Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב פיג'ו 301 1.6 דיזל ידני

ניב סרף
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר כמה חודשים של חיפוש רכב והרבה פסילות של סיאט איביזה, הגעתי עכשיו למציאה של פיג'ו 301 1.6 דיזל ידני מסוף 2016 ק"מ נמוך ומטופלת היטב.

רציתי לשמוע את חוות דעתם של המומחים על הרכב גם מטעמי עלויות אחזקה, אמינות ועמידות של הרכב.

משרשר פוסט ישן שלי על הדרישות לרכב:

"רכב לחייל 40K+-

חייל בן 20 לפני שירות קבע,

מחפש רכב משומש לטווח ארוך עד ה45K מקסימום.

הקריטריונים הם ע"פי סדר יורד:

1.חסכוני (לא משנה ידני או אוטומט)

2.גודל תא מטען ונוסעים- נוסע הרבה פעמים עם רכב מלא ועם ציוד בתא המטען (מיני משפחתית תענה על הדרישה).

3.אמינות- ראש שקט וכמה שפחות צרות וטיפולים.

4. כוח- בכל זאת רכב צעיר עם טיפה כוח וסחיבה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע מידי פעם על מונית דיזל כזאת, הנהג מרוצה מהרכב, לי בתור נוסע גם טוב, מאחור מרווח מאוד, נוחות נסיעה טובה ותא מטען גדול.

בנוסף לדיזל יש כול לצד צריכת דלק טובה, מרגישים את רעש המנוע בפנים אך לא ברמה מפריעה.

איכות החומרים פשוטה ובגירסת הדיזל תא נוסעים פחות מהודר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ב301, היא הנדסת אנוש נוראית, ואני מדבר על הדברים מכיוונים ישיבה, כיוון מראה, חלונות, וכו...

רעד בלתי נסבל, ואני לא מדבר על נסיעה קצרה, תסע בתור נהג למרחקים ואני לא מתכוון חיפה עד אילת, שכאן בכלל השתמשתי באטמי אזניים,

אני מתכוון על נסיעה של שעה רצופה בכביש בינעירוני במהירות של כ110-120 קמ"ש, אתה תצא מותש מהרעש.

טיפולים יקרים מאוד לרכב המיודע לשווקים מתפתחים, טיפול קטן עולה בדגם הבנזין הרובוטי 800 ש"ח, גדול 1200 ש"ח.

לאם אתה חושב להרגיש "רכב צעיר" ב301 אז צר לי לאכזב אותך, מדובר ברכב משעמם ברמות שקשה לתאר, ואין בו שום דבר צעיר.

אני לא ממליץ על הרכב הזה בשום פנים ואופן.

עדיף שתקנה 208, פיקאסו או כל רכב דיזל אחר או בנזין חסכוני אפילו כמה שנים פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לך הייתה 1.2 כמה שזכור לי, זה לא ממש רלוונטי לפות"ש שמחפש רכב דיזל.

אני כן מסכים שהרכב לא נראה צעיר, אבל זה שיקול שלו וטעם שלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ב301, היא הנדסת אנוש נוראית, ואני מדבר על הדברים מכיוונים ישיבה, כיוון מראה, חלונות, וכו...

רעד בלתי נסבל, ואני לא מדבר על נסיעה קצרה, תסע בתור נהג למרחקים ואני לא מתכוון חיפה עד אילת, שכאן בכלל השתמשתי באטמי אזניים,

אני מתכוון על נסיעה של שעה רצופה בכביש בינעירוני במהירות של כ110-120 קמ"ש, אתה תצא מותש מהרעש.

טיפולים יקרים מאוד לרכב המיודע לשווקים מתפתחים, טיפול קטן עולה בדגם הבנזין הרובוטי 800 ש"ח, גדול 1200 ש"ח.

לאם אתה חושב להרגיש "רכב צעיר" ב301 אז צר לי לאכזב אותך, מדובר ברכב משעמם ברמות שקשה לתאר, ואין בו שום דבר צעיר.

אני לא ממליץ על הרכב הזה בשום פנים ואופן.

עדיף שתקנה 208, פיקאסו או כל רכב דיזל אחר או בנזין חסכוני אפילו כמה שנים פחות.

זה אכן לא רכב צעיר בכלל.

נראה לי קצת נסחפת עם הרעש. נסעתי כמה פעמים במונית כזו.

נראה לי רכב פונקציונלי שעונה של הדרישות של פות"ש.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהסלד במנוע 1.2 גבוה יותר, בדיזל המצב המצב די בסדר במיוחד אם שומעים מוסיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מנסיון כנוסע במוניות, לרבות בנסיעות בינעירוניות, מרווח, נוח מאוד ולא זוכר רמת רעש חריגה. לטעמי ובהנחה שמדובר במכונית שמורה ובמחיר שאינו גבוה יחסית, בהחלט קניה טובה. כדאי גם לזכור שמנוע דיזל מעלה קרוב לודאי את רמת הביקוש בשוק המשומשות אפילו כשמדובר ב 301.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוס עבודה,המכלולים המכניים מאד אמינים,וגם הרכב די נוח,אני הייתי מעדיף C4 או 208 עם אותם מכלולים אבל זה בסדר גמור והרכב חסכוני מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שממליצים לפות"ש בכל פשטות לשחרר 40K ש"ח על 301,

פות"ש, תקשיב, אני קניתי את ה301 1.2 בנזין (לא דיזל) שלי במבצע 69000 ש"ח מ0 ק"מ, ואני אומר לך אתה תתחרט, הרכב הזה לא שווה אפילו 10K, רכב ברמה נמוכה מאוד, מתפרק ולא מזדקן בכבוד, הנסיון שלי שנתיים וחצי ארורות שכללו גם תקלות, אתה תקלל את הרגע שבו שחררתה 40K ארורים על גרוטאה כזו,

לך תקנה רכב נורמלי, גם אם יהיה ישן יותר, אם תרצה בגאז', תוריד כסאות ברכב 5 דלתות ויהיה מלא נפתח, יש לך מלא דוגמאות כמו 208 דיזל, קקטוס דיזל וכו.., אך תקבל רכב נורמלי שאתה גם תהנה ממנו ולא תרצה להיפתר אחרי יומיים, ראה הוזהרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווילדלנד, אתה קצת מגזים. כן, מדובר ברכב בסיסי לעולם השלישי ובגרסת הדיזל הידנית היא תעשה את העבודה של הובלה מ-A ל-B בנוחות וחיסכון. המיצובישי אטראז' למשל, היא רכב הרבה יותר גרוע.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדיזל אין את חוסר הכוח של1.2, בנוסף הגיר ידני הבדל עצום לעומת הרובוט.

בפיגו שאני נוסע שום דבר לא מתפרק וזה עוד מונית.

קקטוס עם ק״מ סבור תעלה הרבה יותר מ40 אלף.

גם 208 תעלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב עדיף C3 או C4 או פיגו 208 דיזל ידנית.
אבל פותש מצא 301 מטופלת ועם קילומטראז נמוך כך שזה דיון קצת אחר.

לא שזה רכב ייחודי ונדיר אבל עדיין זה אחרת כשמצא משהו ספציפי

חוץ מזה שההצעות שלך כנראה יהיו יקרות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שממליצים לפות"ש בכל פשטות לשחרר 40K ש"ח על 301,

פות"ש, תקשיב, אני קניתי את ה301 1.2 בנזין (לא דיזל) שלי במבצע 69000 ש"ח מ0 ק"מ, ואני אומר לך אתה תתחרט, הרכב הזה לא שווה אפילו 10K, רכב ברמה נמוכה מאוד, מתפרק ולא מזדקן בכבוד, הנסיון שלי שנתיים וחצי ארורות שכללו גם תקלות, אתה תקלל את הרגע שבו שחררתה 40K ארורים על גרוטאה כזו,

לך תקנה רכב נורמלי, גם אם יהיה ישן יותר, אם תרצה בגאז', תוריד כסאות ברכב 5 דלתות ויהיה מלא נפתח, יש לך מלא דוגמאות כמו 208 דיזל, קקטוס דיזל וכו.., אך תקבל רכב נורמלי שאתה גם תהנה ממנו ולא תרצה להיפתר אחרי יומיים, ראה הוזהרת.

קודם כתבתי שקצת נסחפת. פה ממש נסחפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין למה אתה חושב שנסחפתי?

אני מדבר בתור אחד שהחזיק רכב כזה וסבל ממנו, ולא, אני לא מדבר רק על יחידת הכח, אלא על החבילה הכוללת הגרועה והבלתי נסבלת.

אני היום מחזיר ברכב צרפתי אחר, רנו לצורך העניין, רכב ישן עם קילומטראג' גבוהה, שסובל מכמה בעיות הדורשות תיקון, אך לפחות אני מרוצה מהרכב, כיף לי ונוח לי לנהוג עליו, אך ב301 הזו פשוט לא יכולתי, לא מוצא הצדקה לשלם סכום כזה גבוהה על פיסת פח בלתי נסבלת, אני עשיתי טעות דומה, וכאן מנסה להזהיר ולעזור לפות"ש לא ליפול באותו בור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...