Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות קשות ביונדאי אלנטרה 2015

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי הבעיה טמונה בתושבות לא מקוריות ומאיכות נמוכה. המחיר הוא של תושבת מקורית רק אם אתה מזמין אותה מהאינטרנט...שום מצב שזה מחיר במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רגע את התושבות, התנודות של המנוע נראות מאוד מוזרות.

האלנטרה עד 2015 הגיעה עם מערכת הזרקה ישירה, ואם זה אכן המצב ברכב הזה - זה יכול להעמיד אותך עם פוטנציאל של פיח בשסתומים (שגורמים לזיוף ולרעידות).

זה שאין קוד תקלה לא מפליא אותי - יש לעיתים בעיות ביונדאי שלוקח למחשב שנה עד שנדלקת נורה.

כדאי לוודא שמערכת ההצתה תקינה (שאין זליגה או סדק בסלילי הצתה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם .

נתחיל מזה שהבעיה נפטרה !

לקחתי את הרכב למוסך יבואן יונדאי באשדוד הם חיברו למחשב ולא מצאו כלום

לאחר בדיקה שלהם הם הגיעו למסקנה שזו תושבת.

הסברתי להם שבמקור היו תושבות מקוריות ובגלל הבעיה החלפתי את כולם (חלופיות) ושוב החלפתי את העליונה למקורית .

במוסך יונדאי אמרו לי שזה בוודאות מהתושבות ואם החלפתי את העליונה למקורית אז זה מגיע מהתושבת התחתונה כי הן לא מתאימות אחת לשניה (אני לא מבין).

הייתי סקפטי בגלל כל ההחלפות שכבר ביצעתי ומוסכים "המקוצועניים" שביקרתי בהם אך בגלל שכבר עיבדתי כיוון הסכמתי למה שהמוסכניק אמר בבטחון מלא ולשמחתי אחרי בזבוז של הרבה כסף זמן ועצבים העניין נפטר .

תודה רבה לכל חברי הפורום שעזרו וניסו לעזור.

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...