Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב פיג'ו 301 1.6 דיזל ידני

ניב סרף
שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לאשתי היה 301 שהיא קיבלה מהעבודה - אמנם 1.2 רובוטי, אבל חוץ מהגיר והמנוע (שהם אכן מהמזעזעים ביותר שאי פעם יצא לי לנסוע עליהם ולעולם לא הייתי שם שקל מכספי האישי על רכב כזה) הרכב הוא לא נורא.

נכון, הנדסת האנוש על הפנים (מתגי החלונות החשמליים במרכז הקונסולה) אבל יש לו כמה יתרונות בדמות תא מטען גדול מאוד, מרחב פנימי טוב ומושבים די נוחים.

עם זאת אני לא חושב שהוא שווה 40 אלף שקל - אם ה-1.2 שווה בין 5,000 ל-10,000 ש"ח, הדיזל שווה לדעתי באזור ה-20,000-25,000 ש"ח - זה לא ציטוט ממחירון, זה פשוט כמה אני הייתי מוכן לשלם עליו.

מה שכן, לא ברור לי מה הקשר בין 301 לדרישות, במיוחד בסעיף האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין למה אתה חושב שנסחפתי?

.

י

ואני אומר לך אתה תתחרט, הרכב הזה לא שווה אפילו 10K,

.

בגלל זה.

אני לא מכיר רכב ב 10k שעדיף על מה שפות"ש שוקל

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמתכונת הדיזל הידני מדובר ברכב בהחלט אמין, לא ככה?

בהיבט המנוע והגיר כנראה שכן, כל השאר מרגיש מאוד זול ובסיסי. אבל זו תחושה סובייקטיבית שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמחיר בהתאם.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהיבט המנוע והגיר כנראה שכן, כל השאר מרגיש מאוד זול ובסיסי. אבל זו תחושה סובייקטיבית שלי.
בהחלט זול ובסיסי אבל מה הקשר לאמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין למה אתה חושב שנסחפתי?

אני מדבר בתור אחד שהחזיק רכב כזה וסבל ממנו, ולא, אני לא מדבר רק על יחידת הכח, אלא על החבילה הכוללת הגרועה והבלתי נסבלת.

אני היום מחזיר ברכב צרפתי אחר, רנו לצורך העניין, רכב ישן עם קילומטראג' גבוהה, שסובל מכמה בעיות הדורשות תיקון, אך לפחות אני מרוצה מהרכב, כיף לי ונוח לי לנהוג עליו, אך ב301 הזו פשוט לא יכולתי, לא מוצא הצדקה לשלם סכום כזה גבוהה על פיסת פח בלתי נסבלת, אני עשיתי טעות דומה, וכאן מנסה להזהיר ולעזור לפות"ש לא ליפול באותו בור.

האוטו עליו שואל הפותח אינו האוטו שאתה מדבר עליו, העובדה שאתה מתנדב להניא אותו מה"קטסטרופה" הצפויה היא בהחלט מעשה נאה, רק שהיא מחטיאה את המטרה. אני, כמו אחרים כאן מכיר מוניות עם המכלולים הללו של מנוע דיזל וגיר ידני, לא זוכר שדרשתי מהנהג אי פעם אטמי אוזניים אחרת אני יורד, גם לא בנסיעות בינעירוניות, יותר מכך האוטו מרווח ונוח הרבה יותר ממכוניות במחיר דומה ואיבזור הפנים ואיכותו אמנם אינם ברמה גבוהה, אבל לא נופלים מהנורמה שבקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנהג גם על סקודה רפיד ויונדאי i25 שאמורות להיות באותו סגמנט, אני יכול להגיד לך שאין ל301 מה לחפש מולם, היא ברמה הרבה יותר נמוכה בלשון המעטה,

יש מלא רכבים בשוק שיהיו בחירה הרבה יותר נכונה,

אני אישית לא הייתי משחרר 40K על 301 ידנית דיזל, אלא הייתי מוסיף עוד 5 או אפילו 10 מהלוואה על קקטוס או 208 אותו שנתון.

לדעתי ה301 דיזל לא שווה את הסכום הזה, ואני באמת לא מגזים, נסעתי פעמיים מחיפה לאילת ב301, פעם ראשונה הגעתי עייף מאוד מהרעש, פעם שניה כבר דאגתי לאטמי אזניים והגעתי לשם כמו חדש.

אני ראיתי המלצה מטופשת כמו שיש כאן בתרד הזה ב2016, ורצתי לקנות, בסופו של דבר יצאת רק מפסיד, והתחרטתי למה לא הקשבתי והוספתי עוד טיפה כדי לקנות רכב נורמלי, לכן אסור להמליץ בשום פנים ואופן לחבר פורום, שיקנה פיג'ו 301/סי אליזה או אטראז', כי קניה כזו, תהיה אכזבה, סבל ותעלה לבחור ביוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמצלצה כאן היא על דיזל, כך שאין את הרעש המדובר, אישית כול פעם שאני רואה שה 301 הולכת לקחת אותי לעבודה אני מרוצה כי אני יודע שתהיה נסיעה נוחה.

הראפיד דיזל יקרה יותר, והאקסנט לדעתי נופלת בתחום הנוחות ובטח בתחום הביצועים וצריכת דלק מול הגירסת הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מוזר שגרסת הדיזל תהיה שקטה יותר, אלא אם הבידוד טוב יותר עוד משלבי הייצור, שאת זה אני לא יודע, וכנראה באמת יש הבדל בין הבנזין לדיזל ברמת איכות הבידוד, אחרת זה פשוט לא מסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה לא הבידוד כמו הסלד עבודה שכניראה נמוך יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...