Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מגעילה של בעלי חניית נכה שמחנים בחניית אחרת על מנת ל״שמור״ חנייה.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב חברים רציתי לדעת משהו לגבי חנית נכים בבניין משותף

אני גר בבניין משותף שלא ניתן לקבל תאבו על חניה ולכן כל אחד יכול לחנות .

עכשיו יש שכן חדש יחסית עם רכב גדול ומגושם ובעל מדבקת נכה גלגלים אבל לא באמת הרכב כזה ובעליו הולך על רגליו.

לאחרונה אני שם לב שהחניה החופשית הפחה לכחול "נכה" אבל ללא כל סמל לנכה או שלט עם מספר ודבר חדש בנוס, הוא פעם חונה ופעם לא והחניה פשוט סתם התבזבזה שגם ככה יש מצוקה של חניה .

איך אני מברר שבאמת הרכב כן קיבל חניה ?

ואולי כן קיבל אבל מחכים לסימון ולכן הוא חונה כרגע לא בחניה יש מצב לדבר כזה ?

?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו יש שכן חדש יחסית עם רכב גדול ומגושם ובעל מדבקת נכה גלגלים אבל לא באמת הרכב כזה ובעליו הולך על רגליו.

לאחרונה אני שם לב שהחניה החופשית הפחה לכחול "נכה" אבל ללא כל סמל לנכה או שלט עם מספר ודבר חדש בנוס, הוא פעם חונה ופעם לא והחניה פשוט סתם התבזבזה שגם ככה יש מצוקה של חניה .

?

בבית משותף צריך הסכמה של לפחות 60 אחוז מהדיירים כדי לסמן מקום חניה שמור לנכה.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מרגיז כל ההתרעמות הזאת על בעלי תו נכה.

חברים יקרים,

אדם שמקבל תו נכה כסא גלגלים לא קיבל את זה בגלל עיניו היפות, תו כזה לא כל אחד מקבל ובטח לא בקלות, אם יש לרכב תו שכזה שיחנה איפה, מתי וכמה שבא לו ואם זה לא מוצא חן בעיני מישהו אז שידפוק את הראש בקיר.

עירייה/ מועצה מחויבת על פי חוק לסדר עבור הדייר חניית נכה גם על חשבון שטח ציבורי חיוני וחשוב, עוקרים, חופרים, מזיזים ומסדרים חנייה מסודרת ונוחה.

מי שלא מכיר את האדון והוא אינו רופא מומחה שלא יחליט אם הוא יכול ללכת על רגליו, ממה הוא סובל ואם הוא זכאי לחנייה, שכל אחד יתעסק בענייניו ויפסיק לחשוב שלקחו לו משהו שממילא לא שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?

בדקת שהמס' רישוי שלו מופיע במאגר משרד תחבורה כרכב נכה? אפשר דרך אפ' "תו נכה" באנדרויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עכשיו יש שכן חדש יחסית עם רכב גדול ומגושם ובעל מדבקת נכה גלגלים אבל לא באמת הרכב כזה ובעליו הולך על רגליו....

תג נכה כיסא גלגלים, לא מחייב שבעל התג באמת משתמש או צריך כיסא גלגלים.

חברים יקרים,

אדם שמקבל תו נכה כסא גלגלים לא קיבל את זה בגלל עיניו היפות, תו כזה לא כל אחד מקבל ובטח לא בקלות, אם יש לרכב תו שכזה שיחנה איפה, מתי וכמה שבא לו ואם זה לא מוצא חן בעיני מישהו אז שידפוק את הראש בקיר.

עירייה/ מועצה מחויבת על פי חוק לסדר עבור הדייר חניית נכה גם על חשבון שטח ציבורי חיוני וחשוב, עוקרים, חופרים, מזיזים ומסדרים חנייה מסודרת ונוחה.

מי שלא מכיר את האדון והוא אינו רופא מומחה שלא יחליט אם הוא יכול ללכת על רגליו, ממה הוא סובל ואם הוא זכאי לחנייה, שכל אחד יתעסק בענייניו ויפסיק לחשוב שלקחו לו משהו שממילא לא שלו.

אם היית קורא, פה יש הפקעה של שטח פרטי (נכון שלא כל דירה בפני עצמה, אך פרטי של כלל דיירי הבניין) ולא ציבורי.

אם היו מקצים לו חנייה ברחוב lishaina לא היה מעלה את שאלתו כאן.

אופן תשובתך מקומם, אפשר להשיב גם בנימוס.

וגילוי נאות... רכבי "מתהדר" בתג נכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אין בעיה שיקבל חניה בכיף אבל למה לחנות בחניה רגילה שאחרת מסומנת ?

דבר נוסף גם לי אישית יש זכות לחניה כזו ואני הולך להוציא אחת וגם אחרי שאני אקבל אני יחנה אך ורק בחניה המסומנת לי ולא אשמור לקרובי משפחה וכדומה !!!

בבניין שלידי יש אדם בעל נכות ואצלו יש חניה מסומנת כלל שלט המורה על חניה לבעל רכב זה בלבד..

אם נכה ירשה לעצמו לחנות איפה שהוא רוצה מה אתה תעשה שלך לא יהיה חניה ?

אגב גם אני מחזיק בתג נכה לחניה .

עריכה אחרונה על ידי lishaina

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?

מתקשרים לפיקוח העירוני / המוקד העירוני כגון 107 - ופותחים קריאה לבדיקת סטטוס החניה.

מוסרים את הכתובת, והעיריה תשלח פקח לבדוק ,ותמסור לך תשובה תוך כ 7-10 ימים.

הקניית וסימון חניית נכה, מבוצעת ע"י הרשויות לאחר בדיקת המיסמכים הרפואיים, ואישור מהנדס העיר ורשות התמרורים .

חניות הנכים הם באחריות העיריה / הרשות המקומית, ומסומנות במפת הפיקוח העירוני, של הרשות המקומית.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...