Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייטלינג אצל יעקב אלטר

שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה לדעתם יעלה לצבוע פגוש קדמי של סיאט איביזה 2011 3 דלתות שחורה (מדגיש שהפגוש עם הרבה מכות אבנים לכן סביר להניח שהוא יצטרך לשייף אותו לפני) ?

בנוסף כמה יעלה תיקון של כמה וכמה שריטות אך קטנות (כאלה שנגרמות מפתיחת דלתות ועוד כל מיני קטנטנות כאלה בכל מיני פינות שצובעים עם מכחול) +פוליש ב2 שלבים על כל הרכב ומריחת מגן (אוטם צבע שאותו יש לי כבר אם זה משנה לו אם אני מביא לו אותו) ??

נ.ב

הבנתי שאפשר להשכיר אצלו איזור לעבוד על הרכב 50 שח ל3 שעות . כמובן זה עוד כסף להשכיר מלטשת וכו' וכו' . הוא יביב מוכן לדוגמא שאבקש ממנו לעשות חלק מהדברים כמו תיקון השריטות וצביעת הפגוש ואת הפוליש וכו' אעשה בעצמי ?

עריכה אחרונה על ידי Yuniv2544
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת שהבנתי שהוא לא נותן מחירים וכו' ככה בטלפון הוא רוצה לראות את הרכב וזה. ואני מתכוון בהמשך השבוע להגיע אליו לקבלת הצעת מחיר ורציתי לדעת כמה בערך כי לא להיות מופתע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שהוא מבקש לראות את הרכב לפני הצעת המחיר.

כי מעבר לגודל הרכב, ישנו גם מצב הצבע הקיים, שמכאן נגזרת גם כמות העבודה שתידרש על מנת להחזיר את הצבע למצב משביע רצון, ולפי התגובות, אצל יעקב זו רמה גבוהה יותר מ"משביע רצון".

אז גם אם מישהו יגיד לך את ה"בערך", ההצעה שאתה תקבל יכולה להיות שונה משמעותית בהתחשב בכל הנתונים הספציפיים של הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגש לקבל הצעה, כל רכב דורש כמות עבודה שונה, עצם קבלת הצעה לא מחייבת אותך כלל ותרגיש חופשי לקבל הצעות נוספות באם הצעתו של יעקב לא מצאה חן בעינך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאף אחד לא יכול לדעת כמה צריך "לשים" על הרכב שלך, עבודה חומרים וכו', רק הדיטיילר ורק כשהוא יראה את הרכב.

ככה קיבלתי הצעת מחיר אמנם במקום אחר, אבל עדיין נתבקשתי להביא את הרכב, סיכמנו מחירים השארתי את הרכב והלכתי.

בנוסף אני לא חושב שאלטר עושה צביעות, הוא לא פחח אבל עוסק ב PDR ותיקוני צבע קטנים, אם יש לך הרבה כאלו על הרכב לא בטוח שהוא יסכים לעשות תיקוני צבע אלא שתקח אותו לצביעה של החלק בלבד

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני חושב שסיכמתם לי את זה מאוד טוב , אני באמת אגש אליו לקבלת הצעת מחיר .

אך עדין אשמח לשמוע ממישהו שהשכיר אצלו שטח לכמה זמן לעבודה על הרכב שלו בעצמו . ולומר לי האם זה באמת נוח ?

יצא לי לבצע דייטלינג קטן בעבר , פלסטלינה והכנת הרכב , תיקוני צבע קטנים , גלייז בשילוב חיתוך קל , ישום של אוטם צבע אך חסר לי המקום כיום לעבוד על ברכב בצורה נוחה ובנוסף מלטשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

עד כמה שאני זוכר זה יכול להיות גם פחות מזה, תלוי בכמה שעות צריך להשקיע.

בכל מקרה, הוא בעצמו מלמד דיטיילרים ויודע המון על חומרים וממש אוהב את המקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה הוא מרשה לעצמו לקבוע מחירים כאלו. כשהלכתי אליו ואמרתי לו שהתקציב שלי 2,000 לא עניין אות ושעות העבודה, הוא אמר שהוא לא מתחיל לעבוד אם אין לי תקציב של 3,000 או יותרץ

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף דיטיילר שמכבד את עצמו לא יתן הצעת מחיר בלי לראות את הרכב.

כאשר הוצאתי את הרכב שלי מהסוכנות והייתי מאוד לא שבע רצון עם מצב הצבע מנהלת האולם של DS התקשרה לכל מני דיטיילרים וזה בערך התחלק ככה: כל החבר'ה שמעולם לא שמעתי עליהם הסכימו לזרוק מחירים בטלפון (בד"כ סדר גודל של "400 שקל פוליש וואקס! הרכב יצא חדש!") וכל השאר - לא. אבל בשום פנים ואופן לא - גם בעלות של הפסד העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לפני או אחרי שהוא ראה את הרכב שלך?

אחרי שהוא ראה את הרכב, כמובן. אין לי סיבה להכפיש את שמו של יעקב אלטר, הוא מקצוען ברמות וכנראה בכמה רמות מעל רוב הדיטיילרים בארץ. סך הכל ציינתי שבגלל שהוא תפס נישה נורא ספציפית הוא מרשה לעצמו להפריז במחירים (שיהיה לו לבריאות והצלחה רבה) ושהוא לא עובד על "פרויקיטים קטנים" כמו שפות"ש כנראה מחפש. הוא עובד על מכוניות מאוד יקרות שעבור בעליהן 5,000 ש"ח לפה או לשם לא ממש משנה, העיקר שתצא עבודה טובה.

יש היום המון דיטיילרים הגונים בשוק, חלקם אף בפורום זה, שמציעים עבודות לא פחות טובות במחירים סבירים. אני אישית יכול להמליץ על Xpert Detailing שהוא חבר פורום שנים רבות וגם תורם רבות לפורום. העבודות שלו יוצאות מן הכלל ולא נופלות מיעקב אלטר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם יחד סיכמתם לי את זה טוב מאוד ,את האמת הסיבה שפתחתי את האשכול הזה הוא כדי להבין את סדר גודל המחירים , ואני יכול בהחלט להבין בעלי רכבים שמחליטים לתת השקעה כזאת של כמה אלפי שקלים טובים על דייטלינג ברכבים מסויימים אך ברכב שלי כרגע לא שווה להשקיע סכום עד כדי כך גדול , אני סטודנט וביום שאחליף את הרכב הנוכחי גם יכול להיות מאוד שאלך ליעקב לקבל דייטלינג מפעם לפעם .

כרגע ההתלבטות שלי היא האם לנסות לקבל הצעות מחיר הוגנות יותר לכיס או בכלל לבצע את העבודה בעצמי ולכך אשמח לקבל את עזרתכם.

כדי לבצע את העבודה בעצמי,כמו שציינתי יש לי קצת ניסיון בתחום , כמובן שאצטרך לבצע כמה וכמה בדיקות נוספות.. אצטרך להשכיר מקום לעבודה על הרכב ובנוסף פולישר (יש לי מקדחה חזקה עם התקן פוליש של מגוויארס אך עדיף פולישר.) והבנתי שיעקב אלטר משכיר מקום לעבודה אצלו ב50 שח ל3 שעות(כך הוא אמר לי) מישהו שניסה או שמע על כך יכול לתת לי הסבר קצר מה הכוונה ? מה אני בדיוק מקבל ? מה עוד ניתן להשכיר בנוסף למקום ?

לחילופין , אשמח לקבל שמות וכו' של דיטליינרים שגם הם יכולים לבצע לי עבודה טובה אך במחירים הוגנים יותר (איזור השרון) .

אולי אתם מכירים מקומות נוספים חוץ מיעקב שמשכירים מקום לעבוד על הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...