Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה טרגית שהייתה בגילה בערב חג ראש השנה. הרכב הורד מהכביש ב2017.איך המשיך לנסוע?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד בעיה אצלנו זה הבתי משפט.....והיא הבעיה הגדולה ביותר, כי כבר שתפסו אחד כזה במקום שייכנסו ברב רבו אז נותנים לו חצי שנה שלילה ויאללה הביתה.

במקום לזמבר אנשים כאלו, ואני לא מדבר על אנשים מהמניין שרוצים להישפט כי לדעתם יש עניין במשהו מהדו"ח שקיבלו, אלא כאלה שהם "רוצחים" על הכביש.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

בדיוק.

לפני כשנתיים הייתי עד לתאונה קטלנית.

אחרי מס' חודשים זומנתי למתן עדות בבית המשפט. שם התברר לי שלנהג היו 12 הרשעות קודמות על נהיגה תחת סמים / אלכוהול.

בסיום העדות שלי עורך הדין שאל "האם לדעתי הבלתי מקצועית ניתן לומר שפלוני אשם בתאונה".

אמרתי לו שלעניות דעתי המזועזעת כבוד בית המשפט אשם בתאונה, על כך שפלוני היה בכלל על הכביש ולא מאחורי סורג ובריח עוד לפני שהרג מישהו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המשטרה מייחסת לנאשם המתה בקלות דעת"

אולי גם את רבין רצחו בקלות דעת?

עד שאנשים לא יצאו החוצה ולא יתחילו למחות על קלות הענישה שנותנים לעבריינים סדרתיים אז כלום לא ישתנה בכביש.

כל יום אנשים נורמטיבים עוברים על חוקי התנועה ועבריינים עם הרשעות קודמות נוסעים בכביש כאילו כלום לא קרה.

זאת המציאות.

התאונה הנ"ל היתה יכולה להמנע אם הבחור היה במאסר או לפחות בשלילה!

הוא לא בחור נורמטיבי שהיה מתחת לרדאר!! אלא עבריין עם הרשעות תעבורה קודמות.

ואל תחפשו הצדקות או תגידו שאין מה לעשות כי אלו החיים שלכם!! היום זה הזוג הזה ומחר זה אתם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך להיות גזען, יש נושא של עובדות.

היחס של החברה הערבית הוא x מהאוכלוסייה בישראל, והם אחראים על מרבית התאונות, אני לא זוכר לגמרי את הנתונים שפורסמו בנושא.

וכאשר אתה נוסע בכביש 90, עד מצוקי דרגות, ישנה אוכלוסיס שעוקפת באופן קבוע, בפס לבן, לוחות רישוי לבנות או צהובות של שכנינו.

אין אף ניידת, אף שוטר בנמצא.

הנה נתונים, אני לא חושב שערוץ 2 שמו לב מה הם עשו

mod3tnkrkujr.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע פשוט רוצחים....!!!!

ואני שוב אומר יש לנו בעיה איתם ובעיה רצינית שהמשטרה או שלא רוצה או שפשוט מעלימה עין.

שוויץ היה יכול להיות פה אם לא היו........

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נסעו את בגין מצפון וירדו ברוזמרין.

מהמצלמה של בגין אני כבר קיבלתי דוחות

מה הבעיה להאיץ רק אחרי המצלמה (וגם להאט לפניה)? ממנה, ועד מחלף הרוזמרין יש מספיק כביש כדי לצבור מהירות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...