Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב מיני משפחתי/סופר מיני, 50K

ירוןמ
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב ומועדים לשמחה,

אנחנו זוג צעיר המצפים להרחבת המשפחה בקרוב, ורצינו לשדרג את האוטו הקיים (אלטו 2012)

חשבנו להשקיע כ50K ש"ח, אבל ריבוי הדגמים ואופצות הרכישה גרמו לנו ללכת לאיבוד (האלטו נקנתה בזמנו ישירות מהיבואן)

ככל הדבר נחוץ ויהיה משמעותי, נוכל להשקיע כ55K.

רוב הזמן הרכב ישמש נהג יחיד לעבודה (40 קמ לכל כיוון), ואחת לשבועיים נסיעה יותר רצינית (כפר סבא-רמת הגולן)

השאיפה לרכב שישמש אותנו ל4-5 שנים הבאות, אין העדפה למותג מסוים.

אני יודע שהתקציב לא גבוה, אבל מבחינת העדפות אני מחפש:

משנתון 2015 +-

אוטומט

קמ נמוך ככל האפשר

צריכת דלק נמוכה לצד ביצועי מנוע טובים. (אני עם מנוע של 1000 סמק בשנים האחרונות, אז הכל יחסי)

אשמח לשמוע המלצות :)

תודה רבה!

מה שהיה הוא שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו? :o

בשיח עם אחד מחברי הפורום ועם משפחה וחברים, הוצע לי להתמקד יותר במכונית משפחתית מאשר בסופר מיני/שנתון חדש, וזאת כחלק מתפיסה לטווח הרחוק.

בדקתי דגמים כמו i35 בשנתונים 2013-2014, אבל צריכה הדלק לא משהו בלשון המעטה (קרוב ל1:10)

ראיתי גם כמה דגמי איביזה 2014-2015 שנכנסים בתקציב, אבל הוצע לי להתרחק עקב הבעייתיות בגיר

עוד עצות?

מה שהיה הוא שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני בערך באותו המצב כולל האלטו כרגע, בנתיים אני מחפש איביזה רפרנס 1.2 2016 אבל ידנית ( רוב הנסיעות אשדוד נתב"ג וחזור) וניתן למצוא ב 44,000 במצב די טוב, אבל התפשרות על הידני ( נובע מחוסר רצון להיכנס לסיבוך עם התיבה האוטומאטית). אנחנו עם אותו תקציב הייתי ממליץ לך לחפש אולי טויוטה יאריס מאמין שזה יהיה קשה עם מתיחה קטנה של התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה, רכב יחסית חדש, אוטומטי, חסכוני ועם ביצועים טובים - קשה למצוא.

אם אתה מוכן להתפשר על ביצועים, הייתי מתחיל בהונדה ג'אז 2015 (הדגם הנוכחי), ברמת אבזור קומפורט. לא יהיה פשוט למצוא אחת, אבל צריך להיות אפשרי (או שאפשר להתגמש טיפה בתקציב).

אופציה אחרת (פחות מוצלחת מבחינת בטיחות) תהיה טויוטה ספייס וורסו, וגם היא לא חזקה במיוחד.

בצד השני של הסקאלה, רכב חזק ונעים משמעותית (אבל בלי בטיחות אקטיבית שיש בג'אז) יהיה פיג'ו 308 (אפשר גם בסטיישן), שיכנס בתקציב בקלילות ל-2015 (ואולי גם 2016). כאן לא תהיה בעיה של כח, אבל מומלץ מאוד לשים לב לרצועת התזמון המתפוררת. אם תקנה אחת שלא הוחלפה לה עדיין רצועה, כנס לאחד המוסכים המתמחים לפחות לבדיקה (אם לא להחלפה מונעת). יש כאן המון מידע לגבי הבעיה הזו, חיפוש קצר יניב תוצאות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, 40 ק״מ לכל כיוון זה לא מעט. ממליץ לך לבדוק את הקיה פיקנטו, היא מאוד מאובזרת בכל שנתון ומאוד חסכונית. חוץ מזה היא אמינה וכמעט ולא רואה מוסך, שזה חשוב במיוחד כשאתה הולך לנסוע עליה הרבה. יש לה תיבת הילוכים רגילה ולא רובוטית וקל למכור אותה אח״כ כי יש לה ביקוש גבוה. בקיצור קח אותה לנסיעת מבחן ותראה בעצמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו ממש לא תהיה חסכונית והרבה פחות מרווחת מההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף שההונדה ג'אז מרווח וחסכונית, מדאיג אותי מנוע ה1.3 החלש שלה, על כל ה102 כ"ס שלו.

אני מתלבט אם להשקיע עוד קצת עבור I25 1.6, או ראפיד.

מה שהיה הוא שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף שההונדה ג'אז מרווח וחסכונית, מדאיג אותי מנוע ה1.3 החלש שלה, על כל ה102 כ"ס שלו.

אני מתלבט אם להשקיע עוד קצת עבור I25 1.6, או ראפיד.

זה באמת יכולה להיות בעיה,

מה אופי הנסיעות שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדאיג מבחינת כוח ויכולות סחיבה, בוודאי כשמדובר ברכב לא חדש (מכוון לשנתונים 2013-2015

רוב הנסיעות של אדם יחיד, 3-4 פעמים בשבוע כ80 ק"מ ליום, ופעם בחודש נסיעה לרמת הגולן (משהו כמו 200 ק"מ לכיוון)

מה שהיה הוא שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי i25 מהשכרה למספר ימים, עגלה זאת מחמאה לרכב הזה.

כפי שנאמר כאן, פג׳ו 308 סטיישן 2015-6 תכנס בקלות לתקציב, אלה רכבים שהיו רק בליסינג.

אופציה אחרת היא לחפש 308 האצבק מבעלות פרטית. יש גם סיטרואן קקטוס שחלק מהדגמים קיבלו 5 שנות אחריות, אני לא מכיר את השוק שלהן והמחירים שאפשר לסגור עסקה.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שרכישה מבן משפחה לא תשפיע על היחסים במקרה ויהיו תקלות לרכב בהמשך.

בכללי, אין יותר טוב מתקנות רכב ממישהו שמכירים, שיודעים מה עבר על הרכב ואיך ננהג וטופל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...