Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן ברלינגו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהוא כיסה בערך את המרחק בין ישראל לאורנוס בלא פחות מארבעה ברלינגויים, ברוך יצא לבדוק את הסיטרואן ברלינגו החדשה, ולראשונה גם אוטומטית.

MAIN-סיטרואן-ברלינגו-2019.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחרונה אני רואה כמה וכמה ברלינגו חדשות והפנסים הקדמיים לא זהים בכולם, בחלק הם מפוצלים ובחלקם הם באים ב"יחידה אחת" - מה ההסבר להבדלים?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר פשוט, בדור החדש בוצע פיצול לגרסת נוסעים וגרסה מסחרית.

ההבדל הוא רק בעיצוב המסכה הקידמית ורמות איבזור שונות.

כל היתר זהה וגם מכניקה זהה.

מה שמופיע במבחן זו גרסת נוסעים, הגרסה המסחרית נראית כך:

Screenshot_20191022-121228(1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אצלנו בחברה ברלינגואים לא החזיקו מעל 100000 ק"מ, הדבר המבאס הוא שאולי בתחילת השנה תוחלף הדובלו בברלינגו אוטומט, איזה מבאס

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בתמונות שיש בתא המטען שטיח רגיל ולא גומי/פלסטיק כמו פעם, האם באמת זה כך ?

מדובר במשהו שיתלש תוך יומיים בתנאי העמסה, אלא אם לא ראיתי טוב.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המבחן המצויין!

עוד נקודה - בגרסת ה-100 כ"ס הקודמת, מאחור היו שלושה מושבים עצמאיים (כמו בפיקאסו C4) שכל אחד זז על מסילה. בגרסה החדשה המושב האחורי כולל שני מושבים (1/3 + 2/3). הרשת מאחור מגבילה את כיוון זווית המסעד של המושב האחורי...

מעצבן גם שאיכות הפלסטיקים מאד נמוכה - למה? בגלל שזה רכב מסחרי? ולמה המחיר כל כך יקר?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בתמונות שיש בתא המטען שטיח רגיל ולא גומי/פלסטיק כמו פעם, האם באמת זה כך ?

מדובר במשהו שיתלש תוך יומיים בתנאי העמסה, אלא אם לא ראיתי טוב.

דווקא הגומי הזה שהיה, לא היה מחובר לרצפה אלא רק מונח, הוא גם נקרע ומתבלה במהירות. הכי טוב פלסטיק קשיח אבל אין.

כאמור במבחן זו גרסת נוסעים, יכול להיות שבגרסה המסחירית עדיין יש שטיח גומי.

עוד נקודה - בגרסת ה-100 כ"ס הקודמת, מאחור היו שלושה מושבים עצמאיים (כמו בפיקאסו C4) שכל אחד זז על מסילה. בגרסה החדשה המושב האחורי כולל שני מושבים (1/3 + 2/3). הרשת מאחור מגבילה את כיוון זווית המסעד של המושב האחורי...

הרשת זו איבזר בתוספת תשלום, אמורה למנוע תזוזה של המטען קדימה בבלימות חדות. הייתה בכל הדורות. אפשר לא להזמין אותה.

אתה בטוח שבדור הקודם המושבים היו זזים על מסילה?

אני חושב שהיו 3 מושבים נפרדים אבל בלי אפשרות הזזה.

בחדש אכן אין 3 מושבים נפרדים פיזית אלא 1+2. וגם אפשרות לשלוף את המושבים האחוריים לגמרי מהרכב נעלמה. אומנם אף אחד לא היה משתמש בזה אבל בכל זאת...

מה שכן, בדורות הקודמים המושבים האחריים במצב מקופל היו ניצבים מאחורי הגב של הקידמיים ותופסים המון נפח. בחדש הם מתקפלים לתוך רצפה, הגב של המושב הקידמי הופך להיות המשך של הרצפה בתא המטען. זה הרבה יותר יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שהדבר שהכי תפס אותי בביקורת זה המתג אורות, אין יותר Off, רק On/Auto.

הלוואי ויטמיעו את זה בכל הרכבים מה שימנע את ההזויים שנוסעים בלי אורות ורק עם אורות דרך (ויגרום לי להפסיק לנסות להסביר להם למה הם לא בסדר :loco:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שבדור הקודם המושבים היו זזים על מסילה?

אני חושב שהיו 3 מושבים נפרדים אבל בלי אפשרות הזזה.

לגיסי יש ברלינגו 100 כ"ס - בדקתי איתו ואתה צודק. 3 מושבים נפרדים, קיפול נפרד לכל כיסא וכיוון זוית מסעד אך ללא מסילה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיין אין מחזיק כוסות נורמלי למעט כוס אספרסו? היום, הייתי פוסל את הרכב על זה אלא אם היבואן היה בעצמו מתקין תוספת לזה. אני מדבר כאחד ששפך עשרות כוסות/פחיות עד שהותקן מעמד מיוחד, מעמד שקיים אצל היצרן והיבואן מתעקש שלא להביא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המבחן, בוקי. אלו המבחנים שמעניינים אותי, רכבים (קצת) יוצאי דופן מהרוב. ואם יכולים להתגבר על התדמית המסחרית, אין שום רכב שיכול לשרת משפחה טוב יותר (וזה בא ממי שנוהג סיוויק סטיישן, בעצמו רכב סופר-שימושי).

%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%91%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%95-2019-16.jpg

ככה זה צריך להיות בכל רכב אוטומטי, במקום הידית המכוערת שבולטת מהרצפה ותופסת מקום בין המושבים. זה כבר כמה עשורים שהידית לא באמת מחוברת לתיבה, אז בשביל מה שתתפוס מקום שם? אני הייתי חוסך עוד יותר מקום ומעלה את מתג העברת ההילוכים אל מאחורי ההגה, כמו במרצדסים של פעם. ואם רוצים להחליף הילוכים ידנית, יש פלאפים.

חייב להגיד שהדבר שהכי תפס אותי בביקורת זה המתג אורות, אין יותר Off, רק On/Auto.

הלוואי ויטמיעו את זה בכל הרכבים מה שימנע את ההזויים שנוסעים בלי אורות ורק עם אורות דרך (ויגרום לי להפסיק לנסות להסביר להם למה הם לא בסדר :loco:)

מחזק. יש לי את הסידור הזה באופל אסטרה 2016, ולא רק שחסל סדר הדלקת אורות, אלא שאין סיכוי שאסנוור מישהו בחושך עם ה-LED DRL של הרכב, מה שקורה כל הזמן ברכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון אבל זה לא אותו מחיר, ברלינגואים בדור הקודם נמכרו בהנחות של כ 40-45 אלף ש"ח (לא טעות) מהמחיר הרשמי במבצעי 0 ק"מ למינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...