Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי יפויי כוח בעת רכישת רכב

shimon166
שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

ברצוני לקנות רכב משומש אשר נקנה בקרדיט באחת מחברות הליסינג. המוכר מתנה את הרכישה בסגירת החוב לחברת הקרדיט + תשלום ההפרש אליו, הבעיה היא שחברת הקרדיט מעדכנת את המערכות שהרכב לא משועבד רק לאחר 48 שעות ואז רק ניתן לבצע העברת בעלות.

האם ישנה דרך בטוחה שבה אוכל לסגור את התשלום לחברת הקרדיט ולבצע את העברת הבעלות בביטחה?

הדבר הכי הגיוני שחשבתי עליו הוא קבלת יפויי כוח לעצמי להעברת בעלות הרכב ורק אחרי סגירת החוב אעביר את הרכב לבעלותי בדואר? (הבעיה היא שאצטרך להחזיק בתעודת הזהות של המוכר).

האם ישנם רעיונות טובים יותר לביצוע העסקה?

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי shimon166
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול המוכר צריך להחזיר את ההלוואה לחברת הקרדיט,

הם חברה ויש להם עו"ד שייעצו להם לא לשחרר את הערבות על הרכב עד שהחוב לא יכוסה במלאו.

עכשיו המוכר צריך כסף כדי לסגור את החוב, מבחינתו אפשרות אחת היא שאתה תלווה לו את הכסף (תשלם ישירות לחברת הקרדיט).

אתה שואל איזה ביטחונות הוא יכול לתת לך על מנת לוודא שאכן תקבל את הרכב?

כמה שווה הרכב? כי למשל על שכר דירה של שנה (5,000 לחודש 60,000 לשנה) נהוג לבקש מהשוכרים 3 תלושי שכר ו 2 ערבים...

משם מה בקניית רכבים מהמרים פה על סכומים מהותיים ומכסים למוכר את החוב בלי שום בטחונות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנה אפשרות לעשות העברת בעלות של רכב משועבד ולסגור בעצמי את השעבוד לאחר העברת הבעלות? נשמע לי הכי פחות מסוכן אם אוודא שלרכב לא קיים עוד חובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות להעביר בעלות על הרכב כל עוד קיים עליו שיעבוד,

השאלה האם יש דרך להבטיח שזה השיעבוד היחיד?

האם בטוח שלאחר תשלום החוב והסרת השיעבוד של הגוף הזה לא יהיו עוד מגבלות?

הרבה עושים את זה .. ו 99% שזה יעבור בשלום... אבל יש מצב של 1% (או יותר) שהרכב לא יעבור בקלות

ויש עוד עיקולים ושיעבודים על הרכב...

ברור שזה קיצוני.. אבל ביננו .. מי שלא יכול לכסות את החוב שלו בלי עזרה של הקונה אז זה מדליק נורה אדומה.

אם אותו מוכר היה בא אלי לשכור את הדירה שלי ונותן לי 12 צקים של 5,000 ש"ח ,

עדיין הייתי מבקש ממנו ערב שיחתום לי ערבות ... והייתי מבקש לראות 3 תלושי שכר.

אז לכסות למישהו שאתה לא מכיר את החוב שלו . בלי שאתה יודע כלום עליו?

לפחות תשאל?

אתה עובד שכיר? כמה זמן?

נשוי ? גרוש ? חובות של מזונות ?

אם הוא גרוש ואישתו עיקלה את הרכב?

אחרי שתשלם את החוב + את ההפרש .. תגלה שהאישה לקחה את הרכב..

עכשיו במקום שהוא יהיה חייב לאישה 60,000 ש"ח על מזונות .. שזה חוב קשה...

הוא חייב לך 60,000 ש"ח.. שזה חוב שיותר קל להתמודד איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...