Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מוטומניה - סיפורי תיווך.

ביג שחר
שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה היה לי פה? ביג סופרמוטו שחור ויפה (ועל עניין היופי עוד נתעכב בהמשך)

רציתי להעביר את האופנוע לתל-אביב. בחיפה יש פחות קונים פוטנציאליים ולי יש מעט זמן יחסית להתעסק עם המכירה עקב היותי סטודנט. לאחר סבב שיחות לכמה מקומות בתל אביב (בזה אין מקום, בשביל זה האופנוע נדיר מידי... ) נסגר עם מוסך מוטומניה (טלפונית) שאליהם מועבר האופנוע. מי שדיבר איתי (נועם) אף הסביר לי שאם יש לאופנוע בעיה מכאנית רצינית, האופנוע לא יניע, משהו דפוק בשלדה או משהו בסגנון.. הוא לא יקבל את האופנוע. כמו כן חשוב לציין שהם ראו את האופנוע בתמונות לפני זה וכשפרסמתי אותו לפני זמן מה הם אף התקשרו אלי וביררו עליו.

האופנוע הועלה על גרר (האופנוע כרגע ללא ביטוח) והוסע לתל אביב בתשלום. כשהאופנוע הגיע לשם מסתבר שמוסך מוטומניה לא מוכן לקבל את האופנוע כי "לא נראה לו" זו התגובה שהגיעה גם ממנהל המכירות (מיקו) וכרגע אני ממתין לתשובה מבעל המקום. לאופנוע ד"א אין תקלות מכאניות רציניות (צריך להחליף בו שרשרת וגלג"ש, מחזירי שמן בולמי זעזועים קדמיים ורפידות אחוריות וזהו) והוא נראה נהדר. במוטומניה קיבלתי הסבר שהוא נראה "כמעט כמו אופנוע שטח" (מה? באמת? סופרמוטו נראה כמו אופנוע שטח? לא ידעתי? ) ושהם לא מוכנים להכניס לאולם התצוגה החדש שלהם אופנוע כזה

בקיצור לא גדול למוסך הזה וחבל כי די הערכתי אותם לאור העבודות שלהם על ביגים וכד

P3300002 LR.jpg

P3300001 LR.jpg

45598422 LR.jpg

בקרוב BigSM - אולי הפעם זה שלך - סופרמוטו ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקבלה תשובה מבעל המקום - שמו דודאי, ותשובתו הייתה זהה לתשובה של העובדים שלו ציטוט "מה איתך? זה תל אביב פה!" ונשאלת השאלה מה הבדל תל אביב לחיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לראות גם את הצד החיובי, מוטומניה לא האמינו ביכולת שלהם למכור את האופנוע, יכול בהחלט שהוא היה עומד אצלם ומתייבש מבלי שהם ינסו למכור אותו ואז אתה היית ניזוק יותר.

כמובן שהם חייבים, לדעתי, להחזיר לך את האופנוע על חשבונם, וגם התנצלות לא תזיק.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתבקרו שם פעם ....תבינו על מה כל הבלאגן...ואם כבר העלתם את הנושא אז יש לציין שהיחס שמתקבל כשנכנסים לחנות לוקה בחסר (מאוד מאוד לוקה בחסר) במיוחד היחס של בעל המוסך שאין רגע שהוא לא נותן לך להרגיש שהוא עושה לך טובה , בנוסף אתה תמיד תצא בהרגשה רעה לאחר שבעל המקום יתן לך להבין (בצורה גסה) שאין לך מושג באופנועים ולא משנה מי תהיה , הוא השליט היחיד הוא יודע הכל ועל דעתו המקצועית (ממש ממש לא מקצועית לדעתי) אין עוררין.

חבל מאוד !

ענף האופנועים (וחבל שכך) מצטייר בעיני רבים כענף מושחת והנה לכם עוד מוסך שמוסיף קרטוב של שמן למדורה הלוהטת הזו.

ושוב ....

חבל !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתבקרו שם פעם ....תבינו על מה כל הבלאגן...ואם כבר העלתם את הנושא אז יש לציין שהיחס שמתקבל כשנכנסים לחנות לוקה בחסר (מאוד מאוד לוקה בחסר) במיוחד היחס של בעל המוסך שאין רגע שהוא לא נותן לך להרגיש שהוא עושה לך טובה , בנוסף אתה תמיד תצא בהרגשה רעה לאחר שבעל המקום יתן לך להבין (בצורה גסה) שאין לך מושג באופנועים ולא משנה מי תהיה , הוא השליט היחיד הוא יודע הכל ועל דעתו המקצועית (ממש ממש לא מקצועית לדעתי) אין עוררין.

חבל מאוד !

ענף האופנועים (וחבל שכך) מצטייר בעיני רבים כענף מושחת והנה לכם עוד מוסך שמוסיף קרטוב של שמן למדורה הלוהטת הזו.

ושוב ....

חבל !!!

ותיכף תבוא הקישורית לכתיבה הנפלאה על הג'אנגו על ה"ענף".

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף אתה תמיד תצא בהרגשה רעה לאחר שבעל המקום יתן לך להבין (בצורה גסה) שאין לך מושג באופנועים ולא משנה מי תהיה , הוא השליט היחיד הוא יודע הכל ועל דעתו המקצועית (ממש ממש לא מקצועית לדעתי) אין עוררין.

חבל !!!

שהזכרת את זה חשבתי על זה שאני באתי לשאול על RMX והוא אמר לי שיש לו אחת שיש לה מנוע חדש קומפלט יענו החליפו את כל המנוע יענו את הבלוק והכל, וששאלתי אותו: " אתה בטוח שלא עשו לה אוברול בסה"כ" הוא אמר לי "לא שאלתי את הבן אדם 4 פעמים" אז אמרתי לו שיתקשר אליו, ושהוא התקשר הוא נדהם לגלות שהבן אדם סה"כ עשה אוברול ולא החליף תמנוע קומפלט. בכל מקרה איך שהבנתי שהוא לא מבין באופנוע שהוא מנסה למכור בעזרת התיווך ישר ברחתי מהחנות.

באמת חבל שככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהזכרת את זה חשבתי על זה שאני באתי לשאול על RMX והוא אמר לי שיש לו אחת שיש לה מנוע חדש קומפלט יענו החליפו את כל המנוע יענו את הבלוק והכל, וששאלתי אותו: " אתה בטוח שלא עשו לה אוברול בסה"כ" הוא אמר לי "לא שאלתי את הבן אדם 4 פעמים" אז אמרתי לו שיתקשר אליו, ושהוא התקשר הוא נדהם לגלות שהבן אדם סה"כ עשה אוברול ולא החליף תמנוע קומפלט. בכל מקרה איך שהבנתי שהוא לא מבין באופנוע שהוא מנסה למכור בעזרת התיווך ישר ברחתי מהחנות.

באמת חבל שככה.

ומה ההבדל כבודו בין אובר-האול לבין החלפת מנוע?

האם הכוונה היא להחלפת מנוע לחדש?

זה לא סוברו.

תחליף מנוע דו"פ אחד בשני ועדיין תקבל מנוע עם X קילומטרז' עליו.

פה במקרה, היה עדיף לך לקחת את המנוע לאחר האובר האול.

פשוט המנוע היה צריך להיות במצב, תיאורטית, יותר חדש מאשר אופנוע עם מנוע שהוחלף.

אבל אהבתי...

"לא עשו לה אוברול בסה"כ."

פעם אחרונה שראיתי RMX זה לא היה דומה לאיזה בובת ברבי...

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ההבדל כבודו בין אובר-האול לבין החלפת מנוע?

האם הכוונה היא להחלפת מנוע לחדש?

זה לא סוברו.

תחליף מנוע דו"פ אחד בשני ועדיין תקבל מנוע עם X קילומטרז' עליו.

פה במקרה, היה עדיף לך לקחת את המנוע לאחר האובר האול.

פשוט המנוע היה צריך להיות במצב, תיאורטית, יותר חדש מאשר אופנוע עם מנוע שהוחלף.

אבל אהבתי...

"לא עשו לה אוברול בסה"כ."

פעם אחרונה שראיתי RMX זה לא היה דומה לאיזה בובת ברבי...

התכונתי למנוע חדש דנדש מהחברה עם 0 קילומטרז אם לא הבנת את זה שאמרתי מנוע חדש יענו כל הבלוק.

בכל מקרה יש לי כבר כלה אחרת ויותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, קיבלתי, תוקנתי.

בכל מקרה תתחדש.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמשיך כ10 מטרר במעלה הרחוב תגיע למוסך וסוכנות תיווך מוטוטסט ,

יש להם כבר מספר סופרים,כך שאולי מי שבא לראות משהו אחד ירצה את הדיל שלך...(שווה דרך אגב???)

יש להם גם אתר אינטרנט מצויין .

שווה לנסות.

ראוי לציין שאני מעולם לא ניסיתי את שירותו של מוסך זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמשיך כ10 מטרר במעלה הרחוב תגיע למוסך וסוכנות תיווך מוטוטסט ,

יש להם כבר מספר סופרים,כך שאולי מי שבא לראות משהו אחד ירצה את הדיל שלך...(שווה דרך אגב???)

יש להם גם אתר אינטרנט מצויין .

שווה לנסות.

ראוי לציין שאני מעולם לא ניסיתי את שירותו של מוסך זה.
משיחות טלפון שערכתי עם מוטוטסט בשבוע שעבר - עוד לפני ששלחתי את האופנוע לתל אביב בכלל מתברר שמצב המקום הפנוי שלו רע והוא לא מכניס יותר אופנועים לתצוגה... האם זה תרוץ, אין לי מושג אבל זה בטוח עדיף על פני לטרטר את האופנוע שלי לתל אביב על חשבוני סתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...