Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות קשות ביונדאי אלנטרה 2015

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם איציק, אם אכן תושבות אז רק מקוריות.

פעם החלפתי באוטו לתושבות חליפיות, והאוטו כמעט התחיל לרקוד. ביקשתי שיחזירו את הישנות הבלויות והיבשות לכמה ימים עד שהגיעו המקוריות.

פער המחירים היה גבוה.

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי את הבדיקה כפי שמאור הציע הרעידות יורדות ממש מאט לרוב הם שם.

משהו נוסף ששמתי לב בספר טיפולים רשום שבטיפול 90k יש לעשות בדיקת מרווח שסתומים האם הדבר יכול להשפיע על רעידות ?

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סבלתי מי זה עם המאזדה, עד שהשקעתי תושבת מנוע מקורית של מאזדה תושבת ימינית עליונה ומאז לא היה לא רעידות ולא רעש היה ממש שקט, הבדל בין מקורי לתחליפי הוא מאוד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הבדיקה כפי שמאור הציע הרעידות יורדות ממש מאט לרוב הם שם.

משהו נוסף ששמתי לב בספר טיפולים רשום שבטיפול 90k יש לעשות בדיקת מרווח שסתומים האם הדבר יכול להשפיע על רעידות ?

האם יש קשר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

מישהו יכול להגיד לי האם כידיי לבדוק מרווח שסתומים (כפי שרשום בספר) האם זה יכול לגרום לרעידות מנוע?

לפני שאני מזמין תושבות מנוע חדשות (מקוריות הפעם)

ושוב תודה לכל מי שמנסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר למרווח שסתומים אלא לתושבות וגם ציינת שבבדיקה שעשית הרעידות פוחתות. מה גם שהסלד אצלך יציב והכל אז הכיוון הוא התושבות בלבד. הייתי דווקא מתחיל בתושבת הימנית העליונה ולא מזמין סתם את כל התושבות כי היא זו שגורמת לרעידות ברכבים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גמור. פשוט רציתי לפסול את הכיוון הזה לפני שאני מוציא עוד כסף .

כבר בימים הקרובים החליף את התושבת ואעדכן כאן.

תודה רבה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם .

התקנתי תושבת מקורית כפי שהומלץ על יד רבים הרעידות פחתו אך הם עדיין שם מורגשות מאוד .

יש למישהו עוד כיוון ?

ושוב תודה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להשוות לאלנטרה דומה? ייתכן וזה ויברציות שעדיין לגיטימיות ותקינות בשל התנודות הקלות שהמנוע מייצר. ואם זה רעידות שהן בגדר ניסבלות לא הייתי מתחיל עכשיו להשתגע ולהמר על חלקים להחלפה. ישנם רכבים שתמיד מורגשות רעידות קלות והקוריאנים לא חפים בעניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן השוואתי אם אותו דגם ושנתון ואין שם את הרעידות האלה .

העניין הוא שכל המנוע רועד כאילו זו איזו בעיה במנוע עצמו או משהו אני מצרף לינק שתוכלו לראות.

[video=youtube_share;5sJlodJ0_4s]

עריכה אחרונה על ידי ofervars

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסחיבה בסדר גמור ומצתים גם כן הוחלפו לפני 1500 ק"מ החלפתי אותם לפני הזמן בגלל הרעידות חשבתי אולי זה מגיע משם.

עריכה אחרונה על ידי ofervars

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...