Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת הגבלות שימוש ברכב של עולה חדש לפני תום הזמן

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חבר שעלה לארץ לפני שנתיים וקנה רכב חדש בעזרת ההטבות של עולה חדש החליט לעזוב את הארץ והשאיר את הרכב אצלי.

במצב הנוכחי, אי אפשר להעביר בעלות על הרכב, ולא לנהוג בו לאף אחד פרט לבעל הרכב ובת זוגו, וכך במשך 4 שנים מיום תחילת הבעלות על הרכב.

השאלה שלי היא האם קיימת לי האופציה להשתחרר מכל ההגבלות, או לפחות להיות רשאי לנהוג ברכב לפני תום תקופת 4 השנים (זה יוצא עוד יותר משנתיים), אולי לשלם את יתרה היחסית מההטבה שהוא קיבל כעולה כשהוא רכב את רכב. יש לציין שיש לי ייפוי כח מלא על הרכב מצד בעליו.

היינו רוצים למכור את הרכב או לפחות לעשות בו שימוש כלשהו כבר עכשיו.

כשהתקשרתי לבית המכס נתקלתי במענה קולי וחוסר יכולת לדבר עם בן אנוש. אשמח לשמוע אם מישהו עשה משהו כזה.

תודה!

הסובארו שבסמלון למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב תייר אני יודע שאפשר לשלם את יתרת הנחה שקיבלו ואז יורד כל המגבלות, כנראה אותו דבר בעולה חדש,

תיגש למכס ותבקש שובר לתשלום את יתרת הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שסאמי אמר, זה בטח משהו כמו מי שקונה מונית ורוצה למכור ולהפוך אותו לרכב פרטי, בטח תצטרך לשלם את ההפרש שהעולה חדש לא שילם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...