Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים לניהול תקציב הרכישות לדירה החדשה

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכנס לאתר של איקאה, יש שם קטלוג עם בסיסים של מיטה ומחירים.

אני קניתי לפני שנתיים בערך מזרן של פולירון ויסקו ואני מרוצה הוא עלה בסביבות ה- 2600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

תלוי איזה מיטה ואיזה מזרון. אנחנו קנינו מזרון 180×200 איכותי ב3000 ש"ח ובסיס מיטה פשוט ביותר בכמה מאות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזרון טוב מתחיל ב 5000 ש"ח. מזרון טוב משמש אותך 10-20 שנה בכיף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח שרשור,

קודם כל עושים רשימה של דברים שחייבים, לדוגמה כמו שציינת מזגן וסורגים. בודקים, מקבלים הצעות מחיר ורואים כמה תקציב נשאר.

מה שכבר יש ובמצב טוב הייתי מעביר לדירה החדשה.

מקרר כן ממליץ לקנות אחד טוב ולא להתפשר. כל השאר כבר תלוי בצורך ובכיס.

ארונות ממליץ לקנות חדש. לא שורדים טוב מעבר דירות. גם כדאי להתאים לדירה החדשה לניצול מקסימלי של השטח.

שאר הדברים זה מאוד אישי, לחלק מאוד חשוב חווית הצפיה בטלויזיה ולחלק לא.

אצלי בסלון יש טלויזיה 49 אינץ שקנינו עם הכניסה לדירה (לפני כ 5 שנים) בשופרסל. לא תומכת 4k ולא סמארט. עד היום משמשת אותנו ועושה את העבודה בשביל עידן פלוס , קודי ונטפליקס. אם וכשאצטרך להחליף אחליף בהייסנס פשוטה או משהו בסגנון.

וסתם בתור קוריוז. לפני כ 15 שנה קניתי מזרן זוגי ובסיס הכי פשוט מעץ בדרום תל אביב באזור של התחנה המרכזית. עלה בזמנו 800 שח כולל הובלה על גג של סופר לנסר עד לראשון. המיטה עברה איתי כמה דירות ועד היום משמשת אותנו. אין לי כאבי גב ומצליח לישון מעולה. תמיד מדברים על החלפה אבל תמיד יש משהו אחר שקופץ וגורם לדחיה של זה.

מטבח אישתי הצליחה למצוא מתצוגה. מטבח איכותי עם מנגנונים של הטיש ואבן קיסר במחיר די מצחיק של 8000 שח כולל הובלה (קומה 4 ללא מעלית) והתקנה.

הרבה פעמים אפשר למצוא מציאות ביד 2. אנשים קונים ומתחרטים.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נרשמתי לסוגרים הכל לדירה. נגיע לימי המכירות כשזה יהיה רלוונטי.

האם תקציב של 4500 ש"ח למיטה זוגית + מזרן הוא הגיוני?

גם אני נכנסתי לדירה חדשה ואני נכנסתי עם כלום. שום רהיט לא העברתי איתי. פשוט וידאתי שבשכירות הבית יהיה מרוהט כמעט קומפלט כי ידעתי שלא ארצה לקחת איתי שום דבר לבית החדש. מזרן היה אחד הדברים שלא התפשרתי עליו בכניסה לדירה החדשה לפני כחודשיים. כל עוד גרתי בשכירות התפשרתי, כי לא רציתי להעביר כל הזמן אז קניתי מזרנים זולים. הפעם הלכתי על מזרן שעלה לי קרוב ל 6K בלי המיטה. התפשרתי על דברים אחרים. במצב שבו יש תקציב מוגבל צריך לחשוב על מה אתה מוכן להתפשר ועל מה לא. בכל מקרה, עשינו המון סקרי שוק, ועברנו בין כמה חנויות לפי שהחלטנו על מוצרים. זה מעייף אבל כשהתקציב מוגבל אין מה לעשות. סיימנו לפני כשבועיים אפשר לומר לסדר את הבית אחרי שכל ההתקנות והמוצרים הגיעו.

דבר ראשון מזגנים וסורגים כי זה יטחן לך חלק יפה מהתקציב. מזגן עלה לי 20K וסורגים עלו לי 10K.

שורה תחתונה, אולי חוץ מהמזרן, לא קנינו שום דבר שנחשב לטופ ומצד שני גם לא קנינו זבל. צריך להתפשר איפהשהו באמצע (למשל סלון ב 5000 שח ולא סלון מביתילי לדוגמא ועוד כאלה ב 10-12 אשח). אתה תחליט על מה אתה מוכן ולא מוכן להתפשר.

גופי תאורה אגב השארנו לסוף ועדיין לא קנינו. אין לנו דחיפות. עדיין יש לנו את הגופי תאורה הלבנים שתקועים בתקרה כשמקבלים את הבית. לא מזיז לנו. זה היה מבחינתנו עדיפות אחרונה ונמתין עם זה כשיהיה יותר כסף. מעדיף לשדרג טלוויזיה כרגע מאשר לקנות איזה שנדליר. אבל כל אחד וההעדפות שלו. תתכונן, זה הולך להיות מעייף, גם החיפושים ואחרי זה כל הסיפור של לחכות לספקים ויבואו ויביאו את המוצרים ויתקינו וטלפונים ואין סוף תיאומים של שעות.

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנכנסתי לבית לקחתי כמעט כל דבר אפשרי מכל מקום אפשרי.

טלויזיה רכשתי 42 אינץ דאז, עדיין עובדת ואני לא רואה שום סיבה להחליפה.

מזגן, השקעתי - לקחתי אינוורטר, טעות פטאלית, לא יודע מה המצב שלהם היום אבל אם אצטרך לרכוש שוב אז אני רוכש ON/OFF.

סט ספות, קניתי מתצוגה ב 4000 ש"ח, סט שהוא מספיק נוח (לא הזוועות דיקט שקונים ב 1000 או 2000) ואיתנו עד היום.

מאז, לאט לאט מדי פעם רוכש דברים חדשים.

סורגים עשיתי לא מזמן דרך טרילידור, להבנתי הם לא מיועדים נגד גניבות אבל יש להם אחריות נכבדת (5 שנים?) על צבע, קורוזיה וכו'.

סה"כ 8K בחלוקה ל 24 תשלומים.

מזרון קניתי לא מזמן, במבצע 50% ב 3.5K, מזרון שממש היה לנו נוח (אבל ממש), גם ב 10 תשלומים.

בתור התחלה על מיטה אכן הייתי לוקח בסיס ולא סט שלם, תשאיר לשלב מאוחר יותר.

גופי תאורה ממש מיותר בתור התחלה, נשארנו עם מנורות נופלות תקופה ארוכה, ההורים שלי (כ 10 שנים בבית שלהם) ועדיין יש חדרים עם מנורות נופלות, פשוט לא צריך יותר, וגם מתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאת הריהוט הישן ניקח איתנו לדירה החדשה לתקופה זמנית עד שנקבל החלטה איך אנחנו מעצבים את הבית.

זה רעיון טוב, אין כמו מגורים למשך תקופה משמעותית בדירה כדי להבין מה בדיוק נדרש בה ומה יתאים.

לגבי השאר - לדעתי קביעת תקציב וחלוקה לפרוסות איננה נכונה, מה שצריך זאת רשימת *צרכים* והצרכים קובעים את העדיפויות. תתחילו מהמכשירים הלבנים שפשוט אי אפשא בלעדיהם כגון מקרר/מכונת כביסה ואת שאר המכשירים תכניסו לרשימה שמתחילה ב"חייבים את זה" ומסתיימת ב"יכול להיות נחמד ש..."

באופן אישי התחלתי עם לא מעט רהיטים משומשים, ספות במתנה, מקרר ב-500₪ מכונת כביסה ב-300₪, וכיו"ב. המכשירים הלבנים הוחלפו, כל אחד בתורו, אחרי שהוותיקים חדלו מלתפקד כמו שצריך, ורהיטי הסיבית מתחלפים הם אט אט בבניות עצמיות מעץ מלא. דחיית סיפוקים חוסכת כסף וחשוב להבין שאתם לא נמצאים בשום מירוץ או תחרות מול אף אחד בעניין הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שחלקכם כבר עשיתם זאת, איך אתם התנהלתם?

כל אחד בהתאם ל"אני מאמין" שלו וליכולת שלו.

בדירה הראשונה (היינו בלי ילדים) עברנו פריסטייל.

עשינו מטבח חדש עם מוצרי חשמל חדשים עבורו, שלושה מזגנים חדשים וגם וטלויזיה חדשה - ועברנו. אני שיפצתי את הדירה לפני שעברנו ותוך כדי שגרנו. שוב, היינו זוג וזה מה שהיה באפשרותנו לעשות.

תוך כדי טיפלנו בדברים אחרים (נברשות וכד'), עברנו עם ריהוט סבבה שהחזיק איתנו עוד כמה שנים ואחכ שידרגנו. דברים שהיינו באמת צריכים לטפל בהם נעשו דיי מהר ולא התמהמנו איתם במשך חודשים או שנים. תוך כמה שבועות הבית היה מסודר.

בדירה השניה היינו למודי ניסיון ועם 2 ילדים.

את הכל הכנתי לפני שעברנו (דירה חדשה מקבלן);

חלק מהמוצרים קניתי במזומן (תשלום אחד). את *כל* החלק האחר קניתי בתשלומים שבין 3 ל 10, תלוי מה מי מו. המטרה שלי היתה לסיים את כל מה שאני צריך לדירה בטווח תשלומים של עד שנה גג אבל כיוונתי ל 10 חודשים ואפילו פחות (קניתי את הדברים *לפני* שעברנו, כך שלאחר המעבר חלק מהמוצרים כבר שולמו במלואם ולכל היתר נשארו עוד 5-8 חיובים).

הרוב בבית הוא חדש (מיטות ילדים, ארונות, פ.אוכל, סלון, מטבח, מזגנים וכד'). סה"כ 5 מוצרים משמעותיים עברו איתנו מהבית הקודם: מיטת הורים, מקרר (שהיה בן 3), טלויזיה (בת שנה), מ.כביסה ומייבש. עברו עוד כמה מסכי טלויזיה אבל זה זניח.

שוב, את כל היתר קניתי בלי לדחות שום דבר ל"אחר כך" או "שיהיה אפשר".

עברנו לדירה החדשה רק אחרי שסיימתי "מתיחת פנים" לדירה, ניקיתי אותה והתקנתי גופי תאורה ווילונות בכל הדירה.

המוטו שלי היה: מה שאני לא אעשה עכשיו ואדחה לאחר כך - לא יקרה. לכן העדפתי להתאמץ ולסיים עם הכל במכה אחת (וגם להנות מזה מ"התחלה" ולא לחכות לכל דבר חודשים או שנים).

אם יש משהו שאני לא אוהב זה לראות בתים ששפכו 100K שח על המטבח, אבל כל הבית עם נורות פנדל (נורות קבלן עם חוט לבן).

צריך לדעת לעשות איזון כי זה לא משנה כמה שפכת במקום אחד, אם לא השקעת במקום אחר יראו את זה מייד - וזה יוצר חוסר איזון במראה הכללי שגורם לכל העסק לא להיראות טוב (בעולם הרכב זה כמו שתעשה לאוטו טיפול דיטיילינג כולל ווקס קרמי אבל תשאיר את האוטו עם מכה חזקה ומכוערת בפח באחת הדלתות\כנפיים... אז הוא יראה מבריק ונקי, אבל עדיין דפוק).

במקרה של תאורה למשל - לא צריך לעוף על היקר ביותר, אבל מספיק שזה יהיה גוף תאורה ולא חוט תלוי. לא חסרים היום מבצעים נהדרים של 100-200-300 שח לגוף תאורה נחמד לחדרים. בסלון ופינת אוכל משקיעים בד"כ קצת יותר, ועדיין - בכמה אלפים בודדים אתה מסדר את הבית יופי (אם כבר השקעת עשרות אלפים במטבח, סלון ואחלה מסך טלויזיה - שים כמה לירות בצד גם לתאורה + וילונות, היום זה כבר לא יקר כמו פעם).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב כבר כמה פעמים בשרשור הזה - סדרי עדיפות!!

מזגן\ים הם אחת ההוצאות הגדולות. השאלה היא היכן אתם גרים, והאם דחייה של התקנת המזגנים באה בחשבון. לדירה הקודמת שלי נכנסתי בלי מזגן, והתקנתי אותו (מיני מרכזי, זה מה שהיה מקובל ב-1998 ) כעבור כשנה. אבל גרתי במקום שבו כמעט לא היה צורך במיזוג בקיץ, ובחורף הסתפקתי בחימום על ידי מכשירים חשמליים ניידים. אז אם אינכם הולכים לגור באיזור שסובל במיוחד מעומסי חום או קור אפשר לדחות את הקנת המזגן. אם מדובר ביותר ממזגן אחד - להתקין רק את החיוניים (נניח חדר ילדים באזור בו דרוש חימום רב בחורף).

לגבי תאורה - כמו כל השאר - סדרי עדיפות. במטבח לא הייתי מוותר עליה (ואפילו משקיע בתאורה יותר יקרה, אם נדרשת) - פשוט כי עובדים שם הרבה, ודרושה תאורה שאיזה CFL מדלדל לא ייתן. בחדר השינה? ממש לא דחוף, אפש להסתפק במשהו בסיסי. דרך אגב, הנורות המודרניות מאוד לא נעימות אם האור לא עובר דרך איזה דיפיוזר, ויש גם טענה שהן מפיצות UV מסוכן, אז גם זו סיבה להשקיע משהו בתאורה, גם אם מדובר בגופים של 200 ש"ח.

וכמובן - סדרי עדיפות. מטבח זה דבר בנוי וחשוב לתפקוד היומיומי של הבית. חדר ילדים - אם יש - עניין של בטיחות. אז במקומות האלה משקיעים קצת יותר. סלון? אפשר להתחיל במשהו בסיסי או יד שניה (בתנאי שהמקור ידוע והמצב טוב). האורחים שלך במצב דומה ויבינו את התעדוף שלך. כך גם מכשירי חשמל - מקרר, כיריים ומכונת כביסה הם מכשירים חיוניים. מדיח כלים ומייבש כביסה? נחמד, אבל יכולים לחכות.

דרך אגב, איציק, בעבר גם אני הזמנתי מכשירי חשמל מראש. כיום אני לא בטוח שהייתי עושה זאת, גם מחשש לפשיטת רגל של הספק וגם כיון שבניגוד לעבר האספקה מיידית - המוצרים הלבנים מגיעים תוך פחות משבוע (בחיפה. במרכז הארץ תוך יום), והקטנים פשוט נלקחים במקום - ואז אתה יכול לקבל את המוצר המודרני ביותר שקיים בעת הקניה. לגבי סקר שוק - אני מנצל את ריכוז החנויות במתחם גרינברג בנשר שבו יש לפחות חצי תריסר חנויות למוצרי חשמל, ומשווה מחירים מצאתי כבר את אותו מוצר (במותגים שונים - בוש בסימנס) כאשר ההפרש בין שתי חנויות סמוכות עמד על אלפי ש"ח. אני לא יודע היכן גר פות"ש, אבל ריכוזים כאלה של חנויות, כמו ריכוזים של סוכנויות רכב, קיימים בהרבה ערים. ולא להתבייש להתמקח, הרי אנחנו במזרח התיכון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על הטיפים.

מזה כחודשיים וחצי אנחנו גרים בעפולה בדירה שכורה ובקרוב נכנס לדירה החדשה. עברנו את כל חודשי הקיץ ללא מזגן ואת האמת? הסתדרנו ללא מיזוג כי תמיד הייתה לנו בריזה טובה מכיוון מערב והבית היה יחסית נעים (הדירה ממוקמת באמצע הבניין בקומה רביעית). אין לי מושג איך יהיה בבית החדש (דירת גן במבנה דו-קומתי, צמוד לשטחים החקלאיים בשכונת עפולה הצעירה או הירוקה), אבל ההערכה שלי שבקומה נמוכה האוויר יהיה כלוא יותר ולכן בשלב ההכנות לכניסה נאלץ להתקין מיזוג.

אנחנו נורא מתלבטים אם להתקין סורגים, אבל הנטייה אומרת שכן (למרות שראינו בעפולה דירות גן ללא סורגים). האם מצלמות בלבד ירתיעו?

אנחנו צריכים גם להתקין שער כניסה (יש לי חבר שיש לו מפעל לדלתות ושערים, אז אני מניח שיהיה בסדר מבחינת מחיר).

ריהוט ומוצרי חשמל.

ריהוט בסיסי כגון חדר שינה לילדה (אמא שלי קונה לילדה את החדר ועוד כמה דברים) וחדר שינה לנו אנחנו חייבים. אנחנו צריכים גם לראות מה אנחנו עושים עם חדר ארונות שהוא בדיחה כרגע מבחינת הגודל. אנחנו רוצים לסגור את שירותי האורחים (יש לנו 3), להעיף משם את התכולה, לשבור את הקיר שמפריד בין שירותי האורחים לבין חדר הארונות של יחידת ההורים ובכך להגדיל את חדר הארונות. מן הסתם זו עוד הוצאה שצריכה להילקח בחשבון. לצערי רכשנו את הדירה עם קירות בנויים וריצוף, אז לא יכולנו לעשות בה יותר מידי שינויים.

סלון, נוכל להסתדר עם מה שיש (ספת 3 מושבים וכורסא מאיקאה). שולחן אנחנו נחליף כי הוא קטן וכבר שחוק, מזנון אולי נשאיר ונצבע בשאבי שיק.

מוצרי חשמל בסיסיים כגון תנור, כיריים ומדיח, אנחנו נרכוש. עם המקרר נסתדר כי הוא בין 4-5 שנים ולמרות נפחו הצנום הוא בסדר גמור.

טלוויזיה - למרות שאני נורא רוצה להתחדש בטלוויזיה גדולה, אנחנו כנראה נמתין עם הרכישה.

לגבי השאר (תאורה, מוצרי דקורציה ועוד) אנחנו מן הסתם נשלים לאט לאט.

תודה

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חדר ארונות - קניתי מדפי רשת ושאר הציוד אצל איזו חברה מאזור ירושלים. המחיר היה סביר והמדפים מצויינים. אם תצטרך אוכל לחפש את הקבלות עם הכתובת, הם מספקים בכל הארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו במצבכם לפני שנתיים, והתנהלנו פחות או יותר כמו איציק בדירתו הראשונה.

עד היום אני מתקין/משפר/מזיז דברים וזה לא כיף גדול - מה שתוכל לעשות לפני המעבר תעשה.

ארונות מפה:

https://www.netcollection.co.il/

מוצרי חשמל, לי היה ניסיון טוב עם אבי סופר (עובד רק עם יבואנים רשמיים), בחרתי את הדגמים שאני רוצה מראש, לקחתי את המחירים הכי זולים בזאפ וניגשתי אליו, בסה"כ יצא יותר זול מזאפ ב2K.

עד היום אנחנו עם תאורת קבלן - לא יפה אבל החלטנו שזה יהיה הדבר האחרון שנעשה לאחר שכל החדרים יקבלו את העיצוב הסופי.

מה שכן עשיתי זה לפצל את הנורה היחידה ל3 ,בסלון ובמטבח על מנת לקבל יותר אור.

ספה לסלון, אם יש תוכניות לילדים, הייתי קונה את הזולה ביותר בשלב הראשון, קנינו את שלנו ב -ikea במכירת sale השנתית שלהם, כמה פליטות של תינוק השאירו כתמים לא יפים במיוחד ואני שמח שלא השקענו במשהו יקר.

כמו שרשמו קודם, עניין המיזוג והמטבח צריך לקבל עדיפות, מאוד יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר תוכנה חינמית לעיצוב חדרים שיש בה גם 3D ?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לאיזה רמת עיצוב אתה רוצה להגיע? אם זה רק העמדת ריהוט למען ההמחשה, אז סקטצ'אפ אמורה להספיק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על רומסקצ'ר (תגגל). אין אפשרות לסיור וירטואלי בגרסא החינמית, אבל אפשר למקם "מצלמה" איפה שרוצים ולקבל תמונה של מה שהיא רואה. יש מבחר רהיטים גדול ואפשר לשחק עם המידות מה שאמור לתת מענה סביר בשביל הדמיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...