימת, בחור עם אאוטלנדר

לי יש חנייה יעודית לתושבי 2 בניינים. הבחור באופן כמעט קבוע מזיז את האוטו לחניה אצלנו בשעות הצהריים

ובשעות הערב רוב הזמן החניה שלו נשארת ריקה, או נתפסת ע"י רכב אחר

אין ממש למי להתלונן, נטו לבעל הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי יותר נכון מצלם 5 פעמים את הרכב חונה שלא לפי תו ואומר לו שאם לא יתחיל להשתמש בחניה שלו בצורה קבוע ידווח לביטוח לאומי שביקש תו / חניה סתם וזה מאוד יעניין את ביטוח לאומי .

יש גם את אלה שחונים בחניות נכה ללא תו ומחכים באוטו שאם במידה ויבוא נכה נפנה לו .

מה זה למה צריך לבקש החניה צריכה להיות פנויה .

1. ביטוח לאומי לא מנפיק תווי נכה וזה לא מעניין אף אחד שם. העיריה היא בעל האינטרס היחיד בהקצאת חנייה.

2. מי שחונה ומחכה ברכב, עובר את אותה עבירה כמו לחנות, ויש כבר כמה עשרות כאלה שדאגתי לפנק בדו"ח של 1000 ש"ח.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חניות נכה, אני עובד באחד מבתי החולים במרכז הארץ שקיימת בו מצוקת חנייה בשעות היום. כמות האנשים שמחנים בחניית נכה ויוצאים מהרכב ומתהלכים בקלילות ובבריאות מלאה היא הזויה, אני באמת לא מבין את ההפקרות בנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שזה חוקי.

ייתכן שבבית משפט ניתן יהיה להוכיח ניצול לרעה של תו הנכה ואז יחליט השופט מה לפסוק.

בגדול מרגיז וגובל בחוצפה והכי מעצבן שאין דרך חוקית (למעט בית משפט ששם אין וודאות) להילחם

ייתכן שאם תצלמו את המעשה כמה פעמים ותאיימו שתפנו לארכאות משפטיות זה יפחיד אותו.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש חניה בטאבו, וכשבאים אליו אורחים הוא תופס חניה לא פרטית ומשאיר את הפרטית פנויה.

יש אנשים רעים יותר בעולם.

פרופורציות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חניות נכה, אני עובד באחד מבתי החולים במרכז הארץ שקיימת בו מצוקת חנייה בשעות היום. כמות האנשים שמחנים בחניית נכה ויוצאים מהרכב ומתהלכים בקלילות ובבריאות מלאה היא הזויה, אני באמת לא מבין את ההפקרות בנושא הזה.

לא כל נכות רואים, לא כל נכות מתבטאת בקושי בהליכה או בהתניידות בכיסא גלגלים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...