Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת SUV בארה"ב

usafun
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נראה שיש הבדל גדול מבחינת המרווח לנהג, אבל בכל מקרה אף אחד לא מבטיח לך שזה הרכבים שתקבל אלא אני מניח שזו רק דוגמא, וסיכוי גדול שמה שתקבל בפועל זה משהו אחר לגמרי. מי החברות השכרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שיש הבדל גדול מבחינת המרווח לנהג, אבל בכל מקרה אף אחד לא מבטיח לך שזה הרכבים שתקבל אלא אני מניח שזו רק דוגמא, וסיכוי גדול שמה שתקבל בפועל זה משהו אחר לגמרי. מי החברות השכרה?

סיקסט בחו"ל (לא שלמה סיקסט מהארץ) מציע את הרכב הראשון, אוויס את השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע שני הרכבים מקטגוריות שונות.

ה-EDGE בקטגוריה "גדולה" יותר.

בכל מקרה בארצות הברית ברוב המקומות (בעיקר שדות תעופה גדולים) אתה נדרש לבחור "מהשורה" הרלבנטית אליך, אתה גם יכול לבדוק את הרכבים ואז לקחת מה שיותר מתאים לך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, שתי חברות השכרה שונות. כל אחת עובדת כנראה עם יצרן מכוניות אחר. לאוויס אין את השברולט ולסיקסט אין את האדג'. כמו כן ומהנסיון האחרון ששכרתי רכב 7 מקומות לחופשה משפחתית, גם שורת המכוניות הרלוונטיות תהיה זהה בדגם (רק בצבעים שונים).. חשבתי שאולי מישהו פה התנסה בשתיהן ויכול ליידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, ההורים שלי עכשיו חזרו מחופשה בקליפורניה.

שכרתי להם שם רכב מיני ואן דרך אופרן.

יצא להם 550 דולר אאל"ט לשבועיים והם קיבלו את הקרייסלר פסיפיקה.

רכב נהדר, 7 מקומות מאוד מאוד מרווח ומאובזר, שווה לשקול.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, שתי חברות השכרה שונות. כל אחת עובדת כנראה עם יצרן מכוניות אחר. לאוויס אין את השברולט ולסיקסט אין את האדג'. כמו כן ומהנסיון האחרון ששכרתי רכב 7 מקומות לחופשה משפחתית, גם שורת המכוניות הרלוונטיות תהיה זהה בדגם (רק בצבעים שונים).. חשבתי שאולי מישהו פה התנסה בשתיהן ויכול ליידע.

כל מה שכתבת פה לא נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, גיגלתי קצת ומצאתי כלהלן:

The Edge is larger and includes 113.9 cubic feet, while the Equinox only offers 103.2 cubic feet of cabin space.

... Front-row passengers in the Ford Edge get 40.2 inches of headroom and 42.6 inches of legroom,

which is more than 40 inches of headroom and 40.9 inches of legroom found in the Chevy Equinox.

הכל בקישור [h=1]Ford Edge vs Chevrolet Equinox[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בא לביטוח בחיפוש באתר של סיקסט. השברולט הוא SUV הזול, והמחיר הולך ועולה ככל שה - SUV גדול יותר (ג'יפ צ'ירוקי, ריינג' רובר, קרייזלר פאסיפיקה וכול').

פורד אדג' בסיקסט? נְיֶיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר פסיפיקה זה לא SUV אלא מיניוואן ולרוב יהיה זול מהSUV הבינוניים ומעלה.

בכל אופן, איך אתה יודע שאין לסיקסט אדג׳ בצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר פסיפיקה זה לא SUV אלא מיניוואן ולרוב יהיה זול מהSUV הבינוניים ומעלה.

בכל אופן, איך אתה יודע שאין לסיקסט אדג׳ בצי?

פשוט מאד - כשבוחרים באתר של סיקסט ברכב SUV, בתצוגת הרכבים ה - אדג' לא מופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר שוב. זה שהרכב לא מופיע כדוגמא לרכב בקבוצה לא אומר שהרכב לא קיים בצי. אלא אם כן מדובר בסוג רכב מובטח ( guaranteed model), כשאתה מבצע הזמנה של רכב השכרה, אתה לא מזמין את הרכב הספציפי שאתה רואה כדוגמא, אלא אותו או דומה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר שוב. זה שהרכב לא מופיע כדוגמא לרכב בקבוצה לא אומר שהרכב לא קיים בצי. אלא אם כן מדובר בסוג רכב מובטח ( guaranteed model), כשאתה מבצע הזמנה של רכב השכרה, אתה לא מזמין את הרכב הספציפי שאתה רואה כדוגמא, אלא אותו או דומה לו.

ובכן ידידי, השאלה הנשאלת היא:

אם אני מבכר לשכור פורד אדג', היכן נכון יהיה מצידי לעשות זאת?

בחברה המציגה בתצוגת רכבי SUV שלה את הרכב הזה (ואו רכב הדומה לו)?

או,

בחברה שאינה מציגה בתצוגת רכבי SUV שלה את הרכב הזה (ואו רכב הדומה לו)?

כמדומני שהשאלה רטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהחבילה הסלולרית שלך כוללת דקות שיחה בינלאומיות, אז קח את הטלפון שלך והתקשר לתחנות ההשכרה הרלוונטיות (רק תביא בחשבון הפרשי שעון בין 7-10 שעות, לא כולל שעון קיץ\חורף) ושאל בהן. לפני כשנתיים, כאשר תכננתי נסיעה לאיסלנד, ביררתי ומצאתי שהרכב בו הייתי מעוניין (אוקטביה 4X4) הוא היחיד בקבוצתו ב"הרץ" ובהתאם לכך הזמנתי דגם זה באמצעות השלוחה הישראלית של החברה, ואכן זה היה גם הדגם שקיבלתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהחבילה הסלולרית שלך כוללת דקות שיחה בינלאומיות, אז קח את הטלפון שלך והתקשר לתחנות ההשכרה הרלוונטיות (רק תביא בחשבון הפרשי שעון בין 7-10 שעות, לא כולל שעון קיץ\חורף) ושאל בהן. לפני כשנתיים, כאשר תכננתי נסיעה לאיסלנד, ביררתי ומצאתי שהרכב בו הייתי מעוניין (אוקטביה 4X4) הוא היחיד בקבוצתו ב"הרץ" ובהתאם לכך הזמנתי דגם זה באמצעות השלוחה הישראלית של החברה, ואכן זה היה גם הדגם שקיבלתי.

זה כבר מעבר לסבלנות שלי.

אם אקבל אדג' - מה טוב.

אם משהו מאותה קטגוריה - גם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...