Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת רכב (שנרכש בתשלומים) מחברת ליסינג

Felony
שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מצטער מראש אם השאלה לא שייכת לכאן אך לא מצאתי מקום אחר לשאול אותה. קניתי רנו קליאו לפני כמה חודשים מליס4יו האוטו מדהים והכל אבל קצת יקר לי להחזיק אותה, רציתי לדעת אם יש אופציה לבטל הכל את כל העסקה והתשלומים ולהחזיר להם את הרכב? איך התהליך הזה עובד וכו.. לצערי קניתי את הרכב מחוסר סבלנות כיוון שאת הקודם ריסקו לי ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי,

תודה מראש לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חברת ליסינג התנאים שונים. הכל צריך להיות רשום בחוזה.

בחלק מהחברות הקנס הוא תשלום של כמה חודשי חכירה , בחלק אחר יותר מזה. תלוי גם בשלב בו רוצים להחזיר את הרכב ( כמה שיותר מוקדם, ככה הקנס גבוה יותר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור האם קנית מהם את הרכב או שהרכב בעסקת ליסינג פרטי.

אם קנית מהם-אתה מכסה את ההלוואה שניתנה דרך הגורם המממן (חברת המימון) וליספור יו אינה מעורבת כלל.

אם הרכב חדש בעסקת ליסינג פרטי-מעריך שניתן לצאת מהחוזה תמורת קנס (צריך לבדוק מה כתוב בחוזה)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת את הרכב והוא על שמך לא ניתן להחזירו והאפשרות היחידה שלך היא לנסות ולמכור את הרכב.

אבל אם הרכב עדיין בתשלומים לליסינג אני יכול למכור אותו בכל זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאתה לא מחזיר את כל החוב לחברת ליסינג ( בתשלומים או את כל הסכום בתשלום אחד ), אינך יכול למכור. אולי הקונה שיבואו יסכים להעביר את התשלום לחברת ליסינג כדי לשחרר את הרכב. אבל יכול להיות שתצטרך לקחת הלוואת גישור, לסגור את החוב מול חברת ליסינג, ורק אחרי זה למכור ולסגור את ההלוואה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב כזה אתה יכול למצוא קונה ולחתום על זכרון דברים שעם סכום הקנייה שתקבל מהקונה, אתה מסיר את השעבוד ואז עושה העברת בעלות.

תתכונן להתכופף במחירון, כי בצד השני לא חסר קליאו בחברות הליסינג עם קילומטרים בודדים שאפשר פשוט לשלם ולקחת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי (ונראה לי שגם לך לא ברור) איזה עיסקה ביצעת.

האם רכשת רכב חדש מחברת הליסינג? או משומש?

מי נתן לך את המימון לעסקה? בד"כ זו חברת מימון שעובדת עם חברת הליסינג, לא חברת הליסינג עצמה.

האם הרכב רשום על שמך או על שם חברת הליסינג?

תגדיר "קצת יקר לי". האם רכשת אותו במימון מלא? חלקי? מה גובה ההחזר?

האם תרכוש רכב אחר במקומו? אם כן, איך אתה מתכוון לעשות זאת?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...