Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לגבי קניית סטיישן מליסינג

itsik30
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות סטיישן (קיה סיד,פוקוס, יונדאי i30), שנת 2016\ 2017 עם קילומטראז סביר,חשבתי על קנייה מליסינג בגלל ההיצע, הייתי באוטו סנטר לפני כמה ימים,ראיתי קיה סיד, אבל כל ההיצע עם קילומטראז ממש גבוה,בסביבות 100,000 הרכב שנהגתי בו היה עם 105,000 ק"מ נסע בסדר, ולמרות שעבר השבחה, יש סימני כיבוי סיגריה על הפלסטיק שהורידו לי את החשק.

הם הציעו רכב אחר מסניף אחר עם קילומטראז של 55,000, שלא מצאו את הבדיקה שלו במחשב, ונמצא בסניף אחר וכדי להביא אותו הם מבקשים 1,000 ש"ח דמי רצינות.

מישהו יכול להחוות דיעה אני בפעם הראשונה שוקל לקנות מליסינג, ואם לא מהם איזה סטיישן מומלצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו סנטר לא הציעו לך הונדה סיוויק סטיישן? ראיתי שיש להם כמה רכבים כאלה למכירה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ללובינסקי מבצע עכשיו על 308SW משנת 2015.

הרכבים נמכרים עם שנתיים אחריות ושנתיים טיפולים על חשבונם.

המחיר הוא 649 ש"ח לחודש למשך 60 חודשים. ללא מקדמה ללא תשלום סוף תקופה.

לטעמי שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפזיו 308SW יש הרבה תקלות - עד כדי כך שחברת הליסינג אצלינו פשוט הורידו אותה מהרשימה.

פורד פוקוס עם מנוע טורבו, אכן שיפור גדול ביחס לדגם הקודם, אבל עדיין מדובר ברכב קטן יחסית ומיושן מאוד טכנולוגית (פרט למנוע). פרט לכך ממש הופתעתי לראות לאחרונה פורוד פוקוס חדשה יחסית עם גומיות נפתחות בדלתות, בעיה שהייתה אצלי בפוקוס 2011 ועדיין לא הצליחו להתגבר עליה.

ממליץ לך להסתכל על סקודה אוקטביה סטיישן משנת 2017 (לאחר מתיחת פנים) עם מנוע 1.4. לדעתי משפחתית מובילה לשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי למקום העבודה שלנו לפני 3 ימים רנו מגאן סטיישן דיזל.

אם אתה מתכוון לנסוע הרבה, זה יחסוך לך הרבה כסף על דלק (סולר)

נקנה בקרסו טרייד, מקבלים שנתיים אחריות על מכלולים מכניים, אכן קשה למצוא אם קילומטרז סביר (קניתי רכב עם 93KKM).

לבינתיים התרשמתי לטובה במיוחד מצריכת הדלק (בהנחה שהמחשב לא מזייף יותר מדי)

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפזיו 308SW יש הרבה תקלות - עד כדי כך שחברת הליסינג אצלינו פשוט הורידו אותה מהרשימה.

אני שוקל את העסקה ולכן אשמח לשמוע יותר, כיוון שלמיטב ידיעתי מנועי ה-1.2 עם הגיר 6 הילוכים מראים אמינות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה308 סטיישן כשנה פלוס,לא היו תקלות ודאגתי להחליף את רצועת הטיימינג איך שנגמרה האחריות של לובינסקי.

מרוצה מאוד מהרכב ומבחינתי הוא אידיאלי למשפחה עם ילדים קטנים.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב התקלות שאני מכיר קשורות למערכת חשמל ותקלות בסנסורים שונים.

מערכות חשמל - הסימטומים התחלקו לרכב שסירב להניע, גם לאחר שהוחלף מצבר, ומנורות שונות שנשרפו בקצב לא הגיוני של אחת לחודש.

תקלות בסנסורים - נדלקה נורת תקלה במנוע והרכב הגביל אוטומטית מהירות לכ- 50 קמ"ש. זה קרה למספר רכבים במקומות שונים בארץ, בעיקר בחום הקיץ. חלק מהנהגים השכילו והזמינו גרר וחלקם המשיכו בנסיעה מסוכנת בכביש 6.

לאחר מספר מקרים כאלה שהוגדרו כלא בטיחותיים ע"י קצין הרכב, הוחלט להוציא את הרכבים מהמבחר ולקצר את ההסכם עם הרכבים הקיימים לשנתיים וחצי כדי להחליף אותם.

אני חייב לסייג שהייתה טענה לגבי טיפול לקוי של חברת ליסינג ברכבים, אשר בוצעו במוסך ליסינג ולא במוסך מורשה.

לא יודע כמה אפשר להאמין לזה.

עריכה אחרונה על ידי Random
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי שווה בדיקה.

לא מדוייק. שנתיים אחריות או 20Kkm (עבורי למשל זה אומר שנה אחריות כי נסועה שנתית ממוצעת שלי זה 20KKM).

טיפול אחד על חשבונם עם השתתפות עצמית של 300 שח.

אחלה רכב, ממליץ בחום, יחס תמורה לשקל מטורף.

דגשים לפני רכישה:

1. רצועת תיזמון, אם לא הוחלפה להחליף במיידי.

2. רכבים מבציר 2014-15 לקנות רק כאלה שהוחלף להם סרן אחורי או לפחות שעברו מילוי קצף בסרן - ממליץ להתרכז בכאלה שעברו החלפה.

3. לוודא שלאורך כל חיי הרכב בוצעו טיפולים בזמן ועם שמן בתקן בלבד!

הרכב כאמור מאוד נוח, מרווח, זריז וכייפי לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יצא לך לבקר באחד הסניפים וראית איזה רכבים מוצעים? האם מדובר רק על רכבי ליסיג עם ק״מ גבוה?

כן ביקרתי בסניף בירושלים וראיתי קיה סיד שמתענין בה אבל עם קילומטרז גבוה 105,000 וסימן סיגריה מכובית על הדשבורד שבכלל הוריד לי את החשק.

היה להם רכב עם מספר ק"מ נמוך אבל בסניף אחר ורצו כדי להביא אותו 1,000 ש"ח דמי רצינות, הבעיה שאין להם בדיקה של הרכב במחשב, ואני חושש שאולי עבר תאונה או משהו כזה, בכל מקרה לא סומך על הבדיקה שהם מציגים ןאם אתעניין אקח לבדיקה איפה שאחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי שווה בדיקה.

ביקרתי בסניף גלילות לפני חודש וחצי ולא היו להם כבר שנתון 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הציעו לך במקום?

כתבתי

כן ביקרתי בסניף בירושלים וראיתי קיה סיד שמתענין בה אבל עם קילומטרז גבוה 105,000 וסימן סיגריה מכובית על הדשבורד שבכלל הוריד לי את החשק.

היה להם רכב עם מספר ק"מ נמוך אבל בסניף אחר ורצו כדי להביא אותו 1,000 ש"ח דמי רצינות, הבעיה שאין להם בדיקה של הרכב במחשב, ואני חושש שאולי עבר תאונה או משהו כזה, בכל מקרה לא סומך על הבדיקה שהם מציגים ןאם אתעניין אקח לבדיקה איפה שאחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...