Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו בעיה באגזוז פעם שנייה בתוך שנה

ADVANT
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

פיקנטו 2014, 2 דלתות עם 100,000 ק"מ

לפני כשנה היה תקלה בחיישן (לדעתי VVT), כתוצאה מכך נהרס האגזוז והיה צריך לשפץ אותו, הכל סודר ויצאתי לדרכי.

לפני כחודש נדלקה מנורה, איפסו לי אותה ואחרי חודש חזרה המנורה, לפי המוסך האגזוז שוב צריך שיפוץ (היה אחריות רק ל3 חודשים), מחיר 1200 ש"ח כולל עבודה

לאגזוז ריח שונה וחריף מבעבר.

יש מקומות שנותנים אחריות יותר ארוכה לכזה דבר?

אני לא רוצה לשפץ שוב ואז עוד שנה שוב, יש אולי הצעות או רעיונות לבדוק מה גורם לזה?

ראיתי ברחבי האינטרנט אגזוז פתוח חדש במחירים של 1000-1200 ש"ח, בהנחה וזה עובר טסט יש לזה יתרון?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן שלא "לשפץ" אלא להחליף לחלק חדש ואיכותי.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן שלא "לשפץ" אלא להחליף לחלק חדש ואיכותי.

חדש ואיכותי עולה 5800 ש"ח

אין שום סיבה ששיפוץ ממיר לא אופצייה טובה, הרי מחליפים את הבפנים.

קיבלתי המלצה לבדוק קודם כל את החיישן חמצן אחורי כי זה בעיה מוכרת באוטו הזה ולא למהר להחליף ממיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש ואיכותי עולה 5800 ש"ח

אין שום סיבה ששיפוץ ממיר לא אופצייה טובה, הרי מחליפים את הבפנים.

קיבלתי המלצה לבדוק קודם כל את החיישן חמצן אחורי כי זה בעיה מוכרת באוטו הזה ולא למהר להחליף ממיר

מחליפים את הבפנים עם חומרים שלא מחזיקים מעמד. ממיר קטליטי מורכב מסגסוגות מתכת יחסית יקרות, שלא משתנשים בהם בשיפוץ ברוב המוחלט של המקרים.

יש את רוני אגזוזים ברחובות, התנסתי איתו בעבר והממיר של magnaflow ששם לי החזיק מעמד בערך 3 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצריך כמובן לבדוק ממה זה קורה. יכול להיות שהדלק לא נשרך עד הסוף וזה פוגם בממיר הקטליטי, או שמשתמשים בשמן לא נכון שיוצר יותר אדים מהרגיל, או ששסתום לבעירה חוזרת של השמן דפוק וכו'... וכו'... אם לא יעשו בדיקה שאני בספק אם יעשו בכלל המוסכי פח זבל בארץ, סך הכל דיאגנוסטיקה של לא יותר מ 30-40 דק' והלקוח יוצא מבסוט בלי לחזור עוד ועוד אם בכלל יחזור אל אותו המוסך.

אני מהמר ששמו לך שמן בצמיגות ותקן לא נמוכים ועם הזמן זה הרס את ה VVT ועכשיו את הממיר הקטליטי. המנוע המעפן באוטו הזה דורש 5w20 אבל היבואן פה לא מבין את זה כנראה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...