Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ספורטיבי עד 50 אלף

B.D.B.
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב משפחתי לאישתי. משהו מספיק גדול לתינוק וילדה קטנה. הבעיה שיש לי דרישה אחת "מוזרה" שיהיה מהנה לנהיגה (ביחס לקטגוריה כמובן). תקציב עד 50 אלף ועד 7 שנים על הכביש, עדיפות להאצ'בק.

חשבתי על הלאון, אבל ה-1.2 חלשה מידי ה-1.8 יקר מידי וה-1.4 היה רק ידני. גולף מחוץ לתקציב וכנ"ל מאזדה 3 האצ'בק (דור 3). בדקתי את ה-308, אבל לא אהבתי את הגיר הרובוטי. ניסיתי גם את הפוקוס האצ'בק לאחר מתיחת פנים (1.5 טורבו עם גיר פלאנטרי) שמאוד אהבתי, אבל אישתי פחות. גם נסעתי על סיוויק דור קודם (2011-2015), שהיה בסדר, אבל הצריכת דלק גבוהה והביצועים בפוקוס עדיפים.

יש עוד רכבים ששווה לבדוק?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אסטרה אחרי 2016, אתה גם יכול לרדת לרכבים קטנים כמו סיאט איביזה, מהדור הנוכחי, שיהיה מרווח נעים זריז ובטיחותי.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשום באינטרנט ה-EAT6 ב-308 היא automated manual, מצד שני רשום גם שיש לה ממיר מומנט, אז אני קצת מבולבל. ככה או ככה, היא מתנהגת כרובוטית חד-מצמדית. קצת רועדת בגלגול ללא גז מעמידה, השהיה ארוכה בהורדת הילוך והעברות הילוכים מורגשות.

אופל אסטרה אחרי 2016, אתה גם יכול לרדת לרכבים קטנים כמו סיאט איביזה, מהדור הנוכחי, שיהיה מרווח נעים זריז ובטיחותי.

האסטרה לא נכנסת בתקציב, האיביזה קטנה מידי לעגלת תינוק.

פוקוס 1.5 היא בדיוק המענה לדרישות שלך ולכן ממליץ לשקול שוב, מה אשתך לא אהבה ברכב?

הרכב מרגיש לה גדול וכבד, כנראה בגלל הקונסולה הגדולה והראות האחורית המוגבלת יחסית.

עריכה אחרונה על ידי B.D.B.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשום באינטרנט ה-EAT6 ב-308 היא automated manual, מצד שני רשום גם שיש לה ממיר מומנט, אז אני קצת מבולבל. ככה או ככה, היא מתנהגת כרובוטית חד-מצמדית. קצת רועדת בגלגול ללא גז מעמידה, השהיה ארוכה בהורדת הילוך והעברות הילוכים מורגשות.

.

הגיר ב-308 הוא גיר פלאנטרי תוצרת אייסין.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 פלנטרית. כנראה שנסעת על אקזמפלר בעייתי. רחוק שנות אור מכל רובוטית דו מצמדית, בטח ובטח מחד מצמדית.

מהמר שמה שחווית זה כנראה רעידות מהמנוע בשל היותו משולש צילינדרים.

לעניין איטיות התגובה, יש כפתור קסם S ליד ידית ההילוכים, לחץ עליו וראה מה קורה, הרכב מתחדד בצורה מפתיעה ביותר החל מתגובות הגיר וכלה בדוושת הגז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחפש ג'ולייטה, אבל היא באמת תהיה רובוטית וישנה בכמה שנים משאר האלטרנטיבות פה.

הפוקוס היא בדיוק מה שאתה מחפש. הייתי מנסה שוב, לא תמיד זו אהבה ממבט ראשון (גילוי נאות: מחזיק אחת דומה, אקובוסט ידנית מלפני מתיחת הפנים).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה עוד 308 ליתר ביטחון, יכול להיות שזה היה פשוט משהו בגיר הספציפי הזה. הכיוון כרגע הוא הפוקוס, למרות שאשתי קצת מודאגת מהצריכה העירונית הגבוהה. הנסועה היומית שלה היא פחות מ-10 ק"מ, ככה שזה לא ממש משנה, זה בעיקר פסיכולוגית. ראיתי שיש כמה גולפים 1.4 2013 עם ק"מ סביר שנכנסים בתקציב, איך הרכב ביחס לשאר האופציות? האם זאת התיבה הבעיתית (DSG7 יבש כמדומני)?

לגבי הג'ולייטה, אני לא חושב שהרכב גדול מספיק למשפחתית, אבל אני אבדוק. איך התיבה שם מבחינת אמינות וביצועים? היא כפולת מצמד?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה לא קטנה משמעותית, היא באותה קטגוריה. גם הפוקוס לא מאוד מרווחת, אבל תספיק לשני ילדים.

הגיר בג'ולייטה הוא דו מצמדי ונחשב למוצלח יחסית לסוגו ככל שהבנתי מגעת. אם זה מעניין אותך הייתי מחפש עוד מידע.

הגולף מגיעה עם dsg7 (יבש), ולדעתי תרגיש פחות ספורטיבית, אבל אין מניעה לעשות נסיעת מבחן, אולי תאהבו.

ועדיין, לדעתי, הפוקוס מנצחת בהשוואה שלך - היא תהיה יותר חדשה (בכמה שנים!) ועם גיר פלנטרי. פרט לצריכת דלק ומעט צפיפות, היא הבחירה הכי נכונה פה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני אומר קטנה, אני מתכוון בעיקר תא מטען, כי בקרוב נצטרך להכניס שם אמבטיה לתינוק. לא אני ולא אישתי גבוהים במיוחד (בלשון המעטה, אני 1.70) ולילדה אין עוד 3.

אם הגולף מגיעה עם הגיר הבעייתי, אני פוסל אותה על הסף, ככה שזה לא רלוונטי.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עוד יותר שווה לקנות פוקוס 2016 ( סטיישן ).

רכב "ספורטיבי" וחסכון בדלק בדרך כלל לא הולכים ביחד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עוד יותר שווה לקנות פוקוס 2016 ( סטיישן ).

רכב "ספורטיבי" וחסכון בדלק בדרך כלל לא הולכים ביחד.

הרכב באמת טוב, אבל צריכת הדלק שלו היא לא תחרותית בעליל, רכבים אחרים עם אותו סוג מנוע וכוח, מציעים צריכת דלק עדיפה של בערך 30 אחוז, אבל למי שלא נוסע הרבה, המחיר מתאים והוא יודע שהרכב לא סחיר, במחיר המתאים זה יכול להיות אחלה רכב שיסב הנאה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר שיש לי ב-208 (זהה ל- 308) מגיב משמעותית יותר טוב מהגיר שהיה לי באסטרה טורבו 2013 (פח אשפה של אמינות) וכפי שרשמו כאן מצב הספורט משנה את הרכב לחלוטין על חשבון משיכת הילוכים וצריכת דלק מוגברת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לא להשאיר אף אחד במתח, בסוף לא הלכנו לראות עוד רכב והחלטנו ללכת על הפוקוס האצ'בק 2016 ברמת גימור טיטניום (ג'נטים 18, מע' אנדרויד, התנעה ללא מפתח ועוד). נשבע שזאת לא היתה החלטה שלי, למרות שמהתחלה הכי העדפתי את הפוקוס. עדיין לא נסענו מיכל מלא מן הסתם, אז אין לי שום מידע על הצריכת דלק למעט המחשב דרך, שמנסיון יותר שקרן מהפוליטיקאי הממוצע. כרגע לפי המחשב בנסיעה עירונות בלבד, 8.5-9 ק"מ\ל', שזה חסכוני יותר מהרכב שהחליף ועם 50% יותר כ"ס לטון. שנינו מאוד מרוצים.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...