Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם רוצים?!

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שהרבה אמרו מכוניות יד 2 ואמינות שלהן, כל החדשות נראות כאילו יצאו מאותו מפעל , אז אחת מאיצה מאפס למאה ב9 שניות השנייה ב8

מי אתם מובילי הדעה? ודעה של מי אתם מובילים חוץ משל עצמכם,

אני לא רואה שכתבי הרכב קוראים לעצמם מובילי דעה,

אם כתוב לדוגמא" פבל מוביל הדעה שלנו" לא הייתי מתאמץ לקרוא

אם פבל הוא עיתונאי רכב חובב אז יותר טוב

מבחני רכב אני מזמן הפסקתי לקרוא כי זה פשוט משעמם

שמים פג'ו סיאט וטויוטה או יונדאי ןלא צריך אפילו לקרוא כדי לדעת שתכתבו אתם או עיתונאי הרכב שהארופאית מנצחת למרות שהיא נמכרת ממש מעט, רוב חברי הפורום קוראים לאלו שקונים קוריאניות או יפניות "עדר" אבל מי שמסתכל על זה מהצד השני קורא לזה חוכמת ההמונים.

מכוניות עתיקות

מכוניות לשיפוץ

ושווארמה

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סקירה על רכב מנקודת הראיה של בעליו , נותנת כר נרחב לדיון. בעד ונגד - למה קניתי את הרכב הזה.

האם אני אוהב אותו או מה שיש בו יותר מרכבים אחרים שבחנתי ,

לא חייבים להתלהב כמו זה -

כתבות "בשיתוף" או "מטעם" או תוכן שיווקי, לא ממש מעניינות . כמי שקרא באדיקות את כל גליונות טורבו ואוטו בשנות ה80, אני יכול להגיד שמה שרואים היום במרבית ה"עיתונים" בארץ לפחות רחוק מלהיות מעניין מעבר לפרסומת סמויה. במיוחד בהשוואה למגזינים בחו"ל ובוודאי סקירות באתרים מושקעים יותר , למשל KM77.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהרבה אמרו מכוניות יד 2 ואמינות שלהן, כל החדשות נראות כאילו יצאו מאותו מפעל , אז אחת מאיצה מאפס למאה ב9 שניות השנייה ב8

מי אתם מובילי הדעה? ודעה של מי אתם מובילים חוץ משל עצמכם,

אני לא רואה שכתבי הרכב קוראים לעצמם מובילי דעה,

אם כתוב לדוגמא" פבל מוביל הדעה שלנו" לא הייתי מתאמץ לקרוא

אם פבל הוא עיתונאי רכב חובב אז יותר טוב

מבחני רכב אני מזמן הפסקתי לקרוא כי זה פשוט משעמם

שמים פג'ו סיאט וטויוטה או יונדאי ןלא צריך אפילו לקרוא כדי לדעת שתכתבו אתם או עיתונאי הרכב שהארופאית מנצחת למרות שהיא נמכרת ממש מעט, רוב חברי הפורום קוראים לאלו שקונים קוריאניות או יפניות "עדר" אבל מי שמסתכל על זה מהצד השני קורא לזה חוכמת ההמונים.

מכוניות עתיקות

מכוניות לשיפוץ

ושווארמה

איך אתה מצפה שמובילי הדעה יובילו את דעתך?

אתה לא מאמין לכתבי רכב, וגם לא לאלה שמביעים דעתם על רכב בפורום, שאין להם שום אינטרס מלבד לכתוב את מה שהם חוו. יותר מזה, אתה מוזמן תמיד לכתוב את דעתך האישית אם אינך מסכים למה שנכתב - פורום, אתה יודע...

בניגוד לאתרי רכב, שם כותבים על מה שבא להם, פה אשכרה שואלים אותך על מה תרצה לקרוא ולדעת בשביל לספק תוכן מעניין. קצת בגרות והערכה במקום ציניות וביקורתיות מיותרת יתרמו לך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושווארמה

רעיון מעולה. אני לגמרי איתך.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד תוכן ממומן ( צריך להתפרנס ) אבל כל דעה על רכב או מוצר צריכה להיכתב ביושרה מקצועית . אני מניח שבטווח הארוך הבידול של האתר משאר ( כתבי החצר ) האתרים יביא מפרסמים שמאמינים במוצר שלהם ומוכנים לקבל ביקורת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית פחות מאמין בוידאו ובתוכן ממומן.

עד עכשיו סיקורי רכב פה היו בעייני הכי אובייקטיביים, בבקשה אל תהרסו [emoji120]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מסתכל על זה נכון.

היום תגובות זה כבר לא מדד.

מי מגיב היום? רוב התגובות בפייסבוק זה תיוגים, שנים שלא הגבתי ביוטיוב. היום הכל זה סטורי וקצר.

כל הפורמט של הפורום הוא די מיושן. אני לא נגד זה פשוט זה די נגמר לפני עשור כל הפורמט הזה.

נכון, יש ״פורומים״ מצליחים כמו reddit אבל זה יותר על דברים שפשוט אין איפה לדבר עליהם חוץ משם וזה עובד בצורה די שונה מפורום נטו.

כמו שמישהו אמר - אני לא מרגיש צורך להגיב.

רוב הרכבים שאתם עושים להם מבחן כבר 10 ערוצי יוטיוב עשו להם וידאו ולרוב זה לא באמת מחדש כלום.

דווקא כשאתם עושים מבחן לרכב כשלא ביחד עם כל הערוצים אז זה ניהיה מיוחד יותר, לדוגמא במבחן של המיאטה.

אנשים מגיבים כשיש להם מה להגיד ולא כשהם אוהבים. היום כשאוהבים עושים לייק במקרה הקיצוני או שגוללים למטה וממשיכים. למי יש זמן להגיב?

בקשר לצפיות - אם יש משהו שמעניין אותי אני כנראה אכנס דרך דף הבית כי אראה את זה שם לראשונה ולא פה.

לדעתי? אם זה גוזל ממכם משאבים ואתם לא רואים היענות... פשוט תפסיקו עם זה. לפחות כשמדובר על כתבות של רכבים שכבר סוקרו ע״י ערוצים אחרים.

לרוב הדיונים התוססים זה כשיש משהו שיש פה ואין במקום אחר כמו הדיון הבלתי נשכח על הi30N.

רוצים לכתוב ולא לעשות וידאו?

תגעו בנושאים רגישים כמו מבחן השוואתי בין ברז למיאטה. תעשו כתבה על מעורבות החברות הגרמניות במלחמת העולם השנייה. תקימו מחאה על יוקר הרכבים בישראל. תעשו מבחני רכב לרכבים של משתמשי הפורום שמסכימים לזה (לאו דווקא מיוחדים). תעשו כתבה על טיולי רכבים אפשריים או כבישים מעניינים באירופה.

חייב להגיד שנהנה פה מאד

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, תקופה אני שקוע בלימודים ועבודה ובקושי שיש לי זמן לקרוא ובטח להגיב. מה שכן, מובן שהריי ללא פידבק מאיתנו המאמץ נראה חסר תכלית. שהייתי יותר פנוי, השתדלתי לתת פידבק על כל כתבה, אפילו על רכבים שלא מדברים אליי כלל.

היוזמה של הפורום הזה היא יוצאת דופן וחשובה בעניי. כבר שנים שאני צורך יידע מאתרים מחו''ל ומסירטונים ביוטיוב כי הכתבות בארץ מרגישות לי כפרסומת והתחנפות ליבואנים שהואילו בטובם לתת את הרכב שלהם לבמחן. הייחוד שלכם שאתם לא כאלה והכתבות מאוד אובייקטיביות ומאד מעניינות.

רוב הכתבים שלכם מבינים שאת רוב הקוראים פה מעניין התאחלס ופחות מתחברים למלל צפוף שלא אומר כלום ולנסיונות של הכותב להראות כמה הוא רהוט בשפה העברית.

כאמור, מודה שלא שהקעתי בקשר הזה לאחרונה. אקח לתשומת ליבי ואשתדל להיות פעיל יותר. אני מבין עד כמה הכרחי אם רוצים לשמור על מקום אחד באינטרנט הישראלי שבוא אפשר להתעדכן בחדשות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עדכון פלטפורמת הפורום למשהו עכשווי, עם אפשרויות תיוג והתראות, אפשרות צירוף קבצים פשוטה יותר, ונראות טובה יותר תעשה טוב לקהילה כאן. (היו כמה טיזרים, איפה זה נתקע?)

לאחר תקופת הרצה ודיבוג של הפלטפורמה החדשה, ניתן וכדאי יהיה לשלוח הודעות למייל של החברים הפעילים מהעבר הקרוב והרחוק שנעלמו עם הזמן, עם קריאה לשוב לפורום המשודרג, ולהשתתף בדיונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שבשאלת המחקר שלך אתה מבודד את הגורם שיכול לספק לך את התשובה הטובה ביותר.

אם אתה בוחר לא לנסות לבחון מדוע הפסיקו את פעילותם, יתכן ואתה מוותר על התשובה לשאלה שהגדרת.

חברים דעתניים באים והולכים כל הזמן. כמובן שהייתי שמח שהם רק יבואו ולא ילכו, אבל זו דרכו של עולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להתייחס לחלק מהדברים, לא כמנהל או 'מוביל דעה' אלא כגולש ומשתמש באתר.

לכולנו יש תקופות שונות בחיים, עומס בעבודה, ענייני ילדים, בריאות, ועוד אשר משפיעות על הזמן והעיניין שאנחנו מגלים באתר.

אני מוצא את האתר תמיד מעניין, תמיד יש לי מה לקרוא, גם (אולי בעיקר) כשאני חייב הפוגה זמנית מהעניינים היומיים שמעסיקים אותי.

ההפסקה שלי מהחיים היא הרבה פעמים כאן באתר.

ובגלל שכך, חשוב לי מאוד הניהול וההתנהלות. לא מעט אתרים שהיו מובילים בתחומם קרסו ונסגרו בגלל העדר ניהול, בגלל עודף סובלנות להטרלות, בגלל מלחמות בין גולשים ועוד, דברים שהרחיקו מהאתרים גולשים שלא באו למלחמות.

לא אחת באתי לעורכי קארספורום לדורותיהם והצעתי תוכן. כלומר לא הצעתי שמישהו אחר יכין תוכן, אלא הצעתי שאני אכין את התוכן. כשקיבלו את ההצעות - קראתם אותן כאן. כשלא קיבלו לא קראתם אותם כאן.

ניהלו אותי כמו שמנהלים כאן את כל החכמולוגים, ולא נעלבתי. להיפך, הבנתי למה ניהלו אותי, והבנתי מה אני צריך לעשות כדי להמשיך ליהנות מהאתר.

אז מה אני רוצה לומר לכם, לחלקכם, במקום לשבת על התחת ולהתלונן מה לא טוב - תצטרפו, תציעו לפבל תכנים, תהיו מעורבים ולא פאסיביים.

יום מקסים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לכמה זמן אתם מקבלים את הרכבים והאם זה בכלל אפשרי, לעשות חלק מהמבחן כולו נסיעות רגועות גם בתוך וגם מחוץ לעיר וחלק מהמבחן נסיעה יותר מאומצת ולתת סיכום על הרכב לשני החלקים. כמו כן למדוד את צריכת האנרגיה בנפרד לכל חלק. כשזה צריכת דלק זה קצת פחות קריטי, אם כי גם חשוב מאוד, אבל כשנותקף בשלל דגמי פלאג-אין וחשמלי מלא בשנה הקרובה, זה יהפוך לחשוב במיוחד - לדעת טווח נסיעה אמיתי לשתי צורות הנהיגה, כמו גם זמני טעינה אמיתיים ולא של היצרן (עם עדיפות לבדיקה של שתי צורות הטעינה - שקע ביתי וטעינה מהירה). השאלה היא האם באמת יש לכם את הזמן לעשות פעמיים את הטווח של רכבים חשמליים למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות את הבדיקות האלו יכול לקחת ימים. גם אם יקבלו את הרכב לשבוע - מי יבצע את הבדיקות האלו? מי ישלם על זה? בשביל זה יש תקנים ולוקחים בחשבון סטיית תקן. גם ככה הצריכה מושפעת מסגנון הנהיגה, שמשתנה מאדם לאדם. לדעתי זה קצת בזבוז זמן לנסות להשיג את הנתונים נאלו באופן עצמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...