Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2009 לא עובר 4500 סל"ד

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מתעקש, פשוט לא מוצא זמן חוץ מסופ"ש, תקופה עמוסה בעבודה, ובטח לא אכנס לקרסו, המחיר שלהם לא ריאלי, זה מחיר הרכב.

לגבי אמינות, להפך, עם כל המצב הזה האוטו עדיין נוסע ולא נתקע, אני חושב שהרכב בהחלט נשמע לי די אמין, 270K ק"מ זה לא מעט, וכנראה מדובר בתקלה של כיוון, חוץ מזה הכל עובד תקין ברכב, ועם זאת אני די נהנה ממנו, להבדיל מהרכב שידוע לשמצה שהיה לי שהיה הכל חוץ מטוב.

נ.ב אני בודק מוסך בכפר ערבי שיכול להיות שעובד מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תשכח לקחת את לוחיות הרישוי שאתה מוסר את האוטו לפירוקיה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי מול מוסך שהומלץ לי,

המוסכניק אמר שזה דורש בדיקה יקרה,

אך לדעתו המנוע גמור, כי הוא טוען שלפי הסחיבה זה טיימינג, אך והא טוען שיכול להיות שהמנוע גמור כי המנוע נשמע תקין, ז"ת לא נשמע כמו מנוע שרץ עם טיימינג לא מכוון אלא חלק ותקין עד טורים 4000 או בלחיצה מלאה על הגז בלבד.

מעניין אותי לדעת האם זה ייתכן כאשר המנוע לא מעשן, לא אוכל שמן, צריכת דלק תקינה, אין רעשים מיוצרים, האם מומלץ לקנות ולבצע בדיקת לחץ לכל הבוכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון טיימינג ברכב הזה יכול להתבצע ללא פירוק הרצועה בכלל 15 דקות עבודה.

במידה ומדובר במנוע 1.6 או 1.4

חיישן נקישות מעולם לא החלפתי ברכבי רנו.

הבעיה שלך דורשת איבחון ממוחשב ומדויק.

עלות הטיימיג ממש לא קרוב ל 4-5 לא יודע מי תקע את המחיר הזה.

מחיר בדיקת מחשב זה מאוד סביר.

אתה יכול ללכת למוסך שלא מכיר את הרכב טוב, וכדי לעבוד ברכבי רנו צריך להיות מאוד מדוייקים באבחנות אחרת העלויות יטפסו לשחקים בכל מיני מוסכים כלליים שלא מתמחים ברנו. ואני אומר זאת מניסיון רב.

תעשה בדיקה מקצועית במוסך מתמחה שמכיר את הרכב יעלה לך הרבה יותר זול, מאשר מוסך שלא מכיר את הרכב ויגדי לך תתחיל לנסות להחליף פלאגים ולנסות ולנסות ובסוף תצא בידיים ריקות עם חור בכיס. לשיקולך.

ודבר אחרון ללא סורק תקלות מקורי תשכח מאבחון התקלה.

סורק אוניברסלי לא מציג נכון את התקלות כמו במקורי ברכבים האלו

פות"ש - תראה בדיקת טיימינג זה לא עניין מסובך. למה לא לבדוק במקום שמבין עניין? מוסך שלא רוצה להתעסק אומר שהבדיקה מסובכת, יקרה ולא בטוח... כדי שתרד ממנו

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לבדוק בכל מקום, בינתיים בדקתי 4 מוסכים, רק 1 (האחרון) הוא מוסך שמתמחה ברכבים צרפתיים וטוען שלא מומלץ להתחיל כי זה יעלה לי יותר מהרכב, ועוד 1 שהוא קרסו, שעלות התיקון שם פשוט מוגזמת, מעולם לא הכרתי מוסך שמבקש 5000 ש"ח על טיפול טיימינג.

לגבי הטיימינג של הרנו, כנראה שהוא כן מסובך, כי בינתיים לא כל אחד מוכן להתעסק, מה שמעניין אותי לדעת זה אם באמת יכול להיות שהמנוע גמור כאשר אין צריכת שמן, עישון, וכו...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...