Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן ברלינגו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפחות לפי הדגמים שנמצאים כבר באתר ה-0 ק"מ ההנחות בסדר גודל שציינת - עדיין לא אתנו. (אולי בעתיד)

מעניין אם תגענה הגירסות של אופל (Combo) וטיוטה (Proace City)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפחות לפי הדגמים שנמצאים כבר באתר ה-0 ק"מ ההנחות בסדר גודל שציינת - עדיין לא אתנו. (אולי בעתיד)

זה הגיוני כי הדגם עוד חדש. ההנחות שאני דיברתי עליהן היו לאחר מספר שנות שיווק, לא על ההתחלה. הדגם הבסיסי שלפי המחירון הרשמי עלה 137.000 אפשר היה לרכוש ב 0 ק"מ ב 95 אלף ש"ח ואפילו ראיתי בפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם תגענה הגירסות של אופל (Combo) וטיוטה (Proace City)

כבר יש קומבו אחת על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש במקרה, ביום ראשון, נכנסתי לסוכנות (בזמן שהייה במוסך) והסתכלתי על הברלינגו.

היא ניראית מרווחת, נעימה והפתיעה אותי בעיקר כמות תאי האחסון.

אם היא היתה זולה יותר, נגיד 120K הייתי שמח לקנות אחת כזו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"אני הייתי חוסך עוד יותר מקום ומעלה את מתג העברת ההילוכים אל מאחורי ההגה, כמו במרצדסים של פעם" או בפיקאסו C4 של היום.

מה שכן, הם לא באמת מביאים את גרסת הנוסעים -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן, הם לא באמת מביאים את גרסת הנוסעים -

כי אז המחיר היה גבוה מהמחיר של ה-3008/C5 AIRCross והגרסה הזאת לא היתה נמכרת בכמויות משמעותיות אם בכלל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון אבל זה לא אותו מחיר, ברלינגואים בדור הקודם נמכרו בהנחות של כ 40-45 אלף ש"ח (לא טעות) מהמחיר הרשמי במבצעי 0 ק"מ למינהם.

לא אוטומט 7 מקומות, גרסה זו נמכרה במחיר כמעט זהה ליפקאסו ואף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיין אין מחזיק כוסות נורמלי למעט כוס אספרסו? היום, הייתי פוסל את הרכב על זה אלא אם היבואן היה בעצמו מתקין תוספת לזה. אני מדבר כאחד ששפך עשרות כוסות/פחיות עד שהותקן מעמד מיוחד, מעמד שקיים אצל היצרן והיבואן מתעקש שלא להביא.
אם זה היה תלוי בי מחזיקי כוסות היו נעלמים מהמכוניות. ידיים ותשומת לב צריכים בשביל נהיגה, לא בשביל להחזיק כוס קפה בנונשלנטיות תוך כדי נהיגה. אנשים לא מבינים עד כמה הדברים הללו מגבילים את יכולתם להגיב מהר ונכון בשעת חרום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא משתמש במחזיקי כוסות.

אבל חייב לציין שבכל המסחריות הגדולות (כמו טרנזיט, ספרינטר) מחזיקי כוסות מקבלים התייחסות מיוחדת מצד היצרנים והופכים מדור לדור ליותר גדולים ונוחים.

אז כנראה שזה חשוב לנהגים המקצועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את תופעת כוס הקפה, מאוד פופולרי בארה"ב. אבל יש הבדל בין כוס קפה חם לבקבוק מים קרים, במיוחד ברכב מסחרי בו מבלים שעות רבות. בשביל קפה אני עצור בתחנה ושותה בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי,

תודה על הסקירה.

אם בעבר היה טיעון מוצדק לגבי הבטיחות של רכבים מסחריים, מה שהרתיע אנשים מלהשתמש בהם בתור רכב משפחתי/ תחליף למיני וואן, עכשיו ברלינגו הגיע גם לשם.

5 אנשים בנוחות ולא בצפיפות + בגאז' ענק, גיר אוטומטי מעולה, מנוע שהוכיח את עצמו ומערכות בטיחות מתקדמות. חסכון בסולר, מספיק כוח.

גם נראה מצויין.

אחלה רכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה צריך להיות בכל רכב אוטומטי, במקום הידית המכוערת שבולטת מהרצפה ותופסת מקום בין המושבים. זה כבר כמה עשורים שהידית לא באמת מחוברת לתיבה, אז בשביל מה שתתפוס מקום שם? אני הייתי חוסך עוד יותר מקום ומעלה את מתג העברת ההילוכים אל מאחורי ההגה, כמו במרצדסים של פעם. ואם רוצים להחליף הילוכים ידנית, יש פלאפים.

הבורר הזה פותר עוד בעיה - אין יותר צורך במשבת מכאני שעל ידנית ההילוכים או במנגנון מכאני שלא מאפשר העברה מ P ללא לחיצה על הבלם.

את הבורר הזה אפשר לסובב מתי שרוצים לכל מצב שרוצים. אם מעבירים מ P ל D ללא לחיצה על הבלם, הבורר עובר אבל הגיר נשאר ב P. Screenshot_20191023-075716(1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...