Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפופאפים שהתחילו להופיע באתר ע"ג התוכן

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי זה ירייה ברגל, כל הרעיון של תוכן פירסומי שמסתיר תוכן אינפורמטיבי זה כ"כ שנות האלפיים המוקדמות.

מכיוון שאני משתמש באתר, ונהנה מהקהילה, האתר היה ברשימה הלבנה תוך הבנה שפירסומות זה רוע הכרחי, אבל זה כבר עבר את הגבול, אני מרגיש שחזרתי 15 שנה אחורה.

זה לא קשה במיוחד לחסום את הפופאפים הללו, וזה מה שעשיתי, הפורום פה מלא באנשים טכניים שאולי ירצו לעשות את אותו הדבר.

אין לי בעיה עם הצגת הפרסומות באתר ועם הרידיירקטים של כל קישורים פה, אבל תוכן פרסומי שמסתיר תוכן אינפורמטיבי זה הגבול שלי.

לדעתי אפשר וראוי למצוא שיטות אחרות לשילוב פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. אני ביטלתי את הג'אווה סקריפט בגוגל כרום אבל מצד שני זה פוגע ביכולת כתיבת הודעות עם פונטים מודגשים או הוספת צבע.בבקשה תסירו את הפופים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בלתי נסבל, למה לפגוע ככה בפלטפורמה שהיא גם ככה בסוג של סיכון מול הפייסבוק (שהוא נחות בעיני אבל בכל זאת הרבה שם) עם פרסומות והטרדות שלא קיימים שם ברמה הזאת.

זה נראה לכם קטן ושולי אבל זה משפיע, זה עושה חשק להכנס פחות ופחות לפורום עד שבסוף מבלי לשים לב אנשים לא יכנסו ותאבדו משתמשים.

תעיפו את הפופ אפים האלה במהירות, הם במיוחד מטרידים כשגולשים דרך IPAD שם אין אפשרות להשתמש בחוסמים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ואם כבר, אולי גם נעשה משהו עם הודעת השטות שתמיד נמצאת אחת לפני האחרונה?

[h=2]הודעה פירסומת[/h]אני לא מתווכח נחיצות שלה, רק מתווכח ניסוח.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...