Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למזוודה רכה/בד 30 אינץ איכותית וחזקה

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיועדת לטיול ארוך והרבה טיסות ממדינה למדינה ומעבר בין הרבה מלונות, מעוניין במזוודה 30 אינץ(אמור להספיק לי)שתהיה מבד עמיד וחזק ושל חברה טובה ואיכותית שתחזיק לי מעמד ולא תקרע בדרך.בתקציב של עד 400 ש״ח,יש דבר כזה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על המזוודות האלו:

http://www.modancamping.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=105749&FragmentId=476160

שורדות עשרות טיסות והתעללות כללית. לא יודע אם אפשר למצוא שלא בסט.

חסרון - יחסית כבדה, כלומר גונבת לך חלק ממשקל הכבודה המותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא לקחת מזוודות 30 אינץ אלא פחות (25-27 אינץ)

הסיבה היא שמוצר לך לקחת לרוב עד 23 קג ובמזוודה של 30 אתה יכול להעמיס גם מעל 30 קילו של בגדים וכו כי יש מקום...

(הכותב נמצא כרגע בירח דבש שלו עם מזוודה 29, מזוודה 25 ועוד טרולי מלא בקניות של 20 אינץ)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הכל תלוי במה שמים במזוודה.

נעליים וביגוד חם תופס יותר נפח ממשקל ואז מזוודה גדולה זה הכרח.

בנסיעה בקיץ עם זוג אחד ספייר של נעליים אני נוסע גם לשבועיים עם מזוודת 25" כולל מקום לקצת קניות ביעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על טיול של כמה חודשים לאדם יחיד.

מזוודה של חברת סוויס נחשבת לטובה/איכותית?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למצוא מה שאתה מחפש ב 400 שח. אין חיה כזו, תתכונון לשלם פי שתיים ויותר.

אם המזוודה הולכת לעבור התעללות אני מציע לך לרכוש מזוודה מסוג ROLLING TRANSPORTER של OSPREY, או דגם דומה של EAGLE CREEK

הן עמידות מאוד לזעזועים ומכות, עשויות מניילון חזק שקשה לקרוע, אבל לא יפות, ולרוב הן על 2 גלגלים בלבד.

כל המזוודות של SWISS ושאר מותגי המדבקה בעלות של 400 שח לא ישרדו התעללות קצרה ביותר.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הכל תלוי במה שמים במזוודה.

נעליים וביגוד חם תופס יותר נפח ממשקל ואז מזוודה גדולה זה הכרח.

בנסיעה בקיץ עם זוג אחד ספייר של נעליים אני נוסע גם לשבועיים עם מזוודת 25" כולל מקום לקצת קניות ביעד.

ברור שזה תלוי [emoji28] אתה יכול לשים גם 30 קילו בטרולי עם איזה בלוק במזוודה...

אבל ברמה העקרונית פחות נוח להתנייד עם מזוודה כזו והיא קצת מתעתעת כי אתה יכול להעמיס בקלות הרבה יותר ממה שאפשר להעלות למטוס בלי לשלם אובר וויט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מזוודה 32 אינץ שסכום כל הפאות שלה בסנטימטרים הוא 173(כולל הגלגלים) ולמיטב ידיעתי המידה החיצונית הכוללת המותרת היא עד 158 ס״מ,האם יש עם זה בעיה?האם אני אצטרך לשלם בכל טיסה תשלום נוסף על חריגה?בהנחה כמובן שבמשקל אני לא אחרוג מ20 ק״ג.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...