Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר טסט במקרה של תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי פרסה בצומת שקיימת הפנייה שמאלה ואין תמרור המורה שאסור על ביצוע פניית פרסה,

אופנוע שהיה מאחורי וניסה לעקוף משמאל (ניסה לעקוף / לא יודע) נכנס בי מאחורה - בכנף השמאלית האחורית.

מסתבר עכשיו שלאוטו אין טסט חודש (האגרה שולמה, לא היה זמן ללכת לבצע את הטסט), בכל אופן, הוא נכנס בי מאחורה,

עד כמה שאני יודע, הוא אשם בתאונה? והאם הביטוח שלי תקף? תזכרו שהוא נכנס בי מאחורה ככה שאני לא יודע עד כמה עניין הטסט משחק תפקיד?

*למען ההגינות אני לא אותתי שמאלה (אם זה משנה)

בנוסף, לא היה לו רשיונות, אז לקחתי ממנו את המספר פלאפון.

במקרה שהוא ינסה "לברוח", עד כמה המצלמה בצומת תוכל לעזור למשוך את המספר אופנוע ולמי אני פונה במקרה כזה?

(זה מצלמת אבטחה ולא במהירות)

עריכה אחרונה על ידי FishnZone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין הטסט נפרד מנושא האשמה, שלפי תאורך היא ברובה של הרוכב שלא שמר מרחק ו/או ניסה לעקוף בצומת.

העדר הטסט לא מבטל אוטומטית כיסוי ביטוחי, אך הוא יכול להיות תירוץ לחברת הביטוח להתנער מתשלום, אבל אם הרכב שלך היה תקין והדברים קרו כמו שתארת זה לא יעזור להם, כי לתקינות הרכב שלך לא היתה השפעה על התאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשמה כנראה מתחלקת כאן, יכול להיות גם שפות"ש לא בדיוק פנה פרסה מהחלק השמאלי של הנתיב (פגיעה בכנף השמאלית אחורית, לא בפגוש).

אבל חברת הביטוח תשמח לנסות להתנער מהכיסוי הביטוחי בגלל היעדר טסט, חברת הביטוח השנייה במקרה של משפט תשמח לנסות לצייר את פות"ש כנהג "חפיפניק" כדי להוציא כמה שיותר אשמה תורמת.

פות"ש - לא מצפה לך תהליך נעים וקצר, פנה למי שבעל המצלמה בצומת עכשיו לקבל את מספר הרכב, גש למשטרה מיד לאחר מכן לקבל את פרטי בעל האופנוע.

אל תבזבז זמן, מספר פלאפון לא עוזר לך הרבה אם הבחור יחליט לא לענות לך ממחר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה א' ב', חברת הביטוח תעשה הכל בשביל לא לשלם, היא תבקש ממך לשלוח לה טסט בתוקף, כשלא תעשה כן העסק נגמר, הם יאמרו לך מצטערים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקשקש סתם

חברת הביטוח לא אוהבת לשלם נכון

לא אוהבת לשלם עוד יותר כאשר יש סיבה כמו שלרכב אין טסט

אבל כאשר התאונה לא קורית עקב כשל מכני אין לחברה מה לעשות אלא לשלם.

וכאן בכלל מי שהולך לשלם זה חברת הביטוח של הצד השני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...