Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגת מירוצים - המלצה על בי"ס ומדריך

eits
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לממהרים ולממהרות,

אני מתעניין בקורס נהיגה מתקדמת/נהיגת מירוצים (תלוי תקציב), כזה שלומדים בו לעומק איך נוהגים במכונית בכל מצב במהירות גבוהה, לא רק לעשות דריפט קטן עם בלם היד ולהרגיש גבר, אלא ממש את מיומנות הנהיגה המהירה.

חיפוש בגוגל העלה הרבה תוצאות, אין לי את הכלים לבחור מה הכי מתאים לי. יש המלצות?

תודה רבה

Veni, Vidi, Visa

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגת מרוצים כוללת בתוכה גם racecraft, שאין לי מושג מי וכמה מלמד בארץ. אני גם לא יודע אם זה רלבנטי למשהו, אלא אם אתה מתכנן להתחרות.

מה שמלמדים ברוב הקורסים והדרכות של נהיגה מתקדמת, שאני מכיר, זה דברים יסודיים יותר, כמו סוגי בלימה, ישיבה נכונה, מבט, אולי קווים נכונים במסלול (אם נוהגים במסלול). מיום יומיים כאלו אתה יכול ללמוד את היסודות, אבל לא חושב שזה מבטיח שליטה ברכב בכל מהירות, כל מצב. לזה דרוש בעיקר ניסיון והמון תרגולים.

לנהיגה מתקדמת, אביאל הוא אחלה וגם על גידי ומדריכים אחרים מפרודרייב שמעתי רק דברים טובים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלימוד בנהיגת מרוץ לעולם לא מסתיים , תמיד יש עוד מה ללמוד . אני יכול להעיד שהדבר היחיד שמפריד ביני לבין תחרות זה כסף . אתה גם צריך לקבוע לך יעד ראשוני לאיזה רמה את רוצה להגיע .

בהתחלה רציתי רק לנהוג נכון ואז נדבקתי בחיידק מכוניות המרוץ ( מכונית ספורט זה נחמד אבל זה לא מתקרב לרכב מסלול יעודי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תלוי תקציב, זה אתה מגדיר, ספר לנו כמה אתה באמת רוצה להשקיע בזה?

חוויה? אימון? קורס? כמה זמן? שעתיים-שלוש, יומיים, או תהליך של כמה חודשים?

נהיגה מתקדמת וטובה יותר ביום יום? נהיגת מרוצים? נהיגת מסלול?

חשוב לך שזה יהיה רכב מדליק/מיוחד או שזה לא באמת משנה העיקר הנהיגה? ואולי בכלל ברכב שלך?

ברגע שיהיה לך תשובות לאלה יהיה לך מאוד קל למצוא למי ללכת...

עריכה אחרונה על ידי YaronMi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...