Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משומש עם שני כסאות בטיחות ועגלת תאומים עד 70K

oryagel
שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מחפשים להחליף את הרכב עקב התרחבות המשפחה (תאומים בני שלושה חודשים).

כרגע אנחנו עם סובארו אימפרזה ישנה. הרכב אמין מאוד אבל ההתנהלות עם עגלת תאומים ושני כסאות בטיחות מאוד לא נוחה.

אם היינו עם ילד אחד, לא היינו מחליפים את הרכב.

הדרישות הן:

1. תא מטען גדול עבור עגלה ועוד כל מיני שטויות של ילדים שבטח יתווספו בהמשך.

2. עדיף תא מטען שטוח, כלומר שהתחתית של תא המטען היא לא נמוכה מהפתח - בשביל שיהיה נוח להכניס עגלה.

3. תא נוסעים מרווח ככה שיהיה נוח להכניס את הילדים לכסאות.

4. אפשרות לבטל את הכרית אוויר ליד הנהג.

5. אמינות כמובן - למי יש זמן ללכת למוסך עם שני ילדים קטנים...

6. עד 70K, עדיף כמובן פחות.

חשבתי על קיה סיד סטיישן, אבל אני ממש לא סגור על זה. יש יותר מדי אפשרויות.

בנוסף, אני מאוד מתלבט אם לקנות פשוט מסוכנות ליסינג או מפרטי. אני מבין שכנראה עדיף מפרטי, אבל אני חושש שההתעסקות סביב זה תגזול זמן יקר.

תודה

אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הייתי ניגש לאוטו סנטר ובודק הונדה סיוויק סטיישן 2015-2016.

במקום קיה סיד סטיישן עם גיר רובוטי הייתי מעדיף יונדאי i30cw כמעט עד סוף 2015 כולל ( אחרי זה גם כאן עברו לרובוטי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה נגד רובוטי באופן כללי או מכיר בעיה ספציפית ברובוטית של יונדאי-קיה?

ממה אני מכיר הרובוטיות שלהן אמינות

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיה סיד של חבר יש רעידות קשות בגיר בהילוך 1. לא אכפת לו כי זה ליסינג ואוטוטו 3 שנים. הבנתי ממנו שזו תופעה מוכרת. בסוף מחליפים מצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה נגד רובוטי באופן כללי או מכיר בעיה ספציפית ברובוטית של יונדאי-קיה?

ממה אני מכיר הרובוטיות שלהן אמינות

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

תלוי מה מבקש פותח השרשור.

אם בא מישהו ורוצה רכב משפחתי איכותי, חזק, חסכוני, נוסע בעיקר מחוץ לעיר ולא איכפת לו להחליף פעם ב.. מצמדים או מחשב הגיר, אני אומר לו - קנה אוקטביה, מגאן, סיד ותהנה.

אם בא מישהו וכותב שיש לו סובארו אימפרזה והוא היה נשאר איתה אילו רק היה לה בגאז' יותר גדול, והוא מחפש רכב אמין ( בדומה לסובארו ), לא אמליץ לו לקנות שום רכב עם גיר רובוטי יבש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיד, מה השנתון הרצוי בשביל לקבל את הגרסא החדשה? האם 2016 מספיק או שיש לחפש 2017? האם שנת עליה על הכביש מספקת או שצריך לבדוק משהו אחר בשביל לוודא שזאת הגרסא החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עד לא מזמן עם אותה "בעיה" כמו שלך וחיפשתי אוטו עם בגאז' גדול שיכיל עגלת תאומים ומרחב במושב האחורי.

התבייתתי על הקיה סיד אך לצערי אחרי שישבתי בה היא הרגישה לי דיי צפופה בספסל האחורי (אני מגיע מניסאן טידה שנחשבת יחסית מרווחת מאחור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לליסינג בשביל לראות בעיניים.

בשתי סוכניות הורידו אותי מהסיד בגלל בעיות גיר. אני חשדן מאוד שזה מגיע לסוכניות, אבל הדיווח תואם למה שכתבו פה.

ראיתי גם אוריס וגם את הטורר, שתיהן מתאימות מבחינת שטח פנים ותא מטען.

האוריס יותר יקרה, האם היא שווה את ההפרש במחיר?

אני קצת חושש מהיברדיות, אני מאמין בפשטות אבל לא בטוח שזה מוצדק. איך זה עובד עם הסוללה? מה הבלאי של זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה היברידית, כמו כל סוללה בעולם, מתישהו תוחלף.

אבל בטויוטה ניתן להאריך אחריות על סוללה , מעבר לאחריות כללית , בתשלום שנתי של כ 360₪ ( וצריך לעשות את זה כאשר האחריות של היצרן נגמרת ). רכבים היברידיים של טויוטה כאן 12 שנים, די מצליחים.

היתרון, כמובן, צריכת דלק, פחות זיהום ( למי שזה חשוב ).

סיוויק טורר יותר פשוטה מכנית.

מנוע 1.8 שלו קיים מ 2007. הרכב מגלה אמינות גבוהה. המוסכים טיפה יותר יקרים מאשר בטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי C4 פיקאסו 2015, אם לא הולכים על הדגם המפואר, יכנס יפה בתקציב. מקום לא יחסר ונוחות זה תכונה מובנית ברכב הזה.

הגיר פלנטרי של אייסין, המנוע 165 חזק ואמין. לא נשמעו עליו טענות מהותיות. שווה לבדוק בלובינסקי טרייד או בידי פרטיות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לליסינג בשביל לראות בעיניים.

בשתי סוכניות הורידו אותי מהסיד בגלל בעיות גיר. אני חשדן מאוד שזה מגיע לסוכניות, אבל הדיווח תואם למה שכתבו פה.

ראיתי גם אוריס וגם את הטורר, שתיהן מתאימות מבחינת שטח פנים ותא מטען.

האוריס יותר יקרה, האם היא שווה את ההפרש במחיר?

אני קצת חושש מהיברדיות, אני מאמין בפשטות אבל לא בטוח שזה מוצדק. איך זה עובד עם הסוללה? מה הבלאי של זה?

תודה

אם היא שווה את ההפרש במחיר זה עניין אינדיוידואלי. הטורר הרבה יותר יפה ומהנה לנהיגה אבל האוריס תחסוך לך הרבה כסף על דלק שיקזז מהר מאוד את ההפרש במחיר.

שתי הרכבים מאוד אמינים וכל זמן שיש לך אחריות בתוקף לסוללה אין לך בכלל מה לחשוש מהמערכת ההיברידית,

אני הייתי גם בודק מחירי ביטוח. בדרך כלל הביטוח של הונדה הרבה יותר יקר משל טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...